Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Když jsme se následovat používá Twitter, aby se lidé začali ptát, co je to? Opět nový hektický? Čemuž Ktrag rozptýlit, Vgarha Vgarha. Tak jsme si mysleli, rozptýlit mylné představy lidí, je napsat článek na Twitteru. No v tomto článku od rozšíření Sun bratra držel psaní ho musí také odvážit. Tyto věty jistě uslyší ... ve svém každodenním životě.

Co to ​​brouček?
Co se děje?
A co je nového?
Co je nového fresh?

Ano, tato otázka je často Mirza. Naše Mirza Sahib, kdykoli telefon / chatu, pojď do té střelby na první otázku je stejná. Fire ITTE čištění je teď vidět chlapa, vám řekne, aniž by se ptát, co dělá. Také jsem sledovat vývojář, který bude trpět, protože někoho jako Mirza Dunn z jedné stránky, z nichž žádná vytvořením svého účtu zprávy o okamžiku, kdy v každém okamžiku ze svých plechovek Yaaron přáteli. Nyní Vezměte Avinashi , vezme zprávu o jeho vzkříšení Twitteru, koupelna mytí, publikoval zprávy from've začal spát, takže nikdo se zeptá na výše uvedenou otázku. Napište krátké zprávy snadno, takže shora Vantage do svého Google / Yahoo Messenger Mobile nebo jiné v mnoha ohledech může odesílat aktualizace na webu. Tweets, že mluvím těchto aktualizací. Tweets, že každá zpráva může být pouze 140 slov. Omezit zprávy psát v angličtině, takže je to dobré, ale samozřejmě je tento limit snížen na Hindština protože Hindština je slovo, jsou uloženy v Unicode. No problém s Twitter vidět, jaké jsou vaše. Přečtěte si před vámi.

Twitter Tweets splnit co nejdříve, jak se dá jejich zveřejnění na webu Twitter. A logo na svých stránkách seznam sledovaných stránek (Sledovat) udělal, je informován automatickými metodami. Lidem, kteří sedí u počítače, takže může reagovat na vaše zprávy. Sociální sítě není to několik různých způsobů. Člověk by řekl, že je čas Khanmkha West je v pořádku, určitě je. (Podle našeho názoru), je jedinou Taimvest sociálních sítí. Ale může to být také použit kreativní. Jak ... Lldekia vysvětlit některé příklady níže:

Mini-Blog
Použití Twitter jako mini blog nebo blog může mít také vedle. Představte si, že řídící nebo technický, je mistr Natsrfing. Pokud chcete, aby vaše čtenáře pár triků ukázat, jste v postranním panelu svého blogu. Nyní buď můžete Guron / tipy vytvořit nový blog, který je provozován a spravovat úlohy v sobě čítač. Nebo si vytvořte účet na Twitteru jít. Myslím, že druhá varianta by byla mnohem jednodušší. Získat jen začátek. Přihlaste se pomocí svého chatu Google, odesílat a udržovat ukazuje v postranním panelu. Twitter je velmi populární ukázat na svůj blog, aby vás Mnmafik Vidjed by někoho najít.

Inzerovat svůj blog
Je známo všem, že čtenář je menší než blogger v hindštině blogů. Chcete-li zvýšit počet čtenářů, že všichni mají používat novou platformu pro dosažení Hindština vševědoucí. Twitter je podobná platforma. Chcete-li automatické způsob z vašeho blogu Twitteru se může stát. Odeslat tu a tam bude krátký úvodní odešlete. Lidé viděli, že místo, to přijde na vaše stránky. Pak vázaný zbytek je na vás, jak si je udržet. 10 hity v měsíci dostanete vaše Twitter stránky, pak není deficit dohoda. Nyní můžete najít tyto zásahy je tato změna v dolaru je na vás.

Tipy akciového trhu
Mít dobré znalosti akciového trhu, tipy podíl na trhu, aby se svými přáteli. Kamal bratře, jsi to? Ale to se stává, že vaše 8 nebo 10 přátel, která je investována na konečky. Je-li tato funkce není nyní v chatových zpráv, které z každého dohromady, tak lépe reagovat Twitteru, Udělej si jeden účet, a to účet od Google chatu Dejte tip vůbec. Nahodit tip tady, tam nebyla zveřejněna. Ostatní přátelé říkají, že na místě se ujistěte, že přihlásit se k odběru. Mějte celý komentář trhu po celý den.

Čtyři Liana poezie
Předpokládejme, že váš blog je založen na velmi závažné téma. Ale vy chcete, aby vaše čtenáře, že zůstal, tak oni mají některé zábavné vtipy, humor básně čtyři typu Liana jsou zobrazeny na další Saitbar. To všechno přijde čtenářům svého blogu. Je to riziko, ale může být více populární než vaše Saitblog váš blog. Pak budete vědět své bohaté bratra Kamal. Mnozí zůstávají visel na bakalářské jen tam podívat bohatý.

Sémantika, výslovnost, psaní otázek souvisejících se zeptat
Často se lidé ptají, takový a takový a takový slovo v hindštině Baraha / IME psát, zeptejte polibek, vaše blízké, aby vám odpověď závěsy. To půjde dobře s ostatními. Stejně tak, že lidé se často ptají anglicky anglických slov hindštiny nebo výrazů hindských jen chatu místo zeptat Mezitím se ostatní lidé mu porozumět. Kreativní využití sociálních sítí se dobře.

Živé aktualizace
Předpokládejme, že máte funkci. Seznamte se s blogery pryč Předpokládejme, že někdo (kdo Vegetariánská, konzistentní čtení tento blog), jsou tam můžete dát na místě si je vědom každý okamžik. Tweets Výtah Zůstaňte mobilní a Dunn dát zbytek blogger bude vědět, při pohledu na tomto místě. Živé aktualizace nejsou.

No, my, lidé v Indii jsou velmi Jugadhu. Doufám, že ne, ale použití Jugadhi jisti, budete dělat většinu z Twitteru. Jako je krátký výbuch (typ walkinto, Galia 140 lze zapsat slovy natolik, že není?) Odebrat básně byly uvízl v mysli, nový svěží haiku napsal, tak ať to vysypat tam. Řada z nich byla tak nepřeberné množství potřeb, které můžete použít na Twitteru. Vaše práce bude níže uvedený odkaz pro více informací.

Technorati Tags: , , , , ,


Budete je také líbit

6 Responses to "anekdota Twitter"

  1. Tj Tvitiyate je jen špinavá. Anglické slovo ... na Hindikrn.
    New závislost Lgwaoge :)

  2. Nahlásit velmi užitečné. Kromě zvýšení prostředků vydělávat vylepšení Hits. Poté, co jsem maldaar bratr Jitu lékař Avinashi Tiwari a Om Prakash začalo klást básně o aktuálním dění. Zasloužíte si tipy, které mají vykonávat. Napište zprávu, že přidání Google AdSense Kde Kde si nechat sbírat ed. Při podání žádosti o podporu a to, co mít na paměti, jak může být moc taková pomoc mobilizovány. Wow Money Blog Hindi a jeho žádost byla zamítnuta Google. Nyní můžete ukázat cestu k bloggerů, jako jsem já, kteří chtějí přidat psaní příspěvku. Jitu bratr dal na stejně, jako když pak veterán blogger vložit Vaše připomínky a návrhy určitě přidat více věcí k tomu. Takové těšit na váš příspěvek.

  3. A pak, kdo je řízení internetu prostřednictvím mobilních GPRS nebo CDMA mobilní fázi cítila Dana Dan jen na tyči Fokti a Twitter pro ty, kteří nemají takové zařízení, kteří mají indického mobilního zajišťuje číslo 5566511 Tak krátká zpráva, na které (podle Alok bratra) samosa tedy posílání sms lze také aktualizovat, jen s vaším mobilním číslem je přidat do svého účtu Twitter.

  4. Twitter je dobré říci o Hindština vyhledávačů site.Plese. Vím o jednom Hindština Store (www.hindi.co.nr) .., ale může navrhnout u více

  5. A můžete Tvitia Devanagari nebo jakékoliv indické Bhashamen. Samozřejmě, že čtu vaše Blagpta následovat mekhadilkarprakas odpověď bude odeslána.

    Light je poslední příspěvek na blogu .. Twitter Stoupenci kočičí packa přes

  6. Když jsem odešel mistr Chhattisgarh odboru školství budovat svou rychlost důchod a provizí je míra dělá pádu, že je to škoda muset dotovat blokové výuky úřad, jsem všemi deseti pro a dostatek personálu Jai být Mistr Attec jsem kdy poslal do svých původních útvarů, tak tam by měl být mechanismus řádně fungovat a zaměstnanci nemají dotovat

Potřebné informace

Dárek pro ty, kdo komentář na mé stránce. Jsi komentář a vyplnit přesná adresa vašeho blogu, ukážeme zde je odkaz na váš blog je poslední příspěvek. Čtenář zde nalezne něco, co do svého blogu. Správná věc, ne? Tak proč zpoždění začalo jít.

Dovolená jeden Namítat

CommentLuv odznak