Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Když jsme se následovat použitý Twitter, aby se lidé začali ptát, co je to? Opět nový hektický? Čemuž Ktrag rozptýlit, Vgarha Vgarha. Takže musíme napravit mylné představy lidí, je napsat článek na Twitteru. No v tomto článku o rozšíření Sun bratra držel psaní Samozřejmě ho neodvážil. Tyto věty jistě uslyší ve svém každodenním životě ....

Co talířový?
Co se děje?
A co je nového?
Co je nového čerstvé?

Ano, stejná otázka je často Mirza. Naše Mirza Sahib telefon / chatu přišel střílet na první otázku je stejná. Takže teď ITTE Fire statečně chlap při pohledu na ně, vám řekne, aniž by se ptát, co dělá. Mám rád Mirza, osoby trpící na Twitteru vývojáře, který vytvořil stránky, takže Dunn, v němž každý okamžik za okamžikem, nějaké zprávy z vašeho účtu na své přátele Yaron může poskytnout. Nyní Vezměte Avinashi , že má zprávy o jeho vzkříšení Twitteru, vana umýt, vydavatelství novinky from've začal spát, takže nikdo se neptal, výše. Napište krátké zprávy ještě jednodušší, takže šance se vaše Google / Yahoo Messenger, mobilní nebo jiné způsoby, jak můžete poslat aktualizace webu. Tyto aktualizace se nazývají tweety se. Tweets může být zpráva 140 slov. Chcete-li napsat zprávu v angličtině, takže je to dobrý hranice, ale tento limit snížen na Hindština samozřejmě Hindština slovo jsou uloženy v kódování Unicode. No to je to, co problém je viděn s Twitter. Přečtěte si před vámi.

Twitter Tweets setkat, jakmile je jejich zveřejnění na webu Twitter. A logo na svých stránkách seznamu sledovaných (Sledovat) 'jsem jim dal novinkou je automatické způsobem. Lidé sedí u počítače, takže může reagovat na vaše zprávy. Sociální sítě není to několik různých způsobů. Řekl byste, že je čas Khanmkha West je v pořádku, určitě je. (Z našeho pohledu) je pouze Taimvest sociálních sítí. Ale může to být také použit kreativní. Jak vysvětlit ..... Viz níže několik příkladů:

Mini-Blog
Použití Twitter jako mini blog nebo blog může mít stranu. Předpokládejme, že řídící nebo technický, je mistr Natsrfing. Pokud chcete, aby vaše čtenáře, aby se pár triků, které ukázal ve svém blogu v postranním panelu. Teď buď Guron / tipy vytvořit nový blog, který se spustí a spravovat úlohy v sobě počítadlo. Nebo si vytvořte účet na Twitteru, abyste mohli jít. Podle mého názoru, druhá varianta jednodušší. Prosím, jen začít. Poslat tweety z chatu Google, udržovat a zobrazí v postranním panelu. Twitter je velmi populární přehlídka na svém blogu, takže najdete Vidjed Mnmafik někoho.

Reklama svůj blog
Je známo všem, že blogování v Hindština Blogy čtenáře mnohem méně. Chcete-li zvýšit počet čtenářů, že my všichni musíme používat novou platformu pro dosažení Hindština vševědoucí. Twitter je na stejné platformě. Pokud chcete svého blogu Twitter automatické způsobem se může stát. Přidat šplouchnutí tu a tam budete mít krátký příspěvek. Lidé při pohledu na toto místo, bude to přijde na vaše stránky. Pak vázaný zbytek je na vás, jak si je udržet. 10 hitů v měsíci máš svůj Twitter stránky zříkají schodku dohodu. Nyní musíte najít změna dolaru zasáhne to je na vás.

Tipy akciového trhu
Mít dobré znalosti o akciovém trhu, tipy kapitálového trhu, aby se svými přáteli. Kamal Brother, posloucháte pravdu? Ale je to vaše 8 nebo 10 přátel, což je investovat na vaše tipy. Je-li tato funkce není nyní v chatových zpráv, které z každého dohromady, tak se za pomoci Twitteru, I Váš jeden účet, a že účet od Google chatujete Položte špičku vůbec. Copak tip tady, tam nebyl zveřejněn. Přihlásit se k odběru mluvit s přáteli, které tvoří zbytek webu. Mějte celý komentář trhu po celý den.

Čtyři Liana poezie
Předpokládejme, že váš blog je založen na velmi závažné téma. Ale vy chcete, aby vaše čtenáře zůstal, tak oni mají některé zábavné vtipy, humor básně čtyři typy Liana jsou zobrazeny na další Saitbar. To všechno přijde na čtenáře vašeho blogu. Je to riziko, ale může být více populární než vaše Saitblog váš blog. Vy víte, že bude bohatý bratr lotosu. Mnozí zůstávají viset na bakalářské tam jen podívat bohatý.

Význam, výslovnost, psaní otázek souvisejících se zeptat
Často se lidé ptají, a takové a takové slovo v hindštině Baraha / IME psát, zeptejte polibek, budou vaši blízcí vám odpověď závěsy. Bude to pro dobro druhých. Podobně lidé často ptají anglicky anglických slov hindštiny nebo Hindština slovy, spíše než jen popovídat a zeptat Mezitím se ostatní lidé ho pochopit. Kreativní využití sociálních sítí není.

Živé aktualizace
Předpokládejme, že máte na piknik. Seznamte se s bloggerů pryč Předpokládejme, že někdo (kdo Vegetariánská, konzistentní čtecí tento blog), jsou tam můžete dát každý okamžik této stránky. Vyberte si z mobilu a Dunn tweety setrvává na stejném místě, zbytek Blogger'll zjistit při pohledu na místě. Živé aktualizace nejsou vyrobeny.

No my, lidé z Indie jsou velmi dobře propojeny. Doufám, že ne, ale použití Jugadhi přesvědčen, budete získat co nejvíce z Twitteru. Jak krátké vzplanutí (typ walkinto, Galia 140 lze zapsat slovy natolik, že není?) Odebrat básně byly uvízl v paměti, novou čerstvou haiku písemné, tak ať to přelít. Mnohé takové hodně se používá, můžete použít toto na Twitter. Vaše práce bude níže uvedený odkaz pro více informací.

Technorati Tags: , , , , ,


Budete také líbit

6 Responses to "chytit Twitter"

  1. Tj. Tvitiyate je jen špinavá. Chcete-li Hindikrn anglických slov ....
    Nový závislost Lgwaoge :)

  2. Nahlásit velmi užitečné. Kromě zvýšení prostředků vydělávat Hits rozšíření. Poté, co jsem maldaar Jitu bratra Avinashi Tiwari lékař a OP dokonce začali básní o aktuálním dění. Pokud jste navrhl, že oni jsou za provádění. Napište zprávu, že přidání Google AdSense a odkud kam Ed můžete nechat sbírat. Při podání žádosti o podporu je nutné mít na paměti to, co a kolik získat takovou podporu. Wow Peníze Blog Hindi a jeho žádost byla zamítnuta Google. Nyní můžete mi ukázat cestu k bloggery jako fanoušky ED je tím, že píše příspěvek. Jitu bratr kladen na stejně, jako když pak veterán blogger vložit Vaše připomínky a návrhy budou určitě přidat, co k ní. To čekají na váš příspěvek.

  3. A pak, v nichž mobilní internet je k dispozici GPRS nebo CDMA mobilní fázi vzala ji Fokti Dana - Dan poplácávání a Twitter pro ty, kteří nemají takové zařízení určené těm, kteří mají indické mobilní číslo 5566511 To je krátká zpráva, která (podle světla bratra), koláč, který je posílání sms lze také aktualizovat, stačí přidat číslo mobilního telefonu pomocí účtu Twitter.

  4. Twitter je dobré site.Plese říct o Hindština vyhledávačů. Vím o jednom Hindština Store (www.hindi.co.nr) .. ale může navrhnout u více

  5. A můžete Tvitia Bhashamen Devanagari nebo indický. Ujistěte se, že za mnou @ khadilkarprakas čtu vaše odpověď bude odeslána Blagpta.

    Light 's Poslední příspěvek blog .. Twitter Stoupenci kočičí packa přes

  6. Když jsem odešel mistr státního ministerstva školství vybudovat jejich důchod a míra provize klesne na klopýtnutí muset dotovat to je škoda dát dostatek personálu blokové výuky Office, jsem Jay a Mistr Attec jsem kdy poslal do svých původních útvarů, tak tam je personál by měl být schopen správně fungovat a může muset zaplatit úplatek

Důležité informace

Dárek pro ty, kdo komentář na mé straně. Jsi komentář, zadejte přesnou adresu svého blogu, bude váš blog Zobrazit poslední příspěvek odkaz zde. Čtenář zde nalezne něco pro váš blog. Není to správná věc? Tak proč zpoždění začalo jít.

Dovolená jeden Namítat

CommentLuv odznak