Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Když jsme se sledovat experiment začal se ptát lidí, zda následovat? Opět bludiště z nového zákona? Čemuž Ktrag rozptýlit, Vgarha Vgarha. Tak jsme si mysleli, logo odstranit mylné představy, je psaní článku na Twitteru. No o článku v detailu Sun bratr držel psaní, určitě ji Dekiaga. Tyto věty jistě uslyší ve svém každodenním životě ....

Poppet dělá?
Co se děje?
Co je nového?
Co je nového čerstvá?

Ano, stejná otázka často Mirza. Naše Mirza Sahib, kdykoli telefon / Chat přijít na stejnou otázku, nejprve před vypalováním. Nyní ITTE Fire zúčtování chlap při pohledu na ně, vám řeknou, aniž by se ptát, co dělá. Myslím si, že Twitter jako osoba, která utrpěla od tohoto vývojáře Mirza proto také stránky daný Dunn, který každou chvíli zprávy o jeho účtu tím, že každý okamžik z vašich přátel vám může dát kluci. Nyní Avinash Vezměte Twitter jako zprávy o jeho vzkříšení trvá, vana umýt, od publikování zprávy zlata se posunula doprava, takže nikdo neptal na výše uvedenou otázku. Snadné psaní textových zpráv, takže je pravděpodobné, z horní části Google / Yahoo Messenger, mobilní nebo jiných způsobů, jak můžete odeslat aktualizace na webu. Tyto aktualizace se nazývají tweety na. Tweets může být jakákoliv zpráva 140 slov. Limit psát v angličtině, takže je to dobré, ale samozřejmě je tento limit snížen na hindštiny, protože Hindština je slovo, jsou uloženy v Unicode. No problém s Twitter, aby viděli, co vaše. Ty Přečtěte si napřed.

Twitter Tweets jim vstříc, jakmile jsou zveřejněny na vaše Twitter místo dává. A logo na svém webu seznam sledovaných stránek (následovat) dělal je automatický způsob zprávou je vyroben. Lidé sedí u počítače, ať už je to vaše zpráva může odpovědět. Sociální sítě není to trochu jinak. Řekl byste, že času tyto Khanmkha Západu je ano, máme. (V našich očích) je jediný Taimvest sociálních sítí. Ale může to být také kreativní experimentu. Jak ... Zldekia vysvětlil některé příklady níže:

Mini Blog
Použití Twitter ve formě mini-blogu nebo blogu může mít také stranu. Předpokládejme, že máte řídící nebo technický, je mistr Natsrfing. Chcete některé z jeho triků v postranním panelu svého blogu čtenářů rovněž uvedena. Nyní buď Guron / tipy vytvořili nový blog, který je spuštěn a provozován také samo o sobě paty. Nebo jděte na Twitter k vytvoření účtu. Myslím si, že druhá varianta jednodušší. Získat jen začátek. Poslat tweety z chatu Google, a ukázat, v postranním panelu pobyt. Twitter je velmi populární, takže budete muset prokázat svůj blog Mnmafik Vidjed najde někoho.

Inzerujte svůj blog
Je známo všem, že blogger v hindštině blogování je mnohem méně čtenáře. Chcete-li zvýšit počet čtenářů budeme muset použít všechny nové platformy, kde Hindština vševědoucí dosah. Twitter je podobná platforma. Takže ať už máte Twitter stránky z vašeho blogu automatického způsobem se může stát. Můžete přidat tu a tam bude krátký post-šplouchnutí. Vidět lidi, kteří vysílají, přijde pouze na vašich stránkách. Pak zbytek je na vás, jak svázat je zachovat. V měsíc 10 hitů dostanete vaše stránky Twitter nebyl špatný obchod jeden. Nyní najdete tyto hity, tato změna v dolaru, je jen na vás.

Tipy pro akciový trh
Víš, že akciový trh je dobrá, budou vaši přátelé chtějí sdílet tipy na trhu. Kamal bratr, jste to slyšel? Ale je, že vaše 8 nebo 10 přátelé, což je investována na vaše tipy. Je-li tato funkce není nyní v chatových zpráv, které mají všichni společně, takže lepší vzít Twitter, I Váš jeden účet, a na špičce vašeho chatu účtu Google Dejte to všechno. Mezitím, tip není obsazen, a tam nebyly zveřejněny. Ostatní přátelé mi říkají, že stránky budou jisti, že se přihlásit. Udržujte celý komentář trhu po celý den.

Kavita čtyři Liana
Předpokládejme, váš blog je založen na velmi závažné téma. Ale vy chcete, aby vaše čtenáře zůstal, tak oni mají některé zábavné vtipy, komické básně ze čtyř typů Liana zobrazené na další Saitbar. To bude stále přicházejí do svého blogu každý čtenáře. To je riziko, však může být to, že vaše Saitblog váš blog bude více populární. Lotus pak budete mít bohatý jeho bratra. Mnozí bohatý starý mládenec tam jen sledovat živé věšení.

Sémantika, výslovnost, psaní otázek souvisejících se zeptat
Často se lidé ptají, takový a takový a takový slovo v Hindština baraha / IME psát, zeptejte se vyrovnání, budou vaši blízcí vám odpověď závěsy. To půjde dobře s ostatními. Podobně, lidé se často ptají angličtinu anglických slov hindštiny nebo hindských slov, stačí chatu místo zeptat Mezitím, bude zbytek lidí pochopit. Kreativní využití sociálních sítí se neprovádí.

Live Update
Předpokládejme, že máte festival. Pusť jakýchkoli bloggerů masa (vegetariánské, po přečtení tohoto blogu kompatibilní) jsou, tam budete v každém okamžiku, web je schopen poskytnout informace. Vezměte mobilní a zůstat v Dunn Tweets, budou ostatní bloggery vědět při pohledu na místě. Živé aktualizace nejsou.

No my, lidé z Indie jsou velmi Jugadhu. Doufám, že ne, ale celý jisti, budete používat Twitter vše Jugadhi. Jako malý frustraci (walkinto zadali 140 slov, může být psáno docela Galia, že není?), Vyjměte, básně dostali uvízl v mozku, nový svěží haiku písemné, pak ať tam chrlí. Několik spousta a používání těchto potřeby mají přístup na Twitter. Pro více informací navštivte následující odkazy na vaší práci.

Technorati Tags: , , , , ,


Budete rád také

6 Reakce na "A Twitter anekdota"

  1. Tj Tvitiyate je stále chaotický. "Slova angličtiny ... na Hindikrn.
    New závislost Lgwaoge :)

  2. Velmi užitečné. Kromě zvýšení rozšíření prostředků vydělávat nějaké hity. Poté, co jsem Avinash doktorský bratr Jitu bohatých a OP Tiwari básní týkajících se současných událostí začaly montáž. Musíte postupujte podle tipů, které si zaslouží. Můžete napsat zprávu, že Google AdSense Kde Kde jinde mohou být podařilo zvýšit ed. Zatímco žádosti o podporu musí mít na paměti to, co a kolik zvýšit takovou podporu. Wow Peníze Blog hindštinu a jeho žádost se zamítá společností Google. Nyní můžete ukázat cestu k bloggerů, jako jsem já, kteří chtějí ed napsat příspěvek. Dejte pak legendární bratr Jitu, stejně jako při Vysílání svůj komentář, zadejte blogger a přidat věci do něj a určitě doporučuji. Čekám na váš příspěvek.

  3. A pak, kdo spravuje internet pomocí mobilních GPRS nebo CDMA cítila pro mobilní pokrytí Dana-denní poklepávat Fokti příspěvek a Twitter pro ně ty, kteří nemají takové zařízení za předpokladu, byl indický mobilní telefonní číslo 5566511 tj krátké textové zprávy, na které (podle Alok bratrovi), koláče, který má poslat sms může také aktualizovat, stačí zadat číslo vašeho mobilního telefonu by měl být připojen k vašemu účtu Twitter.

  4. Twitter je dobré říci o hindských vyhledávačů site.Plese. Vím, že o jednu hindština Store (www.hindi.co.nr) .. ale může u navrhnout více

  5. A můžete Tvitia Bhashamen Devanagari nebo jakékoliv Ind. následovat mekhadilkarprakas Samozřejmě čtu vaše odpověď bude odeslána Blagpta.

    Light 's poslední blog příspěvek .. Tweet Po tlapě přes Feline

  6. Když jsem odešel mistr státní oddělení vzdělávání pro náhradní míry jejich důchod a pro nahrazování musí klopýtat dotovat velkou ostudu pro všechny vzdělávací blok kanceláři jsem dal dostatek personálu a Jay Každý velitel je Attec svých původních odděleních tak, že bych se tam poslal, zaměstnanci mohli pracovat správně, a podniknout kroky k zabránění nasátí

Informace potřebné

Dárek pro ty připomínky k mé stránce. Myslíte si, komentovat a přesně vyplňte svůj blog, ukážeme svého blogu Poslední příspěvek odkazy zde. Čtenář najde něco svého blogu. Není to správná věc? Tak proč zpoždění začalo jít.

Zanechte Odpovědět

CommentLuv odznak