حکایت توییتر

MeraPannaOnTwitter

هنگامی که ما به دنبال در هنگام استفاده از توییتر این است که مردم شروع به پرسیدن؟ باز هم گیج کننده جدید؟ چه بچه چیز Ktrag پراکنده، Vgarha Vgarha. بنابراین ما باید به اصلاح تصورات غلط مردم است، به نوشتن یک مقاله در توییتر. خوب در این مقاله با گسترش برادر خورشید به نوشتن البته جرات او. این جملات قطعا شما را در زندگی روزمره شما را بشنود ....

چه شما poppet هستند؟
چه خبر است؟
و چه خبر؟
تازه تازه چه خبر؟

بله، همین سوال است که اغلب میرزا. میرزا صاحب ما تلفن / چت آمدن به شلیک به سوال اول همان است. بنابراین در حال حاضر Itte آتش gamely پسر به دنبال در آنها، شما را بدون پرسیدن آنچه که او انجام بگویید. من هم میرزا توییتر توسعه که از چنین مردی را رنج می برند، بنابراین دان ساخته شده یک سایت است که در آن هیچ خبری از حساب خود را با ساخت در هر لحظه از دوستان خود بچه ها را تامین می کنند وجود دارد. حالا نگاهی به Avinash ، او طول می کشد اخبار از قیام او توییتر، شستن حمام، from've اخبار چاپ و نشر آغاز شده به خواب بنابراین هیچ کس سوالات فوق می پرسد. ارسال پیام های کوتاه حتی ساده تر، تا شانس خود را تا گوگل / یاهو مسنجر، موبایل و یا راه های دیگر شما می توانید به روز رسانی به سایت ارسال کنید. این به روز رسانی ها تویت به نام. توییت هیچ پیام 140 کلمه است. برای ارسال یک پیام به زبان انگلیسی پس از آن یک حد خوب است، اما این محدودیت به دوره هندی کاهش می یابد، واژه هندی در یونیکد ذخیره شده است. خوب این چیزی است که مشکل این است که با توییتر دیده می شود. خوانده شده پیش از شما.

توییتر توییت به محض این که آنها را در سایت توییتر خود منتشر دیدار خواهد کرد. و آرم در سایت خود فهرست پیگیریهای من (دنبال) ام داده شده آنها را از اخبار به صورت خودکار است. مردم در کامپیوتر خود نشسته تا بتواند پیام خود را پاسخ دهند. شبکه های اجتماعی است آن را به چند راه مختلف نیست. آیا می توان گفت که زمان آن را Khanmkha غرب OK است، مطمئن است. (به نظر ما) تنها Taimvest شبکه های اجتماعی است. اما آن را نیز می تواند خلاق مورد استفاده قرار گیرد. چگونه به توضیح ..... مشاهده برخی از نمونه های زیر:

مینی بلاگ
با استفاده از توییتر به عنوان یک وبلاگ کوچک و یا یک وبلاگ می تواند جانبی داشته باشد. مدیریت فرض کنید و یا فنی، استاد Natsrfing است. اگر می خواهید خوانندگان خود را به چند ترفند شما را در نوار کناری وبلاگ خود را نشان داد. در حال حاضر یا شما Guron / راهنمایی برای ایجاد یک وبلاگ جدید، که اجرا و به مدیریت یک کار را در خود مبارزه. و یا ایجاد یک حساب کاربری برای رفتن در توییتر. به نظر من، گزینه دوم آسان تر است. دریافت فقط آغاز است. ارسال توییت از چت گوگل خود را، نگه داشتن و نمایش در نوار کناری. توییتر نشان می دهد بسیار محبوب در وبلاگ خود است، بنابراین شما می خواهد کسی Vidjed Mnmafik پیدا کنید.

تبلیغات وبلاگ شما
این است که به همه که وبلاگ نویسی به هندی خواننده وبلاگ بسیار کم شناخته شده است. برای افزایش تعداد خوانندگان است که همه ما نیاز به استفاده از پلت فرم جدید برای رسیدن به هندی-شناخت. توییتر بر روی پلت فرم همان است. اگر می خواهید سایت وبلاگ خود را به صورت خودکار توییتر می شود. ارسال چلپ چلوپ اینجا و آنجا شما یک پست کوتاه. مردم به دنبال در آن پست، آن را به سایت شما می آیند. سپس گره خورده بقیه است تا شما را چگونه شما آنها را نگه دارید. 10 تعداد بازدید ها در ماه به شما کردم سایت توییتر خود را انکار هر گونه معامله کسری. در اینجا شما را تغییر در بازدید دلار پیدا کردن، آن را واقعا به شما.

راهنمایی در بازار سهام
دارای دانش خوبی از بازار سهام، راهنمایی بازار سهام را به را به دوستان خود. کمال برادر، شما گوش دادن درست است؟ اما شما 8 یا 10 دوستان است که به سرمایه گذاری در راهنمایی شما می باشد. اگر این ویژگی در حال حاضر نه در پیام های چت که همه با هم ساخته شده است، بنابراین کمک گرفتن از توییتر، ساخت یک حساب کاربری خود شوید، و این که حساب کاربری گوگل خود را به گپ زدن با قرار دادن نوک در همه. آیا در اینجا نوک نیست، وجود دارد منتشر نخواهد شد. مشترک شدن در صحبت با دوستان که بقیه از سایت. در طول روز به خاطر تمام تفسیر بازار است.

چهار شعر Liana
فرض کنید وبلاگ شما در یک موضوع بسیار جدی است. اما شما می خواهید خوانندگان شما باقی مانده است، به طوری که آنها به برخی از جوک ها سرگرم کننده، اشعار طنز از چهار نوع Liana در Saitbar بعدی نشان داده شده است. این همه به خوانندگان وبلاگ شما آمده است. این یک خطر است، با این حال، ممکن است، محبوب تر از Saitblog شما وبلاگ شما. شما می دانید وجود خواهد داشت برادر غنی از نیلوفر آبی. بسیاری باقی می ماند حلق آویز برای کارشناسی فقط وجود دارد که به دنبال غنی است.

به این معنی، تلفظ، سوالات مربوط به نوشتن به درخواست
اغلب مردم را دارد، و چنین و چنان یک کلمه به هندی Baraha / IME ارسال در، فقط بوسه بپرسید، عزیزان خود را به شما جواب لولا را. در این جا به خوبی از دیگران باشد. به طور مشابه، مردم اغلب انگلیسی بخواهید واژه های انگلیسی از هندی یا کلمات هندی، و نه تنها چت و درخواست در همین حال، بقیه مردم او را درک کنید. استفاده خلاق از شبکه های اجتماعی است.

به روز رسانی زنده
فرض کنید شما یک پیک نیک. دیدار با وبلاگ نویسان رفته کسی فرض کنید (که گیاهی، سازگار خواندن این وبلاگ) در آن وجود دارد می باشد شما می توانید در هر لحظه از این سایت. انتخاب از تلفن همراه و دان توییت اقامت قرار داده، استراحت Blogger'll پیدا کردن با نگاه کردن به سایت. به روز رسانی های زنده ساخته شده است.

خوب ما، مردم هند به خوبی متصل شده است. امیدوارم که نه، اما استفاده Jugadhi اعتماد به نفس شما بیشتر از توییتر دریافت کنید. در پشت سر هم کوتاه (نوع walkinto، Galia 140 را می توان در کلمات نوشته شده بسیار، که است؟ نه) حذف، اشعار در ذهن گیر شده است، یک هایکو های جدید و نو نوشته شده است، بنابراین اجازه دهید آن را بیش از نشت. با استفاده از تعداد زیادی و بسیاری دیگر، می توانید از این به توییتر استفاده کنید. کار شما برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر خواهد شد.

Technorati برچسب ها: ، ، ، ، ،


شما همچنین می خواهید آنها را دوست

6 پاسخ به "گرفتن توییتر"

  1. یعنی Tvitiyate فقط کثیف است. به Hindikrn واژه های انگلیسی ....
    اعتیاد جدید Lgwaoge :)

  2. گزارش بسیار مفید است. علاوه بر افزایش استفاده از درآمد پسوند بازدید. پس از من maldaar برادر Jitu دکتر Avinash Tiwari و OP حتی به اشعار در مورد امور جاری آغاز شده است. اگر شما پیشنهاد کرده اند که به ارزش پیاده سازی می باشد. نوشتن گزارش است که علاوه بر این از گوگل حستبلیغ و از جایی به جایی که اد می توانند به جمع آوری کند. وقتی که درخواست برای کمک است به خاطر داشته باشید که چه چیزی و چه مقدار برای بالا بردن این کمک ها. پول عجب وبلاگ هندی و برنامه های خود شده است توسط گوگل را رد کرد. حالا شما می توانید به من از راه وبلاگ مانند طرفداران اد با نوشتن یک پست نشان می دهد. برادر Jitu قرار داده و همچنین زمانی که وبلاگ نویس کهنه کار و سپس وارد کردن نظر و پیشنهادات قطعا همه چیز را به آن اضافه کنید. که در انتظار ارسال کنید.

  3. و پس از آن، که در آن اینترنت تلفن همراه توسط GPRS و CDMA مرحله های تلفن همراه ارائه شده است او آن را توسط Fokti دانا و جو در زمان - نوازش دن و توییتر برای کسانی که چنین امکانات ارائه شده توسط کسانی که یک شماره تلفن همراه هند 5566511 این پیام کوتاه که (با توجه به برادر نور) پای است که ارسال اس ام اس هم می توانید آن را به روز رسانی، فقط شماره تلفن همراه خود را با حساب توییتر خود را اضافه کنید.

  4. توییتر است site.Plese خوب است بگویم در مورد هندی موتورهای جستجو. من می دانم در مورد یک هندی فروشگاه (www.hindi.co.nr) .. اما می توانم به تو نشان می دهد بیش

  5. و شما می توانید Tvitia Bhashamen دوناگری یا هند است. مطمئن باشید که به دنبال من @ khadilkarprakas من خواندن پاسخ شما ارسال خواهد شد Blagpta.

    نور به آخرین ارسال وبلاگ .. توییتر دنبال گربه پنجه بر

  6. छत्तीसगढ़ के शिक्षा विभाग मैं गुरूजी के सेवानिवृत होने पर उन्हें अपना पेंसन बनवाने के लिए दर दर की ठोकर खाना पड़ता है और पेंसन बनवाने के लिए घूस देना पड़ता है यह बड़े शर्म की बात है इसके लिए सभी ब्लाक शिक्षा ऑफिस मैं पर्याप्त स्टाफ लगाया जय और Attec استاد من همیشه آنها را به بخش های اصلی خود را فرستاده، بنابراین باید مکانیزمی وجود داشته باشد می تواند درست کار کند و کارکنان ممکن است مجبور به پرداخت رشوه

اطلاعات مهم

هدیه به کسانی که در صفحه من نظر. نظر شما هستید، آدرس دقیق وبلاگ خود را وارد کنید، وبلاگ شما خواهد شد ارسال لینک در اینجا نشان می دهد. خواننده چیزی را به وبلاگ خود را پیدا کنید. آیا این کار درست نیست؟ پس چرا تاخیر کرده است بروید آغاز شده است.

پاسخ دهید

نشان را CommentLuv