حکایت توییتر

MeraPannaOnTwitter

هنگامی که ما به دنبال آزمایش شروع به افراد بپرسید که آیا آنها به دنبال؟ باز هم از قانون جدید پیچ ​​و خم؟ بکجا Ktrag پراکنده، Vgarha Vgarha. بنابراین ما فکر آرم به حذف تصورات غلط، در حال نوشتن یک مقاله در توییتر. خب در مورد یک مقاله در جزئیات خورشید برادر به نوشتن ادامه، قطعا او Dekiaga. این جملات قطعا شما را در زندگی روزمره شما را می شنوم ....

Poppet انجام می دهند؟
چه خبره؟
چه خبر؟
تازه چه خبر؟

بله، همین سوال اغلب میرزا. میرزا صاحب ما هر زمان که گوشی / چت آمده به همین سوال، برای اولین بار قبل از شلیک. در حال حاضر Itte آتش پاکسازی پسر به دنبال در آنها، شما را بدون پرسیدن آنچه که او انجام بگویید. من فکر می کنم توییتر به عنوان یک فرد که از توسعه دهنده میرزا رنج می برد در نتیجه نیز یک سایت داده شده توسط دان، که هر لحظه خبر حساب خود را با ساخت هر لحظه از دوستان خود می تواند به شما بچه ها را ایجاد کند. در حال حاضر Avinash را به عنوان توییتر خبر رستاخیز او طول می کشد، حمام شستشو، اعم از انتشار اخبار طلا به سمت راست منتقل طوری که هیچ کس سوال فوق پرسید. آسان برای ارسال پیام های کوتاه، بنابراین شانس از بالای خود گوگل / یاهو مسنجر، تلفن همراه و یا از راه های دیگر شما می توانید به روز رسانی به سایت ارسال کنید. این به روز رسانی می توییت به نام به. توییت می تواند هر پیام 140 کلمه است. محدودیتی برای ارسال به زبان انگلیسی، پس از آن خوب است، اما البته این حد است به هندی کاهش می یابد، زیرا هندی کلمه در یونیکد ذخیره شده است. خوب مشکل با توییتر برای دیدن آنچه شما. شما بخوانید پیش رو است.

توییتر توییت آنها را ملاقات به زودی به عنوان آنها منتشر شده در سایت توییتر خود می دهد. و آرم را در سایت خود فهرست پیگیریهای (دنبال) آنها را راه خودکار اخبار ساخته شده است ساخته شده است. مردم نشسته در کامپیوتر شما، آن است که آیا پیام خود را می تواند پاسخ دهد. شبکه های اجتماعی است، نه تا حدودی متفاوت است. آیا می توان گفت که این زمان Khanmkha غرب است بله، ما. (در چشم ما) تنها Taimvest شبکه های اجتماعی است. اما همچنین می تواند یک تجربه خلاق باشد. ؟ چگونه ... Zldekia برخی از نمونه های زیر توضیح داده شده اند:

کوتاه وبلاگ
با استفاده از توییتر در قالب یک مینی بلاگ یا وبلاگ همچنین می توانید جانبی داشته باشد. فرض کنید شما مدیریت یا فنی، کارشناسی ارشد Natsrfing است. شما می خواهید برخی از ترفندهای خود را در نوار کناری از خوانندگان وبلاگ خود را نیز نشان داده شده است. در حال حاضر یا شما Guron / راهنمایی وبلاگ جدید، که اجرا و همچنین در خود پاشنه ضد عمل ایجاد کرده اند. و یا رفتن به توییتر برای ایجاد یک حساب کاربری. من فکر می کنم گزینه دوم آسان تر است. دریافت فقط آغاز. ارسال توییت از چت گوگل خود را، و نشان می دهد در ستون کناری اقامت. توییتر بسیار محبوب است، بنابراین شما باید برای نشان دادن وبلاگ خود Mnmafik Vidjed خواهد کسی را پیدا کنید.

تبلیغات وبلاگ شما
این است که برای همه شناخته شده است که این وبلاگ نویس در وبلاگ نویسی هندی خواننده بسیار کمتر است. برای افزایش تعداد خوانندگان ما مجبور به استفاده از تمام سیستم عامل جدید که در آن هندی-دانستن دسترس است. توییتر یک پلت فرم مشابه است. بنابراین آیا شما یک سایت توییتر از وبلاگ خود به شیوه ای خودکار می تواند تبدیل به. شما میتوانید از اینجا ارسال و وجود خواهد داشت کوتاهی پس از چلپ چلوپ. دیدن مردم که ارسال خواهد شد، به سایت شما فقط می آیند. سپس بقیه است تا شما چگونه آنها را به شما کراوات را نگه دارید. در ماه 10 بازدید می کنید سایت توییتر خود معامله بد نیست. در حال حاضر شما این بازدیدها پیدا، این تغییر در دلار به شما می باشد.

راهنمایی در بازار سهام
شما می دانید بازار سهام خوب است، دوستان خود را می خواهد برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی بازار است. برادر کمال، شما آن را بشنوند؟ اما این است که خود را 8 یا 10 دوستان، که در راهنمایی شما سرمایه گذاری. اگر این ویژگی در حال حاضر در پیام های چت است که هر کس را با هم، نه چندان بهتر توییتر را، ساختن یک حساب کاربری خود شوید و بر روی نوک حساب چت گوگل خود را آن قرار دهید همه. در همین حال، نوک بازیگران نیست، وجود دارد و منتشر نخواهد شد. دیگر دوستان به من بگویید که سایت لازم است تا مشترک شوید. در طول روز حفظ کل تفسیر بازار.

Kavita چهار Liana
فرض کنید، وبلاگ شما در مورد یک موضوع بسیار جدی است. اما شما می خواهید خواننده خود را باقی مانده است، به طوری که آنها برخی از سرگرم کننده جوک، اشعار طنز از چهار نوع Liana نشان داده شده در Saitbar بعدی. این حفظ خواهد کرد به وبلاگ شما هر خواننده. این یک خطر است، با این حال، ممکن است که Saitblog وبلاگ خود شما تبدیل خواهد شد محبوب تر. لوتوس سپس شما غنی از برادر خود خواهد بود. بسیاری از کارشناسی غنی فقط وجود دارد به تماشای حلق آویز زندگی می کنند.

معناشناسی، تلفظ، سوالات مربوط به نوشتن به درخواست
اغلب مردم بپرسید، چنین و چنین و چنان یک کلمه به هندی Baraha / IME به نوشتن، فقط حل و فصل بپرسید، شما عزیزان به شما پاسخ لولا می دهد. آن را به خوبی با دیگران بروید. به طور مشابه، مردم اغلب انگلیسی بپرسید واژه های انگلیسی از هندی یا کلمات هندی، فقط چت به جای درخواست در همین حال، بقیه مردم آن را درک خواهد کرد. استفاده خلاقانه از شبکه های اجتماعی ساخته شده است.

به روز رسانی مستقیم
فرض کنید، شما یک جشنواره. اجازه دهید به هر وبلاگ نویسان گوشت (گیاهی، با این وبلاگ به عنوان خوانده شده سازگار) در آنجا میتوانید لحظه به لحظه، سایت قادر به دادن اطلاعات است. نگاهی به تلفن همراه و اقامت در دان توییت قرار داده، دیگر وبلاگ نویسان خواهد با نگاه کردن به سایت را می دانم. به روز رسانی زنده نیستند.

خوب ما، مردم هند بسیار می Jugadhu. من امیدوارم که نیست، اما در کل اعتماد به نفس شما خواهد توییتر تمام Jugadhi استفاده کنید. مانند یک سرخوردگی کمی (walkinto 140 کلمات تایپ شده، می توان نوشته شده کاملا Galia، که؟ نه)، را از، اشعار بدست در مغز، یک هایکو های جدید و نو نوشته شده گیر، سپس اجازه دهید وجود دارد خارج می گردند. چندین قطعه و با استفاده از چنین نیاز به دسترسی به توییتر داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر را به کار خود مراجعه کنید.

Technorati برچسب ها: ، ، ، ، ،


شما آنها را بیش از حد دوست

6 پاسخ به "حکایت توییتر"

  1. یعنی Tvitiyate هنوز کثیف. 'واژه زبان انگلیسی ... به Hindikrn.
    جدید اعتیاد Lgwaoge :)

  2. بسیار مفید است. علاوه بر افزایش توسعه استفاده از درآمد هر بازدید. پس از برادر دکترا من Avinash Jitu غنی و OP Tiwari اشعار در مورد امور جاری شروع به سوار. شما باید به دنبال راهنمایی آنها سزاوار. شما ارسال نامه گزارش که حستبلیغ گوگل از کجا به کجا می توان موفق به بالا بردن اد. در حالی که تقاضا برای کمک است به خاطر داشته باشید چه و چه مقدار به افزایش این کمک ها. وای پول وبلاگ هندی و درخواست او توسط گوگل را رد کرد. حالا شما می توانید راه را برای وبلاگ نویسان مثل من که می خواستند برای نوشتن یک پست نشان می دهد. قرار داده و سپس برادر افسانه ای Jitu همچنین هنگام ارسال نظر خود، وارد این وبلاگ نویس و اضافه کردن چیزهای به آن و قطعا توصیه آن است. در حال انتظار برای پست شما.

  3. و پس از آن، که مدیریت اینترنت توسط GPRS تلفن همراه و یا CDMA او را برای پوشش تلفن همراه از دانا روز نوازش Fokti پست و توییتر برای آنها را با کسانی که چنین امکانات ارائه یک شماره تلفن همراه هند 5566511 احساس به عنوان مثال پیام کوتاه که در آن (با توجه به برادر ALOK) پای این است که برای ارسال اس ام اس همچنین می توانید آن را بروز رسانی، فقط وارد کردن شماره تلفن همراه خود را باید به حساب توییتر خود را در ارتباط است.

  4. توییتر خوب است site.Plese در مورد هندی موتورهای حرفه ای جستجو بگویید. من می دانم که در مورد یک فروشگاه هندی (www.hindi.co.nr) .. اما می تواند تو نشان می دهد بیش

  5. و شما می توانید Tvitia Bhashamen دیواناگری و یا هر هند است. دنبال mekhadilkarprakas البته من خواندن پاسخ شما ارسال خواهد شد Blagpta.

    نور را ارسال آخرین پست وبلاگ .. توییت پس از پنجه گربه بیش از

  6. وقتی که من برای نرخ جایگزینی بازنشستگی و بازنشستگی خود را برای جایگزینی بازنشسته وزارت آموزش و پرورش کارشناسی ارشد دولت به تلو تلو خوردن به یارانه شرم بزرگ برای تمام دفتر آموزش بلوک I کارکنان به اندازه کافی و جی قرار داده هر استاد است Attec ها گروه اصلی خود به طوری که من می تواند به آنجا فرستاده، کارکنان می تواند به درستی کار و اقداماتی برای جلوگیری از مصرف

اطلاعات مورد نیاز

هدیه ای برای کسانی که نظرات در صفحه من. آیا نظر شما و با دقت پر کنید وبلاگ خود را، ما آخرین ارسال ها وبلاگ خود را در اینجا نشان می دهد. خواننده چیزی را به وبلاگ خود را پیدا کنید. آیا این کار درست نیست؟ پس چرا تاخیر برو آغاز کرده است.

پاسخ

نشان را CommentLuv