حکایت توییتر

MeraPannaOnTwitter

هنگامی که ما به دنبال مردم شروع به پرسیدن اگر توییتر استفاده این چیست؟ گیج کننده جدید دوباره؟ چرا پراکنده Ktrag، Vgarha Vgarha. بنابراین ما فکر به برطرف کردن تصورات غلط مردم است، به نوشتن مقاله در توییتر. خب در این مقاله با گسترش برادر خورشید به نوشتن ادامه باید او جرات. این احکام قطعا می شنوید ... در زندگی روزمره خود را.

Poppet چه کار می کنی؟
چه خبر است؟
و چه خبر؟
تازه چه خبر؟

بله، این سوال اغلب میرزا است. میرزا صاحب ما هر زمان که تلفن / چت، بیا قبل از آن شلیک سوال اول همان است. در حال حاضر Itte آتش پاکسازی آن مرد نگاه کردن به آنها، به شما خواهد گفت آنچه که او انجام بدون پرسیدن. من هم میرزا توییتر توسعه خواهد شد که از جمله یک مرد مبتلا، به طوری دان ساخته شده یک سایت، که هیچ کدام در هر لحظه از طریق اخبار حساب کاربری خود از لحظه است از دوستان خود را به دوستداران. حالا نگاهی به Avinash ، او طول می کشد خبر قیام او توییتر، شستشو، حمام، اعم از published've ها شروع به خواب به طوری که هیچ کس به سوال فوق می پرسد. ارسال پیام های کوتاه حتی ساده تر، به طوری که شانس از بالای گوگل / یاهو مسنجر، موبایل شما و یا راه های دیگر می تواند به روز رسانی به سایت ارسال کنید. Tweets که به این به روز رسانی صحبت می کنند. هر پیام توییت تنها می تواند 140 کلمه باشد. محدود کردن و سپس آن را به بهترین ارسال به زبان انگلیسی است، اما البته این حد است به هندی کاهش می یابد چرا هندی کلمه در یونیکد ذخیره شده است. خوب مشکل با توییتر آنچه را مشاهده کنید شما. به عنوان خوانده شده پیش از شما.

توییتر توییت به عنوان به زودی به عنوان او می سازد آنها را در سایت توییتر خود منتشر دیدار خواهد کرد. و آرم در سایت خود فهرست پیگیریهای من (دنبال) ساخته شده است، آنها با استفاده از روش خودکار آگاه است. مردم نشسته در کامپیوتر شما پس از آن می توانید به پیام های خود را پاسخ دهند. شبکه های اجتماعی است، نه چند راه متفاوت است. آیا می توان گفت که این زمان غرب Khanmkha OK است، مطمئن است. (به نظر ما) تنها Taimvest شبکه های اجتماعی است. اما آن را نیز می تواند آزمایش خلاق باشد. ؟ چگونه ... Lldekia به چند نمونه زیر توضیح:

مینی بلاگ
با استفاده از توییتر در قالب یک مینی بلاگ یا وبلاگ همچنین می تواند جانبی داشته باشد. فرض کنید شما و یا مدیریت فنی، استاد Natsrfing است. اگر می خواهید خوانندگان شما چند حقه در نوار کناری وبلاگ خود نشان داد تا. حالا یا شما Guron / راهنمایی برای ایجاد یک وبلاگ جدید، که اجرا و مدیریت یک کار را در خود مبارزه. و یا ایجاد یک حساب کاربری در توییتر به رفتن. من فکر می کنم گزینه دوم می تواند بسیار آسان تر است. فقط شروع کنید. ورود به سیستم با گوگل چت خود را، ارسال، و حفظ نشان در نوار کناری. توییتر بسیار محبوب برای نشان دادن در وبلاگ خود است، بنابراین شما فقط دریافت Mnmafik کسی Vidjed.

تبلیغات وبلاگ شما
این است که به همه که خواننده کمتر از وبلاگ نویس در وبلاگ نویسی هندی است شناخته شده است. برای افزایش تعداد خوانندگان ما با استفاده از تمام سیستم عامل های جدید است که در آن رسیدن به هندی-دانستن را. توییتر بر روی پلت فرم همان است. اگر می خواهید سایت وبلاگ خود را به پیروی از راه خودکار یکی می تواند تبدیل به. شما می توانید در اینجا و در پست وجود خواهد داشت پس از چلپ چلوپ کوتاه. مردم به دنبال در آن پست، آن را به سایت شما می آیند. سپس دستبند بقیه است تا به شما چگونه شما آنها را نگه دارید. 10 بازدید در یک ماه از سایت شما توییتر خود را پس از آن هیچ داد و ستد کالا وجود دارد. در حال حاضر شما باید برای پیدا کردن بازدید که تغییر در دلار است تا به شما.

راهنمایی در بازار سهام
آگاه از بازار سهام خوب است، دوستان شما می خواهد برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی بازار است. برادر کمال، شما آن را بشنوند؟ اما این است که شما 8 یا 10 دوستان، که در راهنمایی خود را سرمایه گذاری. اگر این ویژگی در حال حاضر در پیام های چت است که همه با هم ساخته شده، را تا بهتر از توییتر نیست، ساختن یک حساب کاربری خود شوید، و این که حساب کاربری گوگل خود چت قرار دادن نوک در همه. نکته در اینجا است بازیگران نیست، وجود دارد منتشر نخواهد شد. صحبت دوستان که سایت لازم است برای عضویت در بقیه. در طول روز حفظ کل تفسیر بازار.

Kavita چهار Liana
فرض کنید، وبلاگ شما در مورد یک موضوع بسیار جدی است. اما شما خواننده شما باقی مانده است، به طوری که آنها به برخی از سرگرم کننده جوک، اشعار طنز از چهار نوع Liana در Saitbar بعدی نشان داده شده است. این همه به خوانندگان وبلاگ خود می آیند. این یک خطر است، با این حال، ممکن است که Saitblog وبلاگ خود شما تبدیل خواهد شد بیشتر محبوب. سپس شما را ثروتمند در برادر نیلوفر آبی خود خواهد بود. بسیاری باقی می ماند برای کارشناسی آویزان فقط وجود دارد که به دنبال غنی.

معانی، تلفظ، سوالات مربوط به نوشتن به درخواست
اغلب مردم می پرسند، چنین و چنین و چنان کلمه به هندی Baraha / IME چگونه به نوشتن، فقط بوسه بپرسید، شما عزیزان به شما پاسخ لولا می دهد. آن را به خوبی با دیگران. به طور مشابه، مردم اغلب می پرسند انگلیسی واژه های انگلیسی از هندی یا کلمات هندی، فقط چت به جای درخواست در همین حال، بقیه مردم او را درک کنند. استفاده خلاقانه از شبکه های اجتماعی ساخته شده است.

به روز رسانی
فرض کنید، شما یک پیک نیک. فرض کنید هر وبلاگ نویسان از گوشت (با گیاهخواری، سازگار خواندن این وبلاگ) می باشد در هر لحظه وجود دارد که می توانید اطلاعات را به سایت بدهید. انتخاب از تلفن همراه و دان توییت اقامت قرار داده است، استراحت در آن سایت خواهد شد بلاگر دیدم. به روز رسانی های زنده ساخته شده است.

خوب ما، مردم در هند بسیار است Jugadhu. من امیدوارم که نیست، اما استفاده Jugadhi اعتماد به نفس شما بیشتر از توییتر را. چنین به عنوان یک انفجار کوتاه (walkinto تایپ، 140 کلمات، بسیار می تواند نوشته شود Galia، که نه؟)، را از، اشعار در ذهن، یک هایکو های جدید و نو نوشته شده گیر شده است، و سپس اجازه دهید وجود دارد خارج می گردند. با استفاده از چند لات و مانند آن، همه شما می توانید در توییتر استفاده کنید. کار شما برای اطلاعات بیشتر لینک زیر خواهد شد.

Technorati برچسب ها: ، ، ، ، ،


آیا شما نیز آنها را دوست دارم

6 پاسخ به "حکایت توییتر"

  1. یعنی Tvitiyate هنوز کثیف. انگلیسی به Hindikrn کلمه ....
    اعتیاد جدید Lgwaoge :)

  2. گزارش بسیار مفید است. علاوه بر افزایش استفاده از درآمد افزایش بازدید کرد. پس از من maldaar برادر دکتر Jitu Avinash Tiwari و OP حتی به اشعار در مورد امور جاری آغاز شده است. شما شایستگی راهنمایی آنها را به اجرا. ارسال گزارش که گوگل حستبلیغ کجا کجا دیگر می تواند ترتیب به جمع آوری اد. در حالی که تقاضا برای کمک به نگه داشتن در ذهن که چه و چگونه این کمک ها را می توان بسیج. وای پول وبلاگ هندی، و برنامه خود توسط گوگل را رد کرد. حالا شما می توانید مسیر را به وبلاگ نویسان مثل من، که می خواهد برای اضافه کردن نوشتن یک پست نشان می دهد. وقتی برادر Jitu پست قرار داده و پس از آن نظرات خود را به وبلاگ نویس کهنه کار و همه چیز را به نشان می دهد قطعا اضافات اضافه کنید. در حال انتظار برای شما ارسال.

  3. और तो और, जिनके मोबाइल में gprs या cdma द्वारा इंटरनेट का प्रबंध है वो तो इसके लिए मोबाइल जुगाड़ लगा के फोकटी पोस्ट दना-दन ठोक सकते हैं और जिनके पास ऐसी सुविधा नहीं उनके लिए ट्विट्टर वालों ने एक भारतीय मोबाइल नंबर 5566511 मुहैया कराया हुआ به عنوان مثال پیام کوتاه که در آن (با توجه به برادر ALOK) پای است که ارسال اس ام اس نیز می تواند آن را به روز رسانی، به سادگی وارد کردن شماره تلفن همراه خود را باید به حساب توییتر خود را در ارتباط است.

  4. توییتر خوب است site.Plese در مورد هندی موتورهای جستجو بگویید. من می دانم که در مورد یک فروشگاه هندی (www.hindi.co.nr) .. اما می تواند تو نشان تر

  5. و شما می توانید Tvitia دیواناگری یا هر Bhashamen هند. مطمئن باشید که به دنبال mekhadilkarprakas من خواندن پاسخ شما ارسال خواهد شد Blagpta.

    نور را ارسال آخرین پست وبلاگ .. توییتر دنبال گربه پنجه بیش از

  6. छत्तीसगढ़ के शिक्षा विभाग मैं गुरूजी के सेवानिवृत होने पर उन्हें अपना पेंसन बनवाने के लिए दर दर की ठोकर खाना पड़ता है और पेंसन बनवाने के लिए घूस देना पड़ता है यह बड़े शर्म की बात है इसके लिए सभी ब्लाक शिक्षा ऑफिस मैं पर्याप्त स्टाफ लगाया जय और Attec استاد است که تا به حال وجود دارد به بخش اصلی خود را به طوری که من باید کارکنان به عملکرد صحیح و اقداماتی برای جلوگیری از مصرف فرستاده

اطلاعات مهم

هدیه ای برای کسانی که در صفحه من نظر. پر کردن وبلاگ خود، سعی کنید و تصحیح نظر شما، نشان داده خواهد شد لینک به وبلاگ خود آخرین ارسال است. خواننده چیزی را به وبلاگ خود را پیدا کنید. درست است، نه؟ پس چرا تاخیر است، و آغاز شده است.

پاسخ

نشان را CommentLuv