حکایت توییتر

MeraPannaOnTwitter

هنگامی که ما به دنبال مردم شروع به پرسیدن اگر استفاده شده است، به دنبال؟ گیج کننده دوباره؟ چرا Ktrag پراکنده، Vgarha Vgarha. بنابراین ما فکر به حذف تصورات غلط از مردم، برای نوشتن یک مقاله در توییتر. خب در این مقاله با گسترش برادر خورشید به نوشتن ادامه باید او را جرات. در زندگی روزمره خود را به شما خواهد شد کلمه ... البته شنیدن.

Poppet شما انجام می دهند؟
چه خبره؟
چه خبر؟
تازه چه خبر؟

بله، که سوال اغلب میرزا است. هنگامی که میرزا صاحب تلفن ما / چت به شلیک آمده سوال اول این است که چرا. در حال حاضر Itte آتش پاکسازی آن مرد به دنبال آنها، به شما خواهد گفت آنچه که او انجام بدون پرسیدن. من هم به دنبال توسعه خواهد شد که به دلیل کسی رنج می برند مانند میرزا دان یک سایت است که در آن هر لحظه توسط هر یک از اطلاعات حساب خود را می تواند به شما بچه ها دوستان من را ایجاد کرده است. در حال حاضر را Avinash ، به عنوان او طول می کشد خبر پیگیری، شستشو حمام، اعم از طلا به گزارش های منتشر شده را آغاز کرده اند به سوال این است که هر یک از موارد فوق خواسته است. راحت تر به ارسال پیام کوتاه، بنابراین شانس تا گوگل / یاهو مسنجر، تلفن همراه و یا دیگر راه خود را شما می توانید به روز رسانی به سایت ارسال کنید. ورود به صحبت می کنند به این روز رسانی. ورود به سیستم در 140 کلمات می تواند هر پیام. محدود به ارسال یک پیام به زبان انگلیسی، پس از آن خوب است، اما البته این حد است به هندی کاهش می یابد، زیرا هندی است کلمات در یونیکد ذخیره می شود. خوب مشکل با توییتر برای دیدن آنچه شما. شما خوانده شده بیشتر است.

توییتر توییت به محض او می دهد آنها را در سایت توییتر خود منتشر دیدار خواهد کرد. و آرم را در سایت خود فهرست پیگیریهای من (دنبال) اند، آنها با استفاده از روش خودکار آگاه است. مردم نشسته در کامپیوتر شما، چه شما می توانید پیام خود را پاسخ دهد. شبکه های اجتماعی است، نه تا حدودی متفاوت است. آیا می توان گفت که آن قانون زمان غرب Khanmkha را است، قطعا. (در چشم ما) شبکه های اجتماعی Taimvest است. اما همچنین می تواند آزمایش خلاق باشد. ؟ چگونه ... Lldekia است برخی از نمونه های زیر توضیح داد:

کوتاه وبلاگ
با استفاده از توییتر در قالب یک مینی بلاگ یا وبلاگ همچنین می توانید جانبی داشته باشد. فرض کنید شما مدیریت یا فنی، کارشناسی ارشد Natsrfing است. اگر می خواهید خوانندگان خود را به چند حقه شما را در نوار کناری وبلاگ خود را نشان داد. در حال حاضر یا شما Guron / راهنمایی برای ایجاد یک وبلاگ جدید، که اجرا و به مدیریت یک کار را در خود مبارزه. یا حساب کاربری ایجاد در توییتر به رفتن. من فکر می کنم گزینه دوم می تواند بسیار آسان تر است. فقط شروع کنید. ورود به سیستم با چت گوگل خود را، ارسال، و حفظ نشان در نوار کناری. توییتر نشان می دهد بسیار محبوب در وبلاگ خود، بنابراین شما فقط دریافت کسی Mnmafik Vidjed است.

تبلیغات وبلاگ شما
این است که به همه که خواننده کمتر از وبلاگ نویس در وبلاگ نویسی هندی است شناخته شده است. برای افزایش تعداد خوانندگان، ما استفاده از تمام پلت فرم جدید که در آن هندی جاوا دسترس است را. توییتر بر روی پلت فرم همان است. اگر می خواهید راه های اتوماتیک به دنبال سایت وبلاگ خود را می تواند تبدیل به. ارسال اینجا و آنجا خواهد بود یک پست کوتاه شما چلپ چلوپ. مردم که ارسال دیدم، آن را به سایت شما آمده است. سپس بقیه است به شما که چگونه شما آنها را گره خورده به نگه دارید. اگر شما از یک ماه به سایت توییتر خود را 10 بازدید هر داد و ستد کالا. در حال حاضر شما باید برای پیدا کردن تغییر در دلار بازدید آن است تا شما را.

راهنمایی در بازار سهام
شما می دانید بازار سهام خوب است، دوستان شما به راهنمایی در بازار سهام می خواهید. برادر لوتوس، شما آن را بشنوند؟ اما این است که شما 8 یا 10 دوستان، که در راهنمایی شما سرمایه گذاری. اگر آن را در ویژگی های چت نیست که هر کس یک پیام، بنابراین کمک توییتر را، ساختن یک حساب کاربری خود شوید، و در نوک حساب چت گوگل خود را در آن قرار دهید همه. آیا در اینجا نوک نیست، وجود دارد منتشر نخواهد شد. این سایت لازم است تا مشترک به دوستان می گویند. در طول روز حفظ کل تفسیر بازار است.

Kavita چهار Liana
فرض کنید، وبلاگ شما در مورد یک موضوع بسیار جدی است. اما شما خوانندگان خود را برگزار می شود، به طوری که آنها برخی از جوک سرگرم کننده، اشعار طنز از چهار نوع Liana در Saitbar بعدی نشان داده شده است. این همه به خوانندگان وبلاگ شما آمده است. این یک خطر است، با این حال، ممکن است که وجود خواهد داشت، محبوب تر از Saitblog خود وبلاگ شما. شما باید برادر غنی نیلوفر آبی خود را می دانید. بسیاری از باقی می ماند حلق آویز برای کارشناسی فقط وجود دارد که به دنبال غنی است.

معناشناسی، تلفظ، نوشتن به پرسش های مرتبط
اغلب مردم بپرسید، و چنین و چنان یک کلمه به هندی Baraha / IME، چگونه به ارسال، فقط بوسه بپرسید، شما عزیزان را به شما پاسخ لولا را. آن را به خوبی خواهد با دیگران بروید. به طور مشابه، هندی و یا کلمات هندی از واژه های انگلیسی زبان انگلیسی اغلب بپرسید، فقط بخواهید در اطراف چت در عوض، پس از آن مردم آن را درک خواهد کرد. استفاده خلاقانه از شبکه های اجتماعی ساخته شده است.

به روز رسانی زنده
فرض کنید، شما باید یک پیک نیک. اجازه رفتن به هر وبلاگ نویسان گوشت (گیاهی که خواندن این وبلاگ سازگار) در، است در حال حاضر شما می توانید به سایت اطلاعات از طریق مسنجر را وجود دارد. ورود به سیستم آسانسور بمانید تلفن همراه و دان قرار داده بقیه وبلاگ نویسان می دانم که سایت را ببینید. به روز رسانی زنده نیستند.

خب، ما مردم در بسیار Jugadhu هستند. من امیدوارم که نیست، اما این فرصت را به دنبال Jugadhi اعتماد به نفس شما استفاده خواهد شد. به عنوان یک انفجار کوتاه (walkinto 140 کلمات تایپ شده، بسیار می توان نوشته شده Galia، که؟ نه) برای حذف، اشعار در مغز، هایکو های جدید و نو نوشته شده گیر شده است، پس از آن اجازه دهید وجود دارد خارج می گردند. چندین قطعه و با استفاده از چنین نیازهای می تواند به توییتر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر به کار خود مراجعه کنید.

Technorati برچسب ها: ، ، ، ، ،


آیا آنها را دوست دارید

6 پاسخ به "گرفتن یک توییتر"

  1. یعنی Tvitiyate هنوز کثیف. انگلیسی از کلمه ... به Hindikrn.
    جدید اعتیاد Lgwaoge :)

  2. گزارش بسیار مفید است. علاوه بر افزایش توسعه استفاده از درآمد یک بازدید. Jitu بهایی غنی بعد از دکتر من Avinash Tiwari و OP حتی به اشعار در امور جاری آغاز شده است. آیا شما نشان می دهد که آنها قادر به اجرای. ارسال گزارش که گوگل حستبلیغ کجا کجا دیگر می تواند موفق به بالا بردن ED. هنگامی که برای کمک به خاطر داشته باشید استفاده از آن چیزی است که و چه مقدار را می توان از جمله کمک های مطرح شده است. وای پول وبلاگ هندی و درخواست او را توسط گوگل را رد کرد. حالا شما می توانید به من راه را برای وبلاگ نویسان به دنبال کمک به نوشتن یک پست نشان می دهد. قرار دادن پست Jitu بهایی با این وبلاگ نویس کهنه و سپس نظرات خود را اضافه کنید و پیشنهادات باید همه چیز را به آن اضافه کنید. در حال انتظار برای پست شما.

  3. و پس از آن، که مدیریت اینترنت توسط GPRS تلفن همراه و یا مرحله CDMA همراه او احساس آن ضربه Fokti ارسال دانا-روز، و برای کسانی که یک شماره تلفن همراه هند 5566511 توییتر که فراهم کرده است قابلیت نیست این پیام کوتاه که (با توجه به برادر نور) پای است که ارسال اس ام اس نیز می توانید آن را به روز رسانی، به سادگی شماره تلفن همراه خود را با حساب توییتر خود را اضافه کنید.

  4. توییتر خوب است site.Plese در مورد هندی موتورهای جستجو بگویید. من می دانم که در مورد یک فروشگاه هندی (www.hindi.co.nr) .. اما می تواند تو نشان می دهد بیش

  5. و شما می توانید Tvitia دیواناگری و یا هر Bhashamen هند. من ارسال کنم شما باید mekhadilkarprakas خواندن Blagpta پاسخ خواهد داد را دنبال کنید.

    نور را ارسال آخرین پست وبلاگ .. توییت پس از گربه پنجه بیش از

  6. وقتی که من بازنشسته کارشناسی ارشد گروه چتیسگر آموزش و پرورش برای ساخت نرخ کمیسیون بازنشستگی و حقوق بازنشستگی خود را برای سقوط می کند شرم آن را به یارانه دفتر آموزش و پرورش بلوک برای افتخار من کارکنان کافی به حال و Attec گورو است که تا به حال این کار وجود دارد کارکنان باید به بخش اصلی خود فرستاده من می تواند به درستی عمل و اقدامات برای جلوگیری از رشوه خواری

اطلاعات مهم

هدیه ای برای کسانی که در صفحه من نظر. شما نظر هستید و با دقت پر کنید وبلاگ خود را، ما در اینجا نشان می دهد یک لینک به پست وبلاگ خود گذشته است. خواننده چیزی را به وبلاگ خود را پیدا کنید. آیا این کار درست نمی شود؟ سپس تاخیر و دریافت آغاز شده است.

پاسخ

نشان را CommentLuv