حکایت توییتر

MeraPannaOnTwitter

هنگامی که ما به دنبال توییتر استفاده تا مردم شروع به پرسیدن آنچه در آن است،؟ باز هم گیج کننده جدید؟ چه بچه چیز Ktrag پراکنده، Vgarha Vgarha. بنابراین ما فکر به برطرف کردن تصورات غلط از مردم است، به نوشتن مقاله در توییتر. خوب در این مقاله با گسترش برادر خورشید نگه داشته نوشتن نیز باید او جرات. این احکام قطعا می شنوید ... در زندگی روزمره خود را.

شما چه poppet هستند؟
چه خبر است؟
و چه خبر؟
تازه چه خبر؟

بله، این سوال این است که اغلب میرزا. میرزا صاحب ما هر زمان که تلفن / چت، در آمده قبل از آن شلیک به سوال اول همان است. آتش Itte پاکسازی آنها در حال حاضر از دیدن آن مرد، شما را بدون پرسیدن آنچه که او انجام بگویید. من هم به دنبال توسعه که به دلیل کسی مثل میرزا دان رنج می برند با ایجاد خبری حساب خود از لحظه ای در هر لحظه از شما می تواند دوستان Yaaron ساخته شده یک سایت، که هیچ کدام. در حال حاضر را Avinash ، او طول می کشد اخبار از قیام او توییتر، شستشو، حمام، from've اخبار منتشر شده آغاز شده به خواب تا کسی به سوال فوق می پرسد. ارسال پیام کوتاه و آسان است، بنابراین از بالا بهتری به خود گوگل / یاهو مسنجر، موبایل و یا دیگر در بسیاری از می توانید به روز رسانی به سایت ارسال کنید. توییت که به این به روز رسانی صحبت می کنند. توییت است که هر پیام می تواند تنها 140 واژه باشد. محدود پیام های که به انگلیسی بنابراین این خوب است، اما البته این حد است به هندی کاهش می یابد، زیرا هندی کلمه در یونیکد ذخیره شده است. خوب مشکل با توییتر برای دیدن آنچه که شما. دفعات بازدید: قبل از شما.

توییتر توییت به عنوان به زودی به عنوان او می دهد آنها را در سایت توییتر خود منتشر دیدار خواهد کرد. و لوگو را در سایت خود فهرست پیگیریهای من (دنبال) انجام داده است، او با استفاده از روش خودکار، آگاه است. مردم نشسته در کامپیوتر شما پس از آن می توانید به پیام های خود را پاسخ دهند. شبکه های اجتماعی است، نه چند راه متفاوت است. شما می گویم آن زمان Khanmkha غرب OK است، مطمئن است. (به نظر ما) تنها Taimvest شبکه های اجتماعی است. اما آن را نیز می تواند خلاق مورد استفاده قرار گیرد. چگونه ... Lldekia به برخی از نمونه های توضیح زیر:

مینی بلاگ
با استفاده از توییتر به عنوان یک وبلاگ کوچک یا وبلاگ همچنین می تواند جانبی داشته باشد. فرض کنید شما و یا مدیریت فنی، استاد Natsrfing است. اگر می خواهید خوانندگان شما چند ترفند برای شما نشان می دهد در نوار جانبی وبلاگ شما. در حال حاضر یا شما Guron / راهنمایی برای ایجاد یک وبلاگ جدید، که اجرا و به مدیریت یک کار را در خود مبارزه. و یا ایجاد یک حساب کاربری در توییتر به رفتن. من فکر می کنم گزینه دوم می تواند بسیار آسان تر است. دریافت فقط آغاز است. ورود به سیستم با گوگل چت خود را، ارسال، و نگه داشتن نشان دادن در نوار کناری. توییتر بسیار محبوب است برای نشان دادن در وبلاگ خود، بنابراین شما Mnmafik Vidjed با کسی پیدا کنید.

تبلیغات وبلاگ شما
این است که به همه که خواننده کمتر از وبلاگ نویس در وبلاگ نویسی هندی است شناخته شده است. برای افزایش تعداد خوانندگان است که همه ما مجبور به استفاده از پلت فرم جدید برای رسیدن به هندی-دانستن. توییتر یک پلت فرم مشابه است. اگر می خواهید به صورت خودکار از سایت وبلاگ شما توییتر می تواند تبدیل به. ارسال اینجا و آنجا خواهد بود چلپ چلوپ کوتاه ارسالی است. مردم که پست را دیدم، آن را به سایت شما آمده است. سپس گره خورده بقیه است تا به شما چگونه شما آنها را نگه دارید. 10 بازدید در ماه شما سایت توییتر خود را پس از آن هیچ معامله کسری وجود دارد. در حال حاضر شما این بازدیدها پیدا است این تغییر در دلار است تا به شما.

راهنمایی بازار سهام
دانش خوب بازار سهام، راهنمایی سهم بازار را به را به دوستان خود. برادر کمال، شما آن را بشنوند؟ اما آن اتفاق می افتد که شما 8 یا 10 دوستان، که در راهنمایی خود را سرمایه گذاری. اگر این ویژگی در حال حاضر در پیام های چت است که همه با هم ساخته شده، را تا بهتر از توییتر نیست، را از یک حساب خود را، و این که حساب کاربری گوگل خود چت نوک در همه قرار دهید. بازیگران اینجا نوک نیست، وجود دارد منتشر نخواهد شد. دیگر دوستان می گویند که سایت لازم است تا مشترک شوید. در طول روز به خاطر تمام تفسیر بازار.

چهار شعر Liana
فرض کنید وبلاگ شما در مورد یک موضوع بسیار جدی است. اما شما می خواهید خواننده خود را که باقی مانده است، به طوری که آنها برخی از جوک ها سرگرم کننده، اشعار طنز از چهار نوع Liana در Saitbar بعدی نشان داده شده است. این همه به خوانندگان وبلاگ شما آمده است. این یک خطر است، با این حال، ممکن است محبوب تر از Saitblog خود وبلاگ شما. سپس شما برادر ثروتمند خود کمال می دانند. بسیاری باقی می ماند برای کارشناسی آویزان فقط وجود دارد که به دنبال غنی است.

معناشناسی، تلفظ، سوالات مربوط به نوشتن به درخواست
اغلب مردم بپرسید، چنین و چنین و چنان کلمه به هندی Baraha / IME برای نوشتن در، فقط بوسه بپرسید، عزیزان خود را به شما جواب لولا را. آن را به خوبی با دیگران است. به طور مشابه، مردم اغلب می پرسند انگلیسی واژه های انگلیسی از هندی یا کلمات هندی فقط چت به جای درخواست در همین حال، بقیه مردم او را درک کنند. استفاده خلاقانه از شبکه های اجتماعی انجام می شود حق.

به روز رسانی زنده
فرض کنید شما یک تابع در. دیدار با وبلاگ نویسان رفته کسی فرض کنید (که گیاهی، سازگار خواندن این وبلاگ) در آنجا شما می توانید به سایت از هر لحظه آگاه است. توییت بلند اقامت همراه و دان قرار داده و بقیه از این وبلاگ نویس خواهد با نگاه کردن به آن سایت می دانید. به روز رسانی زنده نیستند.

خوب ما، مردم در هند بسیار می Jugadhu. من امیدوارم که نیست، اما استفاده Jugadhi اعتماد به نفس شما بیشتر از توییتر را. این ناشی از فوران های کوتاه (نوع walkinto، Galia 140 را می توان در واژه ها نوشته شده بسیار، که است؟ نه) حذف، اشعار در ذهن گیر شده است، یک هایکو های جدید و نو نوشته شده است، بنابراین اجازه دهید آن را نشت وجود دارد. بسیاری از این مجموعهای از نیازهای که شما می توانید در توییتر استفاده کنید استفاده کرده اند. کار شما را برای کسب اطلاعات بیشتر در زیر پیوند دارند خواهد شد.

Technorati برچسب ها: ، ، ، ، ،


شما آنها را بیش از حد دوست دارم

6 پاسخ به "حکایت توییتر"

  1. یعنی Tvitiyate فقط کثیف است. کلمه انگلیسی ... به Hindikrn.
    جدید اعتیاد Lgwaoge :)

  2. گزارش بسیار مفید است. علاوه بر افزایش استفاده از درآمد بازدیدها ارتقاء. پس از من maldaar برادر دکتر Jitu Avinash Tiwari و ام پراکاش شروع به قرار دادن اشعار در مورد امور جاری. شما شایستگی راهنمایی آنها را به اجرا. ارسال گزارش است که علاوه بر این از حستبلیغ گوگل از کجا به کجا می تواند ترتیب به جمع آوری اد. هنگامی که برای کمک و آنچه در ذهن داشته باشیم که چگونه این کمک ها را می توان بسیج استفاده. وای پول وبلاگ هندی و درخواست او را توسط گوگل را رد کرد. حالا شما می توانید مسیر به وبلاگ نویسان مثل من، که می خواهد برای اضافه کردن نوشتن یک پست نشان می دهد. برادر Jitu قرار داده و زمانی که این وبلاگ نویس کهنه کار و سپس وارد کردن نظر و پیشنهادات قطعا کارهای بیشتری به آن اضافه کنید. چنین به جلو به پست شما.

  3. و پس از آن، که مدیریت اینترنت از طریق GPRS تلفن همراه و یا CDMA مرحله همراه او احساس دانا دن ضربه ارسال Fokti و توییتر برای کسانی که چنین امکانات که تلفن همراه هندی می تواند توسط تعدادی 5566511 ارائه بنابراین یک پیام کوتاه که در آن (با توجه به برادر ALOK) samosa یعنی ارسال اس ام اس نیز می توانید آن را به روز رسانی، فقط با شماره تلفن همراه خود را به حساب توییتر خود را اضافه کنید.

  4. توییتر خوب است site.Plese در مورد هندی موتورهای جستجو بگویید. من می دانم که در مورد یک فروشگاه هندی (www.hindi.co.nr) .. اما می تواند تو نشان می دهد بیش

  5. و شما می توانید Tvitia دوناگری و یا هر Bhashamen هند است. البته من خواندن Blagpta خود را دنبال پاسخ mekhadilkarprakas ارسال خواهد شد.

    نور را آخرین ارسال وبلاگ .. توییتر دنبال گربه پنجه بر

  6. هنگامی که من بازنشسته استاد گروه چتیسگر آموزش و پرورش برای ساخت نرخ کمیسیون حقوق بازنشستگی و حقوق بازنشستگی خود است نرخ آیا سقوط آن شرم آور است که به حمایت مالی دفتر آموزش و پرورش بلوک، من همه برای آن و کارکنان به اندازه کافی زندانی است Attec استاد من همیشه آنها را به بخش های اصلی خود را فرستاده، پس باید یک مکانیزم وجود داشته باشد به عملکرد صحیح و کارکنان لازم نیست که پرداخت یارانه

اطلاعات لازم

هدیه ای برای کسانی که در صفحه من اظهار نظر کند. شما نظر هستید و پر کردن آدرس دقیق وبلاگ خود، نشان یک لینک به وبلاگ خود آخرین پست است. خواننده چیزی را به وبلاگ خود را پیدا کنید. درست است، نه؟ پس چرا تاخیر کرده است بروید آغاز شده است.

پاسخ دهید

نشان را CommentLuv