Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Keď sme sa nasledovať používa Twitter, aby sa ľudia začali pýtať, čo je to? Opäť nový hektický? Čomu Ktrag rozptýliť, Vgarha Vgarha. Tak sme si mysleli, rozptýliť mylné predstavy ľudí, je napísať článok na Twitteri. No v tomto článku od rozšírenia Sun brata držal písanie ho musí tiež odvážiť. Tieto vety iste počul ... vo svojom každodennom živote.

Čo to chrobáčik?
Čo sa deje?
A čo je nové?
Čo je nové fresh?

Áno, táto otázka je často Mirza. Naše Mirza Sahib, kedykoľvek telefón / chatu, poď do tej streľby na prvú otázku je rovnaká. Fire ITTE čistenie je teraz vidieť chlapa, vám povie, bez toho by sa pýtať, čo robí. Tiež som sledovať vývojár, ktorý bude trpieť, pretože niekoho ako Mirza Dunn z jednej stránky, z ktorých žiadna vytvorením svojho účtu správy o okamihu, kedy v každom okamihu zo svojich plechoviek Yaaron priateľmi. Teraz Vezmite Avinash , vezme správu o jeho vzkriesení Twitteri, kúpeľňa umývanie, publikoval správy from've začal spať, takže nikto sa spýta na vyššie uvedenú otázku. Napíšte krátke správy ľahko, takže zhora Vantage do svojho Google / Yahoo Messenger Mobile alebo iné v mnohých ohľadoch môže odosielať aktualizácie na webe. Tweets, že hovorím týchto aktualizácií. Tweets, že každá správa môže byť len 140 slov. Obmedziť správy písať v angličtine, takže je to dobré, ale samozrejme je tento limit znížený na Hindčina pretože Hindčina je slovo, sú uložené v Unicode. No problém s Twitter vidieť, aké sú vaše. Prečítajte si pred vami.

Twitter Tweets splniť čo najskôr, ako sa dá ich zverejnenie na webe Twitter. A logo na svojich stránkach zoznam sledovaných stránok (Sledovať) urobil, je informovaný automatickými metódami. Ľuďom, ktorí sedia pri počítači, takže môže reagovať na vaše správy. Sociálne siete nie je to niekoľko rôznych spôsobov. Človek by povedal, že je čas Khanmkha West je v poriadku, určite je. (Podľa nášho názoru), je jedinou Taimvest sociálnych sietí. Ale môže to byť tiež použitý kreatívny. Ako ... Lldekia vysvetliť niektoré príklady nižšie:

Mini-Blog
Použitie Twitter ako mini blog alebo blog môže mať tiež vedľa. Predstavte si, že riadiaci alebo technický, je majster Natsrfing. Ak chcete, aby vaše čitateľa pár trikov ukázať, ste v bočnom paneli svojho blogu. Teraz buď môžete Guron / tipy vytvoriť nový blog, ktorý je prevádzkovaný a spravovať úlohy v sebe čítač. Alebo si vytvorte účet na Twitteri ísť. Myslím, že druhá varianta by bola oveľa jednoduchšia. Získať len začiatok. Prihláste sa pomocou svojho chatu Google, odosielať a udržiavať ukazuje v bočnom paneli. Twitter je veľmi populárny ukázať na svoj blog, aby vás Mnmafik Vidjed by niekoho nájsť.

Inzerovať svoj ​​blog
Je známe všetkým, že čitateľ je menšie ako blogger v hindčine blogov. Ak chcete zvýšiť počet čitateľov, že všetci majú používať novú platformu pre dosiahnutie Hindčina vševedúci. Twitter je podobná platforma. Ak chcete automatické spôsob z vášho blogu Twitteru sa môže stať. Odoslať tu a tam bude krátky úvodný odošlite. Ľudia videli, že miesto, to príde na vaše stránky. Potom viazaný zvyšok je na vás, ako si ich udržať. 10 hity v mesiaci dostanete vaše Twitter stránky, potom nie je deficit dohoda. Teraz môžete nájsť tieto zásahy je táto zmena v dolára je na vás.

Tipy akciového trhu
Mať dobré znalosti akciového trhu, tipy podiel na trhu, aby so svojimi priateľmi. Kamal bratu, si to? Ale to sa stáva, že vaše 8 alebo 10 priateľov, ktorá je investovaná na končeky. Ak je táto funkcia nie je teraz v chatových správ, ktoré z každého dohromady, tak lepšie reagovať Twitteri, Urob si jeden účet, a to účet od Google chatu Dajte tip vôbec. Nahodiť tip tu, tam nebola zverejnená. Ostatní priatelia hovoria, že na mieste sa uistite, že prihlásiť sa k odberu. Majte celý komentár trhu po celý deň.

Štyri Liana poézie
Predpokladajme, že váš blog je založený na veľmi závažné tému. Ale vy chcete, aby vaše čitateľa, že zostal, tak oni majú niektoré zábavné vtipy, humor básne štyri typu Liana sú zobrazené na ďalšie Saitbar. To všetko príde čitateľom svojho blogu. Je to riziko, ale môže byť viac populárne ako vaše Saitblog váš blog. Potom budete vedieť svoje bohaté brata Kamal. Mnohí zostávajú visel na bakalárske len tam pozrieť bohatý.

Sémantika, výslovnosť, písanie otázok súvisiacich sa opýtať
Často sa ľudia pýtajú, taký a taký a taký slovo v hindčine Baraha / IME písať, opýtajte bozk, vašich blízkych, aby vám odpoveď závesy. To pôjde dobre s ostatnými. Rovnako tak, že ľudia sa často pýtajú anglicky anglických slov hindčiny alebo výrazov hindských len chatu miesto opýtať Medzitým sa ostatní ľudia mu porozumieť. Kreatívne využitie sociálnych sietí sa dobre.

Živé aktualizácie
Predpokladajme, že máte funkciu. Zoznámte sa s blogerov preč Predpokladajme, že niekto (kto Vegetariánska, konzistentné čítanie tento blog), sú tam môžete dať na mieste si je vedomý každý okamih. Tweets Výťah Zostaňte mobilné a Dunn dať zvyšok blogger bude vedieť, pri pohľade na tomto mieste. Živé aktualizácie nie sú.

No, my, ľudia v Indii sú veľmi Jugadhu. Dúfam, že nie, ale použitie Jugadhi istí, budete robiť väčšinu z Twitteru. Ako je krátky výbuch (typ walkinto, Galia 140 možno zapísať slovami natoľko, že nie je?) Odobrať básne boli uviazol v mysli, nový svieži haiku napísal, tak nech to vysypať tam. Rad z nich bola tak nepreberné množstvo potrieb, ktoré môžete použiť na Twitteri. Vaša práca bude nižšie uvedený odkaz pre viac informácií.

Technorati Tags: , , , , ,


Budete je tiež páčiť

6 Responses to "anekdota Twitter"

 1. Tj Tvitiyate je len špinavá. Anglické slovo ... na Hindikrn.
  New závislosť Lgwaoge :)

 2. Nahlásiť veľmi užitočné. Okrem zvýšenia prostriedkov zarábať vylepšenia Hits. Potom, čo som maldaar brat Jitu lekár Avinash Tiwari a Om Prakash začalo klásť básne o aktuálnom dianí. Zaslúžite si tipy, ktoré majú vykonávať. Napíšte správu, že pridanie Google AdSense Kde Kde si nechať zbierať ed. Pri podaní žiadosti o podporu a to, čo mať na pamäti, ako môže byť moc taká pomoc mobilizované. Wow Money Blog Hindi a jeho žiadosť bola zamietnutá Google. Teraz môžete ukázať cestu k bloggerov, ako som ja, ktorí chcú pridať písanie príspevku. Jitu brat dal na rovnako, ako keď potom veterán blogger vložiť Vaše pripomienky a návrhy určite pridať viac vecí k tomu. Takéto tešiť na váš príspevok.

 3. A potom, kto je riadenie internetu prostredníctvom mobilných GPRS alebo CDMA mobilné fáze cítila Dana Dan len na tyči Fokt a Twitter pre tých, ktorí nemajú také zariadenia, ktorí majú indického mobilného zaisťuje číslo 5566511 tak krátka správa, na ktoré (podľa Alok brata) samosa teda posielanie sms možné tiež aktualizovať, len s vaším mobilným číslom je pridať do svojho účtu Twitter.

 4. Viniť na 11.04.2008 v 12:46

  Twitter je dobré povedať o Hindčina vyhľadávačov site.Plese. Viem o jednom Hindčina Store (www.hindi.co.nr) .., ale môže navrhnúť u viac

 5. A môžete Tvitia Devanagari alebo akékoľvek indické Bhashamen. Samozrejme, že čítam vaše Blagpta nasledovať mekhadilkarprakas odpoveď bude odoslaná.

  Light je posledný príspevok na blogu .. Twitter Stúpenci mačacie packa cez

 6. Keď som odišiel majster Chhattisgarh odboru školstva budovať svoju rýchlosť dôchodok a provízií je miera robí pádu, že je to škoda musieť dotovať blokovej výučby úrad, som všetkými desiatimi pre a dostatok personálu Jai byť majster Attec som kedy poslal do svojich pôvodných útvarov, tak tam by mal byť mechanizmus riadne fungovať a zamestnanci nemajú dotovať

Potrebné informácie

Darček pre tých, kto komentár na mojej stránke. Si komentár a vyplniť presná adresa vášho blogu, ukážeme tu je odkaz na váš blog je posledný príspevok. Čitateľ tu nájde niečo, čo do svojho blogu. Správna vec, nie? Tak prečo meškanie začalo ísť.

Required

CommentLuv odznak