Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Keď sme sa sledovať experiment začal sa pýtať ľudí, či nasledovať? Opäť bludisko z nového zákona? Čomu Ktrag rozptýliť, Vgarha Vgarha. Tak sme si mysleli, logo odstrániť mylné predstavy, je písanie článku na Twitteri. No o článku v detaile Sun brat držal písania, určite ju Dekiaga. Tieto vety iste počul vo svojom každodennom živote ....

Poppet robí?
Čo sa deje?
Čo je nové?
Čo je nové čerstvá?

Áno, rovnaká otázka často Mirza. Naše Mirza Sahib, kedykoľvek telefón / Chat prísť na rovnakú otázku, najprv pred vypaľovaním. Teraz ITTE o Fire zúčtovanie chlap pri pohľade na ne, vám povedia, bez toho aby sa pýtať, čo robí. Myslím si, že Twitter ako osoba, ktorá utrpela od tohto vývojára Mirza preto tiež stránky daný Dunn, ktorý každú chvíľu správy o jeho účte tým, že každý okamih z vašich priateľov vám môže dať chlapci. Teraz Avinash Vezmite Twitter ako správy o jeho vzkriesenie trvá, vaňa umyť, od publikovanie správy zlata sa posunula doprava, takže nikto nepýtal na vyššie uvedenú otázku. Ľahké písanie textových správ, takže je pravdepodobné, z hornej časti Google / Yahoo Messenger, mobilné alebo iných spôsobov, ako môžete odoslať aktualizácie na webe. Tieto aktualizácie sa nazývajú tweety na. Tweets môže byť akákoľvek správa 140 slov. Limit písať v angličtine, takže je to dobré, ale samozrejme je tento limit znížený na hindčiny, pretože Hindčina je slovo, sú uložené v Unicode. No problém s Twitter, aby videli, čo vaše. Tie Prečítajte si napred.

Twitter Tweets im v ústrety, akonáhle sú zverejnené na vaše Twitter miesto dáva. A logo na svojom webe zoznam sledovaných (nasledovať) robil je automatický spôsob správou je vyrobený. Ľudia sedia pri počítači, či už je to vaša správa môže odpovedať. Sociálne siete nie je to trochu inak. Povedali by ste, že času tieto Khanmkha Západu je áno, máme. (V našich očiach) je jediný Taimvest sociálnych sietí. Ale môže to byť aj kreatívne experimentu. Ako ... Zldekia vysvetlil niektoré príklady nižšie:

Mini Blog
Použitie Twitter vo forme mini-blogu alebo blogu môže mať tiež stranu. Predpokladajme, že máte riadiacu alebo technický, je majster Natsrfing. Chcete niektoré z jeho trikov v bočnom paneli svojho blogu čitateľov taktiež uvedená. Teraz buď Guron / tipy vytvorili nový blog, ktorý je spustený a prevádzkovaný tiež samo o sebe päty. Alebo choďte na Twitter na vytvorenie účtu. Myslím si, že druhá varianta jednoduchšie. Získať len začiatok. Poslať tweety z chatu Google, a ukázať, v bočnom paneli pobyt. Twitter je veľmi populárny, takže budete musieť preukázať svoj blog Mnmafik Vidjed nájde niekoho.

Inzerujte svoj ​​blog
Je známe všetkým, že blogger v hindčine blogovanie je oveľa menej čitateľa. Ak chcete zvýšiť počet čitateľov budeme musieť použiť všetky nové platformy, kde Hindčina vševedúci dosah. Twitter je podobná platforma. Takže či už máte Twitter stránky z vášho blogu automatického spôsobom sa môže stať. Môžete pridať tu a tam bude krátky post-šplechnutie. Vidieť ľudí, ktorí vysielajú, príde len na vašich stránkach. Potom zvyšok je na vás, ako zviazať je zachovať. V mesiac 10 hitov dostanete vaše stránky Twitter nebol zlý obchod jeden. Teraz nájdete tieto hity, táto zmena v dolára, je len na vás.

Tipy pre akciový trh
Vieš, že akciový trh je dobrá, budú vaši priatelia chcú zdieľať tipy na trhu. Kamal brat, ste to počul? Ale je, že vaša 8 alebo 10 priatelia, čo je investovaná na vaše tipy. Ak je táto funkcia nie je teraz v chatových správ, ktoré majú všetci spoločne, takže lepšie vziať Twitter, Aj Váš jeden účet, a na špičke vášho chatu účtu Google Dajte to všetko. Medzitým, tip nie obsadený, a tam neboli zverejnené. Ostatné priatelia mi hovoria, že stránky budú istí, že sa prihlásiť. Udržujte celý komentár trhu po celý deň.

Kavita štyri Liana
Predpokladajme, váš blog je založený na veľmi závažné tému. Ale vy chcete, aby vaše čitateľa zostal, tak oni majú niektoré zábavné vtipy, komické básne zo štyroch typov Liana zobrazenej na ďalšie Saitbar. To bude stále prichádzajú do svojho blogu každý čitateľa. To je riziko, však môže byť to, že vaše Saitblog váš blog bude viac populárne. Lotus potom budete mať bohatý jeho brata. Mnohí bohatý starý mládenec tam len sledovať živé vešanie.

Sémantika, výslovnosť, písanie otázok súvisiacich sa opýtať
Často sa ľudia pýtajú, taký a taký a taký slovo v Hindčina Barahi / IME písať, opýtajte sa vyrovnanie, budú vaši blízki vám odpoveď závesy. To pôjde dobre s ostatnými. Podobne, ľudia sa často pýtajú angličtinu anglických slov hindčiny alebo hindských slov, stačí chatu miesto opýtať Medzitým, bude zvyšok ľudí pochopiť. Kreatívne využitie sociálnych sietí sa nevykonáva.

Live Update
Predpokladajme, že máte festival. Pusť akýchkoľvek bloggerov mäsa (vegetariánskej, po prečítaní tohto blogu kompatibilné) sú, tam budete v každom okamihu, web je schopný poskytnúť informácie. Vezmite mobilné a zostať v Dunn Tweets, budú ostatní blogger vedieť pri pohľade na mieste. Živé aktualizácie nie sú.

No my, ľudia z Indie sú veľmi Jugadhu. Dúfam, že nie, ale celý istí, budete používať Twitter všetko Jugadhi. Ako malý frustráciu (walkinto zadali 140 slov, môže byť napísané docela Galia, že nie je?), Vyberte, básne dostali uviazol v mozgu, nový svieži haiku písomné, potom nech tam chrlí. Niekoľko kopa a používanie týchto potreby majú prístup na Twitter. Pre viac informácií navštívte nasledujúce odkazy na vašej práci.

Technorati Tags: , , , , ,


Budete rád tiež

6 Reakcie na "A Twitter anekdota"

 1. Tj Tvitiyate je stále chaotický. "Slová angličtiny ... na Hindikrn.
  New závislosť Lgwaoge :)

 2. Veľmi užitočné. Okrem zvýšenia rozšírenie prostriedkov zarábať nejaké hity. Potom, čo som Avinash doktorandský brat Jitu bohatých a OP Tiwari básní týkajúcich sa súčasných udalostí začali montáž. Musíte postupujte podľa tipov, ktoré si zaslúžia. Môžete napísať správu, že Google AdSense Kde Kde inde môžu byť podarilo zvýšiť ed. Kým žiadosti o pomoc musí mať na pamäti to, čo a koľko zvýšiť takúto podporu. Wow Peniaze Blog hindčinu a jeho žiadosť sa zamieta spoločnosťou Google. Teraz môžete ukázať cestu k bloggerov, ako som ja, ktorí chcú ed napísať príspevok. Dajte potom legendárny brat Jitu, rovnako ako pri Vysielanie svoj komentár, zadajte blogger a pridať veci do neho a určite odporúčam. Čakám na váš príspevok.

 3. A potom, kto spravuje internet pomocou mobilných GPRS alebo CDMA cítila pre mobilné pokrytie Dana-dňový poklepávať Fokt príspevok a Twitter pre nich tých, ktorí nemajú takéto zariadenie za predpokladu, bol indický mobilné telefónne číslo 5566511 tj krátke textové správy, na ktoré (podľa Alok bratovi), koláče, ktorý má poslať sms môže tiež aktualizovať, stačí zadať číslo vášho mobilného telefónu by mal byť pripojený k vášmu účtu Twitter.

 4. Viniť na 11.04.2008 v 12:46

  Twitter je dobré povedať o hindských vyhľadávačov site.Plese. Viem, že o jednu hindčina Store (www.hindi.co.nr) .. ale môže u navrhnúť viac

 5. A môžete Tvitia Bhashamen Devanagari alebo akékoľvek Ind. nasledovať mekhadilkarprakas Samozrejme čítam odpoveď bude odoslaná Blagpta.

  Light 's posledný blog príspevok .. Tweet Po labe cez Feline

 6. Keď som odišiel majster štátnej oddelenia vzdelávania pre náhradné miery ich dôchodok a pre nahradzovanie musí klopýtat dotovať veľkú hanbu pre všetky vzdelávacie blok kancelárii som dal dostatok personálu a Jay každý veliteľ je Attec svojich pôvodných oddeleniach tak, že by som sa tam poslal, zamestnanci mohli pracovať správne, a podniknúť kroky na zabránenie nasatie

Informácie potrebné

Darček pre tých pripomienky k mojej stránke. Myslíte si, komentovať a presne vyplňte svoj blog, ukážeme svojho blogu Posledný príspevok odkazy tu. Čitateľ nájde niečo svojho blogu. Nie je to správna vec? Tak prečo meškanie začalo ísť.

Zanechajte odpoveď

CommentLuv odznak