Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Keď sme nasledujú ľudia začali pýtať, ak sú použité, je nasledovať? Zase hektický? Prečo Ktrag rozptýliť, Vgarha Vgarha. A tak sme si mysleli, odstrániť mylné predstavy ľudí, napísať článok na Twitteri. Tak v tomto článku od rozšírenia Sun brata držal písanie musí ho odvážiť. Vo svojom každodennom živote počujete slovo ... samozrejme.

Chrobáčik to robíte?
Čo sa to deje?
Čo je nové?
Čo je nové čerstvá?

Áno, to je otázka, často Mirza. Keď Mirza Sahib náš telefón / chatu prísť k odpáleniu prvá otázka je prečo. Teraz ITTE o Fire odstránenie chlap pri pohľade na ne, vám povie, čo robí bez pýtania. Tiež som sledovať vývojárov, ktorí budú trpieť niekoho, ako Mirza Dunn vytvoril stránky v ktorom každý okamih za akékoľvek informácie o vašom účte môže dať Vy ste moji priatelia. Teraz Vezmite Avinash , ako si berie správy o následných opatreniach, vaňa umývanie, od zlata zverejnených správ začali spochybňovať to, že sa nespýtal niektorú z vyššie uvedených. Ľahšie písanie textových správ, takže šanca na vaše Google / Yahoo Messenger, mobilných alebo iných spôsobov, ako môžete poslať aktualizácie webu. Prihláste sa hovoriť na týchto aktualizácií. Prihlásiť sa 140 slovami, môže byť akákoľvek správa. Limit pre písanie správy v angličtine, takže je to dobré, ale samozrejme je tento limit znížený na hindčine, pretože Hindčina je, že slová sú uložené v Unicode. No problém s Twitteri vidieť, čo vaše. Tie Čítajte viac.

Twitter Tweets plniť, akonáhle sa dá ich zverejnenia na vašom webe Twitter. A logo na svojich stránkach zoznam sledovaných stránok (Sledovať) majú, sú informovaní automatickými metódami. Ľudia sedia pri počítači, či môžete odpovedať na vašu správu. Sociálne siete nie je to trochu inak. Povedali by ste, že je to zákon time západnej Khanmkha to je určite. (V našich očiach), je sociálna sieť Taimvest. Ale môže to byť aj kreatívne experiment. Ako ... Lldekia vysvetľuje niektoré príklady nižšie:

Mini Blog
Použitie Twitter vo forme mini-blogu alebo blogu môže mať aj stranu. Predpokladajme, že máte riadiace alebo technický, je majster Natsrfing. Ak chcete, aby vaše čitateľa na niekoľko trikov vám ukázal vo svojom blogu bočnom paneli. Teraz buď môžete Guron / tipy vytvoriť nový blog, ktorý je prevádzkovaný a spravovať úlohu sám o sebe v rozpore. Alebo si vytvorte účet na Twitteri ísť. Myslím si, že druhou možnosťou by bolo oveľa jednoduchšie. Proste začať. Prihláste sa pomocou chatu Google, posielať, a udržiavať ukazovať v bočnom paneli. Twitter je veľmi populárny relácia na svojom blogu, takže bude len Mnmafik Vidjed niekoho.

Inzerujte svoj ​​blog
Je známe, že všetko, čo čitateľ je menší ako blogger v hindčine blogov. Ak chcete zvýšiť počet čitateľov, budeme využívať všetky nové platformy, kde Hindčina je gonna dosah. Twitter je na rovnakej platforme. Ak chcete automatické spôsoby, ako riadiť svojho blogu sa môže stať. Príspevok tu a tam bude krátky príspevok budete striekať. Ľudia videli, že miesto, bude to príde na vaše stránky. Potom zvyšok je na vás, ako si priviazal zachovať. Ak máte mesiac, aby si vaše Twitter stránky 10 hitov nie je žiadny vymeniť. Teraz musíte nájsť zmeny vo dolár hity, je len na vás.

Tipy pre akciový trh
Viete, že akciový trh je dobre, budú vaši priatelia chcú tipy na burze. Lotus brat, si to počul? Ale je to vaša 8 alebo 10 priateľov, ktorá je investovaná na vaše tipy. Ak to nie je v chate funkcie, že každý má správu, tak sa pomôcť Twitteri, Váš jeden účet, a na špičke stránke venovanej chatu účtu Dajte to všetko. Vari tu tip, tam nebola zverejnená. Že na mieste nezabudnite sa prihlásiť k odberu priatelia hovoria. Majte celý komentár trhu po celý deň.

Kavita štyri Liana
Predpokladám, že váš blog je založený na veľmi závažné tému. Ale držal svojich čitateľov, a tak majú niektoré zábavné vtipy, komické básne zo štyroch typov Liana sú zobrazené na ďalšie Saitbar. To všetko príde na váš blog čitateľa. Je to riziko, však môže byť, že tam bude viac populárne ako vaše Saitblog váš blog. Mali by ste vedieť, Lotus bohaté brata. Mnohí zostávajú visieť bakalársky len tam pozrieť bohatý.

Sémantika, výslovnosť, písanie klásť otázky súvisiace
Často sa ľudia pýtajú, a tak a tak slovo v hindčine Barahi / IME, ako písať, opýtajte sa na Kiss, budú vaši blízki vám odpoveď závesy. To pôjde dobre s ostatnými. Rovnako tak, Hindčina alebo hindčina slov anglických slov z angličtiny často pýtajú, opýtajte sa okolo chatovanie miesto, potom sa ľudia budú rozumieť. Kreatívne využitie sociálnych sietí sa nevykonáva.

Live Update
Predpokladajme, že máte piknik. Pustite akýchkoľvek bloggerov mäsa (vegetariánskej, ktorí čítajú tento blog kompatibilné), je v, tam je vo chvíli, keď si môžete dať okamžité informácie o webe. Sign Lift Zostaňte mobilné a Dunn dať zvyšok bloggerov vedia, že stránky budú vidieť. Živé aktualizácie nie sú.

No, my sme ľudia vo veľmi Jugadhu. Dúfam, že nie, ale možnosť sledovať Jugadhi istí, budete používať. Ako krátku dávku (walkinto zadali 140 slov, tak môže byť zapísaný Galia, že to nie je?) Ak chcete odstrániť, básne boli uviazol v mozgu, novú čerstvý haiku písomné, tak nech tam chrlí. Niekoľko kopa a použitie týchto potrieb je možné použiť na Twitter. Pre viac informácií navštívte nasledujúci odkaz na vašu prácu.

Technorati Tags: , , , , ,


Chceli sa vám páči

6 Reakcie na "chytiť Twitter"

 1. Tj Tvitiyate je stále chaotický. Anglický slová ... na Hindikrn.
  New závislosť Lgwaoge :)

 2. Veľmi užitočné správy. Okrem zvýšenia rozšírenie prostriedkov zarábať jednu hity. Jitu Bhai bohatý, keď som Avinash Tiwari doktorovi a OP dokonca začali básne na aktuálne dianie. Naznačujete, že sú schopní vykonať. Napíšte správu, že Google AdSense Kde Kde inde môže byť podarilo zvýšiť ed. Pri podaní žiadosti o pomoc mať na pamäti, je to, čo a koľko môže byť zvýšený tejto podpory. Wow Money Blog hindčina a jeho žiadosť zamietnutá Google. Teraz môžete mi ukázať cestu k bloggerov, ktorí hľadajú pomoc ako písanie príspevku. Dajte Jitu Bhai príspevok s veteránom blogger pridajte svoje pripomienky a návrhy sa musia pridať niečo k tomu. Čakám na váš príspevok.

 3. A potom, kto riadi internet pomocou Mobile GPRS alebo CDMA mobilné fáze ona cítila, že to hit Fokt Post Dana deň, a pre tých, ktorí nemajú vybavené indický mobilné číslo 5566511 na Twitteri, ktorý poskytol To je krátka správa, ktorá (podľa svetla brat), koláče, ktorý sa zaslaním SMS správy môžu tiež aktualizovať, stačí pridať svoje číslo mobilného telefónu s účtu Twitter.

 4. Viniť na 11.04.2008 v 12:46

  Twitter je dobré povedať o hindských vyhľadávačoch site.Plese. Viem, že asi jedna hindčina Store (www.hindi.co.nr), .., ale môže u navrhnúť viac

 5. A môžete Tvitia Devanagari alebo akékoľvek Indian Bhashamen. Posielam vám musí nasledovať mekhadilkarprakas Blagpta čítaní budú reagovať.

  Light 's posledný blog príspevok .. Tweet Po Feline packa cez

 6. Keď som odišiel majster Chhattisgarh odboru školstva, aby rozvíjali svoje dôchodok a sadzby provízie pre jeseň je veľká škoda, že musí dotovať blokovej výučby Úradu pre slávu som mal dostatok personálu a Attec Guru je vždy tak, že sa zamestnanci by mali byť zaslané do svojich pôvodných útvarov som mohol správne fungovať, a podniknúť kroky na zabránenie korupcii

Dôležité informácie

Darček pre tých, kto komentár na mojej stránke. Si komentáre a presne vyplňte svoj blog, si ukážeme, tu je odkaz na vašu blogu posledný. Čitateľ nájde niečo, čo do svojho blogu. Nie je to správna vec? Potom meškanie, a môžete začať.

Napísať komentár

CommentLuv odznak