Príbeh na Twitteri

MeraPannaOnTwitter

My twitter, používali ľudia sa opýtať, Twitter, čo začali? Opäť bludisko nového zákona? Ku ktorej Ktrag rozptýliť, Vgarha Vgarha. Takže sme si mysleli, korigovať mylné predstavy ľudí, písať článok na Twitteri. No o článok podrobne slnečné brat držal písomne, musí sa tiež odvážiť. Vo svojom každodennom živote, budete počuť vetu ... samozrejme.

Poppet robí?
Čo sa deje?
Čo je nové?
Čo je nové čerstvé?

Áno, to je otázka často Mirza. Vyzývame tiež Mirza Sahib / chaty budú prichádzať skôr, než prvá otázka je paľba. Oheň ITTE o teraz zrušením sluha videl, vám povedia, bez toho aby sa pýtať, čo robí. Myslím si, že Twitter bude trpieť osobu, ako Mirza, ktorý je tiež developer Dunn urobil stránky, v ktorom každý váš okamih sa niektorá z informácií o vašom účte môžete dať svojich priateľov, milencov. Teraz Avinash Vezmite Twitter ako správy o jeho vzkriesenie zdá, kúpeľňa umývanie, sa posunula zo zlata na správy uverejnené v aby nedošlo k klásť žiadne otázky vyššie. Príliš jednoduché písanie textových správ, takže môžete ťažiť z vrcholu svojej Google / Yahoo Messenger, mobilných alebo iným spôsobom môže odoslať aktualizácie na webe. Tieto aktualizácie tweety hovoriť. Tweets môže byť tiež správa 140 slov. Ak chcete napísať správu, v angličtine, takže je to dobrý hranice, ale limit je znížený na Hindčina samozrejme, je Hindčina slovo sú uložené v Unicode. No problém s Twitter, aby videli, čo vaše. Čítajte ďalej vás.

Pozri tweety na Twitteri, akonáhle sa im dáva zverejnené na vašom webe Twitter. A logo vášho webu Watchlist (nasledovať) bolo, on je automaticky upozornený spôsobom. Nech ľudia sedia pri počítači je vaša správa môže odpovedať. Sociálne siete nie je niečo inak. Tie by sa povedať, že je čas, aby Západ je Khanmkha áno, máme. (Podľa nášho názoru) iba Taimvest sociálnych sietí. Ale môže to byť aj kreatívne experiment. Ako ... Zldekia je vysvetlené nižšie niekoľko príkladov:

Mini Blog
Ak používate Twitter vo forme mini-blog alebo blog môže mať aj stranu. Predstavte si, že Manejmant alebo technické, je majster Natsrfing. Ak chcete pár trikov, ktoré vám ukazujú čitateľom v bočnom paneli svojho blogu. Teraz buď Guron / tipy a vytvoriť nový blog, ktorý je prevádzkovaný a spravovať úlohu sám o sebe Tedi. Alebo ísť na Twitteri Urobiť účet. Podľa môjho názoru, druhou možnosťou by bolo oveľa jednoduchšie. Získať len začiatok. Poslať tweety z chatu Google, a naďalej zobrazovať v bočnom paneli. Twitter je veľmi populárny reláciu na svojom blogu, takže dostanete Vidjed Mnmafik niekoho.

Inzerujte svoj ​​blog
Všetci vieme, že Hindčina blogging Blogger je oveľa menej čitateľa. Ak chcete zvýšiť počet čitateľov, že sme všetci potrebujú používať novú platformu pre dosiahnutie kde Hindčina vševedúci. Twitter má tiež podobný platformu. Buď automaticky z vášho blogu Twitter spôsobom sa môže stať. Príspevok sem a tam, budete striekajúcej krátky príspevok. Vidieť ľudí, ktorí poštou, vaše stránky budú. Potom zvyšok je na vás, aby vám s ním súvisí. 10 hitov v mesiaci vám vaše Twitter stránky, potom nie je stratový. Ako sa vám nájsť tieto hity na dolár Teraz je na vás, je to.

Tipy pre akciový trh
Viete, že akciový trh je dobre, budú vaši priatelia chcú tipov akciového trhu. Lotus brat, si to počul? Ale čo sa stane, je, že vaše 8 alebo 10 priateľov, čo je, aby investovali na vaše tipy. Ak je táto funkcia je teraz v chate správe nebolo, že všetci dohromady, tak sa na Twitter, účet Vytvorte si vlastné, a chatovať s vaším účtom Google na špičke Dajte to všetko. Tu tip nie je obsadený, a tam neboli zverejnené. Tu som sa prihlásiť k odberu tomto mieste, aby sa ostatní priateľov. Udržujte celý komentár trhu po celý deň.

Kavita štyroch Liana
Predpokladám, že váš blog je založený na veľmi závažné tému. Ale vy chcete, aby vaše čitateľa zostali aktuálne vtipy, niektoré zábavné, komické básne zo štyroch typov Liana sú zobrazené na ďalšom Saitbar. Je to všetko čitateľ príde na váš blog. Je to však riziko, že Saitblog váš blog bude stále populárna. Potom budete poznať svoj lotosový bohaté brata. Toľko panny zostanú tam visí len pozrieť bohatý.

Sémanticky, výslovnosť, písanie klásť otázky súvisiace
Často sa ľudia pýtajú, taký a taký a taký slovo v hindčine Barahi / IME o tom, ako písať, opýtajte sa vyrovnanie, budú vaši blízki vám odpoveď závesy. To pôjde dobre s ostatnými. Podobne ľudia často pýtajú anglických slov v hindčine alebo hindských slov v angličtine, namiesto toho tam len chatovanie, opýtajte sa, či by ho ľudia pochopili. Kreatívne využitie sociálnych sietí sa nevykonáva.

Živé Aktualizácia
Predpokladajme, že máte funkciu. Pusť akýchkoľvek bloggerov mäsa (tie vegetariánska, to čítalo príslušné blogy), sú tam, od momentu k momentu, informácie, ktoré môže dať tieto stránky. Vezmite mobilné a tweety udržať liatie z Dunn, bude blogger vedieť pri pohľade na mieste. Živé aktualizácie nie sú.

Ale my sme ľudia v samotnom Jugadhu. Dúfam, že nie, ale celá istí, budete používať Twitter Zažite Jugadhi. Ako malý výbuch (typ walkinto, v 140 slovách, toľko Galia byť napísané, nie, že?) Ak chcete odstrániť, básne boli uviazol v mysli, nový čerstvý haiku je napísané, potom nech chrlí. Mnoho z týchto dávok a používa sa, všetko, čo môžete použiť, je na Twitteri. Pre viac informácií navštívte nasledujúce odkazy na vašu prácu.

Technorati Tags:


Budete páčiť taky

6 Reakcie na "A Twitter anekdota"

  1. Tj Tvitiyate je stále chaotický. Slová angličtine Hindikrn ....
    New závislosť Lgwaoge :)

  2. Táto správa je veľmi užitočné. Okrem zvýšeného rozšírenia prostriedkov zarábať nejaké hity. Potom, čo som bohatý brat Avinash Rai a Om Prakash Tiwari lekárom čerstvých prípadov začali dať básne. Ak máte návrhy, ktoré stoja za sledovanie. Môžete napísať správu, že pridanie Google AdSense a odkiaľ kam môže byť podpora podarilo získať. Pri podaní žiadosti o pomoc musí mať na pamäti, čo a koľko takáto podpora môže byť generované. Wow Peniaze Blog hindčinu a jeho žiadosť zamietnutá Google. Teraz môžete ukázať cestu k bloggerov, ako som ja, ktorí chcú pridať písomný príspevok. So všetkými legendárny blogger dal Jitu Bhai Odoslať váš komentár, zadajte a pridajte k nej veci a rozhodne odporúčam. Takéto vpred váš príspevok.

  3. A potom, kto spravuje internet pomocou mobilných GPRS alebo CDMA mobilné fáze zacítila Dana deň decimetrov Fokt a Twitter pre nich tých, ktorí nemajú takéto zariadenie indický mobilné číslo 5566511 pri ktorom krátka správa, ktorá je (podľa Alok bratovi) samos, tj poslať sms možno tiež aktualizovať ho, jednoducho pridať číslo mobilného telefónu pomocou účtu Twitter.

  4. Twitter je dobré povedať o hindských vyhľadávačov site.Plese. Viem, že o jednu hindčina Store (www.hindi.co.nr) .. ale môže u navrhnúť viac

  5. A môžete Devanagari alebo akékoľvek indický Bhashamen Tvitia. Váš Blagpta poslal ma sa musí riadiť mekhadilkarprakas budem reagovať tým, že číta.

    Light "S posledný blog post .. Cez mačacie nasledovníkov Twitter Paw

  6. Guru keď som odišiel do dôchodku štátnu odbor školstva pri budovaní ich dôchodok a hodnotiť trestný čin jesť budovať veľká škoda, že musí dotovať blokovej výučby Úrad pre Jay a mal som dosť pracovníkov Každý veliteľ je Attec poslal som ich na ich pôvodnú oddeleniach takže je personál by mal byť schopný správne fungovať a prijala kroky na zabránenie nasatie

Informácie potrebné

Darček pre tých, ktorí komentovať na mojej stránke. Myslíte si, komentovať a presne vyplňte svoj blog, sme zistili, odkaz na vaše blogu bude trvať. To umožňuje, aby Vaše blog čitatelia nájde niečo. Nie je to to pravé? Tak prečo je meškanie, a môžete začať.

Napísať komentár

CommentLuv odznak