Anekdota Twitter

MeraPannaOnTwitter

Keď sme nasledujú ľudia začali pýtať, či používa Twitter Čo je to? Opäť nový hektický? Prečo rozptýliť Ktrag, Vgarha Vgarha. Tak sme si mysleli, rozptýliť mylné predstavy ľudí, je napísať článok na Twitteri. No v tomto článku o rozšírení Sun brata držal písaní ho musí odvážiť. Tieto vety iste počul ... vo svojom každodennom živote.

Sedlový Čo to robíš?
Čo sa deje?
A čo je nové?
Čo je nové čerstvé?

Áno, to je otázka, často Mirza. Naše Mirza Sahib, kedykoľvek telefón / chatu, poď do tej doby vypaľovaním prvá otázka je rovnaký. Teraz ITTE o Fire odstránenie chlap pri pohľade na ne, vám povedia, čo robí bez pýtania. Tiež som Mirza Twitter vývojár, ktorý bude trpieť takého človeka, tak Dunn z jedného miesta, z ktorých žiadna v každom okamihu tým, že svojho účtu správy o okamihu, kedy je z vašich priateľov k milencovi. Teraz Vezmite Avinash , vezme správu o jeho vzkriesení Twitteri, kúpeľňa umývanie, od spravodajstva published've začal spať tak, že nikto sa pýta na vyššie uvedenú otázku. Písanie textových správ aj ľahšie, takže šanca z hornej časti Google / Yahoo Messenger Mobile alebo inými spôsobmi možno odoslať aktualizácie na webe. Tweets, ktoré hovoria pre tieto aktualizácie. Každá správa Tweets môže byť len 140 slov. Limit potom je najlepšie písať v angličtine, ale samozrejme je tento limit znížený na Hindčina pretože Hindčina je slovo, sú uložené v Unicode. No problém s Twitter Pozrite sa, čo vaša. Prečítajte si pred vami.

Twitter Tweets stretnúť, akonáhle je ich zverejnenie na vašom webe Twitter. A logo na svojich stránkach Sledované (Sledovať) je vyrobený, sú informovaní automatickými metódami. Ľuďom, ktorí sedia pri počítači, aby mohol reagovať na vaše správy. Sociálne siete nie je to niekoľkými rôznymi spôsobmi. Povedali by ste, že je na čase, West Khanmkha je v poriadku, určite je. (Podľa nášho názoru), je len Taimvest sociálnych sietí. Ale to môže byť aj kreatívne experimentu. Ako ... Lldekia vysvetliť niektoré príklady nižšie:

Mini-Blog
Použitie Twitter vo forme mini-blogu alebo blogu môže mať tiež stranu. Predstavte si, že riadiaci alebo technický, je majster Natsrfing. Ak chcete, aby vaše čitateľa pár trikov vo svojom blogu v bočnom paneli sa neukázal. Teraz buď môžete Guron / tipy vytvoriť nový blog, ktorý je prevádzkovaný a spravovať úlohy v sebe čítač. Alebo vytvoriť účet na Twitteri ísť. Myslím, že druhou možnosťou by bolo oveľa jednoduchšie. Len začať. Prihláste sa pomocou svojho chatu Google, odosielať a udržať ukazuje v bočnom paneli. Twitter je veľmi populárny ukázať na svojom blogu, takže budete len získať Mnmafik Niekto Vidjed.

Inzerujte svoj ​​blog
Je známe, že všetko, čo čitateľ je menšia ako blogger v hindčine blogov. Ak chcete zvýšiť počet čitateľov budeme využívať všetkých nových platforiem, ktoré dosiahnu, kde Hindčina vševedúci. Twitter je na rovnakej platforme. Ak chcete svojho blogu sledovať automatický spôsob jeden sa môže stať. Môžete pridať tu a tam bude krátky príspevok šplechnutie. Ľudia, ktorí hľadajú na tomto mieste, to príde na vaše stránky. Potom v putách zvyšok je na vás, ako si ich udržať. 10 hitov za mesiac, ako vám vaše Twitter stránky, potom nie je výmenný. Teraz musíte nájsť hity, že zmena v dolára je na vás.

Tipy akciového trhu
Znalosti akciového trhu je dobrá, vaši priatelia chcú zdieľať tipy na trhu. Kamal bratu, si to počul? Ale je to vaša 8 alebo 10 priatelia, ktoré je investované na končeky. Ak je táto funkcia nie je teraz v chatových správ, ktoré z každého dohromady, tak lepšie reagovať Twitteri, Aj Váš jeden účet, a že účet z Google chatu Položte špičku vôbec. Tip tu nie je obsadený, tam nebola zverejnená. Porozprávajte sa s kamarátmi, že na mieste sa uistite, že sa chcete prihlásiť k odpočinku. Majte celý komentár trhu po celý deň.

Kavita štyri Liana
Predpokladám, že váš blog je založený na veľmi závažné tému. Ale vy ste zostal svojich čitateľov, a tak majú niektoré zábavné vtipy, humor básne štyroch typu Liana sú uvedené na ďalšie Saitbar. To všetko príde čitateľom svojho blogu. Je to riziko, ale môže sa stať, že váš Saitblog váš blog bude viac populárne. Potom budete mať bohatý vo svojom lotosovom brata. Mnohí zostávajú visel na bakalárske je tam len pozrieť bohatý.

Sémantika, výslovnosť, písanie otázok súvisiacich sa opýtať
Často sa ľudia pýtajú, taký a taký a taký slovo v hindčine Barahi / IME, ako písať, opýtajte bozk, vaši blízki vám dá odpoveď závesy. To pôjde dobre s ostatnými. Podobne, ľudia sa často pýtajú, anglicky anglických slov hindčiny alebo hindských slov, jednoducho chatu miesto opýtať Medzitým sa zvyšok ľudí mu porozumieť. Kreatívne využitie sociálnych sietí sa nevykonáva.

Živé aktualizácie
Predpokladajme, že máte piknik. Predpokladajme, že všetky blogerov z mäsa (s vegetarián, konzistentné čítanie tohto blogu), sú tam každú chvíľu môžete poskytnúť informácie k webu. Vyberte si z mobilných a Dunn Tweets zostať, ostatní videli na tomto mieste bude Blogger. Živé aktualizácie nie sú vyrobené.

No my, ľudia v Indii sú veľmi Jugadhu. Dúfam, že nie, ale použitie Jugadhi istí, budete robiť väčšinu z Twitteru. Ako krátke vzplanutia (walkinto zadali, 140 slov, toľko môže byť zapísaný Galia, že nie?), Vyberte, básne boli uviazol v mysli, novú čerstvý haiku písomné, potom nech tam chrlia. Použitie viacerých položiek a podobne, všetko, čo môžete použiť na Twitteri. Vaša práca bude nižšie uvedený odkaz pre viac informácií.

Technorati Tags: , , , , ,


Chcete tiež ich

6 Responses to "anekdota Twitter"

 1. Tj Tvitiyate je stále chaotický. Angličtina na Hindikrn slová ....
  Nová závislosť Lgwaoge :)

 2. Nahlásiť veľmi užitočné. Okrem zvýšenia prostriedkov zarábať niečí zvýšenie hity. Potom, čo som maldaar brat Jitu lekár Avinash Tiwari a OP dokonca začal básňou o aktuálnom dianí. Zaslúžiš si tipy, ktoré majú vykonať. Napísať správu, že Google AdSense Kde Kde inde môžete dojednať zbierať ed. Kým žiadosť o pomoc musí mať na pamäti to, čo a koľko takáto pomoc by mohla byť uvoľnená. Wow Money Blog hindčina a jeho žiadosť je odmietnutá Google. Teraz môžete ukázať cestu k bloggerov, ako som ja, ktorí chcú pridať písanie príspevku. Keď Jitu brat dal príspevok a pridajte svoj komentár do veterána blogger a vecí, ktoré rozhodne naznačujú dodatky. Čakám na vaše miesto.

 3. A potom, kto riadi internet pomocou mobilných GPRS alebo CDMA mobilné fáze cítila na tento post Fokt Dana deň hladil a Twitter pre tých, ktorí nemajú také zariadenie určené tým, ktorí majú 5566511 mobilné číslo v Indii teda krátke textové správy, na ktoré (podľa Alok bratovi) koláč, ktorý sa zaslaním SMS môžete tiež aktualizovať, stačí zadať číslo vášho mobilného telefónu by malo byť viazané na ich účte na Twitteri.

 4. Viniť na 11.04.2008 v 12:46

  Twitter je dobré povedať o hindských vyhľadávačov site.Plese. Viem o jednom Hindčina Store (www.hindi.co.nr) .., ale môže u navrhnúť viac

 5. A môžete Tvitia Devanagari alebo akékoľvek Indian Bhashamen. Uistite sa, že sledovať mekhadilkarprakas čítam vaša odpoveď bude odoslaná Blagpta.

  Light 's Posledný príspevok .. Blog Twitter Po Mačacie packa cez

 6. Guru, keď som odišiel do dôchodku štátne ministerstvo školstva na stavbu dôchodok a sadzby provízie pre trestný čin musí jesť veľká škoda, že musí dotovať vzdelávanie úrad, musím blokovať a dostatok pracovníkov Jai byť Attec Master je tam niekedy do svojich pôvodných útvarov tak, že by som mala byť zaslané zamestnanca, aby správne fungovali a prijať opatrenia na zabránenie nasatie

Dôležité informácie

Darček pre tých, kto komentár na mojej stránke. Vyplňte svoj blog, a pokúsiť sa opraviť svoj komentár, ukážeme tu je odkaz na váš blog je posledný príspevok. Čitateľ nájde niečo svojho blogu. Správna vec, nie? Tak prečo je meškanie, a môžete začať.

Required

CommentLuv odznak