Bir Twitter'a anekdot

MeraPannaOnTwitter

Biz ne zaman takip insanlar sormaya başladı böylece kullanılan Twitter, bu nedir? Yine yeni bir telaşlı? Neye Ktrag, Vgarha Vgarha dağıtılır. Bu yüzden insanların yanlış düzeltmek zorunda, Twitter ile ilgili bir makale yazmak için. Peki bu Sun kardeşim genişleterek yazıda tabii ki onu cesaret yazmaya devam etti. Bu cümleler kesinlikle günlük yaşamda seni duyacak ....

Ne Poppet vardır?
Ne oluyor?
Ve ne haber?
Yeni taze ne var?

Evet, aynı soru sık sık Mirza olduğunu. Bizim Mirza Sahib telefon / ilk soruyu ateş gelip sohbet aynıdır. Yani şimdi Itte Yangın cesaretle adam onlara bakarak, onun ne yaptığını sormadan size söyleyecektir. Ben Mirza, hangi an her an, arkadaş Yaron için hesabınızdaki herhangi bir haber sağlayabilir, Dunn yüzden bir site yarattı Twitter geliştirici muzdarip bir kişi gibi. Şimdi Avinash al , onun diriliş Twitter haber alır, banyo yıkama, haber yayıncılığı from've yüzden kimse yukarıdaki soruları sorar uyumaya başladı. Daha kolay, kısa mesajlar yazmak, böylece oran yukarı senin Google / Yahoo Messenger, Mobil veya siteye güncellemeleri göndermek başka yolları. Bu güncellemeler tweets denir. Tweets hiçbir mesaj 140 kelime olabilir. Iyi bir sınır yüzden İngilizce bir mesaj yazmak için, ama bu limit Hintçe derse azalır, Unicode saklanır Hintçe kelime. Peki bu sorunun Twitter ile görülen budur. Önünüzde okuyun.

Twitter Tweets kısa sürede o bunları Twitter sitesinde yayınlanan yapar gibi karşılar. Ve sitenizde İzleme üzerinde logosu (izleyin) 'haber otomatik şekilde olduğunu onlara verilen ettik. Bu iletiye cevap böylece insanların bilgisayarınızın başında otururken. Sosyal ağ birkaç farklı yolu değildir. Eğer, Khanmkha Batı Tamam emin zaman olduğunu söyleyebilirim. (Bizim görüşümüze göre) sadece Taimvest sosyal ağ. Ama aynı zamanda, yaratıcı kullanılabilir. Açıklamak için nasıl ..... aşağıda bazı örneklere bakın:

Mini-Blog
Mini blog ya da bir blog olarak Twitter kullanan bir tarafı olabilir. Varsayalım yönetim ya da teknik, Natsrfing ustasıdır. Eğer birkaç hile okuyucuların istiyorsanız blogunuzun kenar çubuğunda gösterdi. Şimdi Guron / ipuçları çalıştırılan yeni bir blog oluşturmak ya ve karşı başlı başına bir görevi yönetmek için. Ya gidiyor almak için Twitter'da bir hesap oluşturun. Benim görüşüme göre, daha kolay ikinci bir seçenek. Sadece başlayın. Tutmak ve kenar çubuğu görüntüler, Google sohbet Tweets gönder. Twitter yüzden Vidjed Mnmafik birini bulacaksınız blogunuza çok popüler bir gösteri.

Blogunuza Reklam
Bu çok az Hintçe Bloglar okuyucu tüm bu blogging bilinmektedir. Hepimizin Hintçe bilen ulaşmak için yeni bir platform kullanmanız gerekir okuyucu sayısını artırmak için. Twitter aynı platformda olduğunu. İsterseniz blog sitesi Twitter, otomatik bir şekilde olabilir. Burada bir sıçrama gönderebilir ve orada kısa bir sonrası olacaktır. Bu yazı bakarak insanlar, sitenize gelecek. Sonra geri kalanı onları tutmak nasıl size kalmış bağladılar. Ayda 10 hits size Twitter sitesi herhangi açığı anlaşma feragat var. Şimdi dolar değişiklik o size kalmış vurur bulmak zorunda.

Borsa ipuçları
Borsa iyi bilgiye sahip, borsa ipuçları arkadaşlarınıza vermek. Kamal Kardeşim, doğru dinliyor musun? Ama bu ipuçları yatırım için sizin 8 veya 10 arkadaş olduğunu. Bu özellik, herkesi bir araya yapılan sohbet mesajlarında şimdi değil, bu yüzden Twitter yardım almak varsa, bir hesap yapın ve Google bu hesap tüm ucunu koyun sohbet. Burada ipucu yoktu, orada yayımlandı değildi. Sitenin geri kalanını yapmak arkadaşlarınızla konuşmak için abone. Gün boyunca tüm piyasa yorumu tutun.

Dört Liana şiir
Blogunuza çok ciddi bir konu dayanmaktadır varsayalım. Ama sizin okuyucu kaldı istiyorum, bu yüzden bazı eğlenceli espriler, dört Liana türü mizah şiirleri sonraki Saitbar gösterilir var. Tüm blogunuzun okuyucuları için gelecektir. Bu bir risk, ancak, Saitblog blogunuza daha popüler olabilir olduğunu. Sen lotus zengin kardeşi orada olacağını biliyorum. Birçok zengin bakmak için sadece orada bir lisans için asılı kalır.

Sormak Anlamı, telaffuz, yazı ile ilgili sorular
Genellikle insanlar sormak ve böyle ve Hintçe Baraha içinde / IME sadece Öpücük sormak, yazmak böyle bir kelime, sevdikleriniz size menteşeleri cevap verecektir. Bu başkalarının iyiliği için olacak. Benzer şekilde, insanlar genellikle Hintçe veya Hintçe kelime İngilizce kelime İngilizce sormak yerine, sadece sohbet ve arada sormak, halkın geri kalanı onu anlayacaksınız. Sosyal ağ yaratıcı kullanımı değildir.

Canlı Güncellemeler
Eğer piknik varsayalım. Blogcular bu sitenin her an verebilir (Vejetaryen, tutarlı okuma bu blog) Orada herhalde birisi gitti karşılamak. Mobil ve Dunn Tweetleri kalmak koymak seçim, Blogger'll sitesinde bakarak öğrenmek bekletin. Canlı güncellemeler yapılmış değildir.

Peki biz, Hindistan halkı çok iyi bağlanmış bulunmaktadır. Umarım olmaz, ama Twitter üzerinden en alırsınız emin kullanımı Jugadhi. Kısa bir patlama gibi (tip walkinto, Galia 140 kadar kelime yazılmış olabilir, değil mi?) Şiirler, akılda yazılmış yeni bir taze haiku sıkışmış olan, Kaldır, bu yüzden taşmak edelim. Birçok tür sürü Twitter kullanabilirsiniz, kullanılır. İşinizi fazla bilgi için aşağıdaki bağlantı olacaktır.

Technorati Etiketler: , , , , ,


Bunları da seveceksin

"Bir Twitter kapmak" için 6 Yanıt

 1. Yani Tvitiyate sadece dağınık. İngilizce kelimelerin Hindikrn için ....
  Yeni Bağımlılık Lgwaoge :)

 2. Son derece yararlı bildir. Hitler uzantısı kazanma araçlarının artmasına ek olarak. Ben Jitu kardeşim maldaar sonra Avinash'ın Tiwari doktor ve OP hatta güncel olaylar üzerine şiirler başladı. Eğer önerilen varsa bunlar uygulamaya değer vardır. Ed düzenleyebilirsiniz nerede Google AdSense ve gelen ilave toplamak için bir rapor yazın. Yardım nasıl ve ne kadar böyle bir yardım yükseltmek için akılda tutmak zorunda için başvururken. Wow Money Hintçe Blog ve onun uygulama Google tarafından reddedildi. Şimdi bir yazı yazarak Ed'in hayranları gibi blogcular için bana yol gösterebilir. Usta blogger sonra yorum eklemek ve önerileri kesinlikle bunun için bir şeyler katacak zaman Jitu kardeş gibi koymak. Yazınızı bekliyor ki.

 3. Ve sonra, mobil internet o Fokti Dana tarafından aldı gprs veya CDMA mobil sahne tarafından temin edildiği - Hintli bir cep telefonu numarası 5566511 sahip olanlar tarafından sağlanan böyle bir tesis var olanlar için Dan okşama ve Twitter Bu sadece Twitter hesabı ile cep numarası eklemek, aynı zamanda onu güncellemek bir sms gönderiyor (ışık kardeşine göre) pasta kısa mesajdır.

 4. Üzerinde Vinit 12:46 de 11 Nisan 2008

  Twitter iyi site.Plese Hintçe Arama Motorları hakkında söylemek. Ben yaklaşık bir Hintçe Mağazada (www.hindi.co.nr) biliyorum .. ama u daha önerebilirsiniz

 5. Ve Tvitia Bhashamen Devanagari veya bir Hintli olabilir. Ben tepki Blagpta gönderilecektir okuyorum khadilkarprakas @ beni takip emin olun.

  Light Son Mesaj günlüğü .. Twitter Takipçileri kedi üzerinde pençe

 6. Ben oluşturmak için Eğitim durumu Bölümü ustası emekli olduğunda kendi Emeklilik ve Emeklilik komisyon oranı Jay ve bu engelle Eğitim Müdürlüğü yeterli personel koymak için bir utanç olduğunu sübvanse zorunda yanılmak düşüyor Usta Attec şimdiye kadar orijinal departmanları onları gönderdi, bu nedenle orada personel düzgün çalışması gerekir bulunuyor ve rüşvet ödemek zorunda kalabilirsiniz

Önemli bilgiler

Sayfamda yorum yapanlara bir hediye. Sen Yorum sensin, blogunuzun tam adresini girin, blogunuza burada son yazılan link gösterir. Okuyucu blogunuza şeyler bulacaksınız. Bu doğru bir şey değil mi? Peki neden gecikme gitmek başladı.

Bir Yanıt bırak

CommentLuv rozeti