Bir Twitter Anekdot

MeraPannaOnTwitter

Biz ne zaman izleyin deney onlar takip edip insanlara sormak başladı? Yine yeni bir yasanın labirent? Buna, Ktrag, Vgarha Vgarha dağılır. Bu yüzden, yanlış anlamaları ortadan kaldırmak için logo düşündüm Twitter ile ilgili bir makale yazıyor. Peki hakkında detay Güneş kardeşi bir makalede mutlaka onu Dekiaga, yazmaya devam etti. Bu cümleler kesinlikle günlük yaşamda seni duyacak ....

Poppet yapıyor?
Neler oluyor?
Ne haber?
Yeni, taze nedir?

Evet, sık sık aynı soruyu Mirza. Bizim Mirza Sahib her telefon / ilk tetikleme önce aynı soruya gelip sohbet. Şimdi onlara bakmak adam takas Itte Ateş, ne yaptığını sormadan size söyleyecektir. Bu yüzden de her an arkadaşlarınızla her an yaparak onun hesabının haber sizi verebilir Dunn tarafından verilen bir site, yapacak geliştirici Mirza muzdarip bir kişi olarak Twitter düşünüyorum. Şimdi Avinash al , banyo kimsenin yukarıdaki soru soruldu ki altın haber sağa kaymıştır yayıncılık kadar, yıkama alır onun dirilişinin haber olarak Twitter. Kolay kısa mesaj yazmak, bu yüzden Google / Yahoo Messenger mobil veya diğer yollarla üst oran siteye güncellemeleri gönderebilirsiniz. Bu güncellemeler için tweets denir. Tweetler 140 kelimelik bir mesaj olabilir. Sınır İngilizce yazma, böylece Hintçe Unicode depolanan kelime, çünkü iyi, ama tabii bu limit Hintçe düşürülür. Peki Twitter ile sorun nedir senin görmek için. Sen önden okuyun.

Twitter sitesi verir onlar yayınlanmaktadır olarak Twitter Tweetler kısa sürede onları karşılamak. Ve sitenize İzleme (Takip) logosu onları haber yapılır, otomatik yol yapmıştır. İnsanlar sizin mesaj cevap verebilir olup olmadığını, bilgisayarınızın başında otururken. Sosyal ağ biraz farklı değil. Bu Khanmkha Batı'nın Zaman evet olduğunu söylemek istiyorsunuz, biz var. (Bizim gözünde) Sadece Taimvest sosyal ağ olduğunu. Ama aynı zamanda yaratıcı bir deney olabilir. ? ... Nasıl Zldekia aşağıda bazı örnekler açıkladık:

Mini blog
Ayrıca yan yaşayabileceğiniz mini blog veya blog şeklinde Twitter Kullanımı. Eğer yönetim veya teknik var varsayalım, Natsrfing efendisidir. Blogunuza okuyucuların kenar çubuğuna yaptığı bazı hileler de gösterilen istiyorum. Şimdi ya sen Guron / ipuçları çalıştırın ve Topuk sayacı kendi içinde de işletilen yeni bir blog oluşturduk. Ya da bir hesap oluşturmak için Twitter gidin. İkinci seçenek daha kolay olduğunu düşünüyorum. Sadece başlangıç ​​alın. Google sohbet Tweets gönderin ve kenar çubuğu kalmak göstermektedir. Birini bulacaksınız blogunuza Mnmafik Vidjed göstermek zorunda Twitter çok popüler.

Blogunuza Reklam
Bu Hintçe blogging blogger daha az okuyucu tüm bilinmektedir. Okuyucuların sayısını artırmak için biz ulaşmak Hintçe bilen tüm yeni platformlar kullanmak zorunda olacak. Twitter benzeri bir platformdur. Eğer İster blogunuza Twitter siteniz varsa otomatik bir şekilde olabilir. Burada gönderebilir ve kısa bir post-sıçrama olacaktır. Sonrası insanları görünce, sadece sitenize gelecek. Tutmak onlara kravat nasıl Sonra gerisi size kalmış. Ay 10 hit size Twitter sitesi ya da kötü bir anlaşma değildi olsun. Şimdi bu isabet bulmak, dolar bu değişiklik size kalmış.

Borsa ipuçları
Borsa iyi bilirsin, arkadaşlarınız pazar ipuçlarını paylaşmak isteyeceksiniz. Kamal kardeşi, bunu duydun mu? Ama o senin ipuçları yatırım için 8 veya 10 arkadaş. Bu özellik bir arada herkesi sohbet mesajlar, şimdi değilse böylece daha iyi, Twitter almak için bir hesap yapın ve Google sohbet hesabınızın ucunda tüm koyun. Bu arada, ucu döküm değil, orada yayınlanmış değil. Diğer arkadaşlar sitesi abone emin olun söyle. Gün boyunca tüm piyasa yorumu tutun.

Kavita dört Liana
Blogunuza çok ciddi konuya dayanan, varsayalım. Ama okuyucu kaldı istiyorum, bu yüzden bazı eğlenceli şakalar, bir sonraki Saitbar gösterilen dört Liana Çeşidi komik şiirler var. Bu blogunuza her okuyucu gelmesini sağlayacak. Bu ancak, Saitblog Blogunuza daha popüler olacağını olabilir, bir risktir. Lotus sonra kardeşinin zengin olacak. Sadece orada birçok zengin bekar canlı asılı izlemek için.

Semantik, telaffuz, yazma ile ilgili soruları sormak için
Genellikle insanlar filanca ve Hintçe Baraha / IME böyle bir sözcük sadece yerleşim sormak yazmak için sormak, sevdiklerinize cevap menteşeleri verecektir. O başkaları ile iyi gidecek. Benzer şekilde, insanlar genellikle sadece yerine arada, halkın geri kalanı bunu anlayacak sormak sohbet, Hintçe veya Hintçe kelime İngilizce kelimelerin İngilizce isteyin. Sosyal ağ yaratıcı kullanımı yapılmaz.

Canlı güncelleme
Eğer bir Festival var, varsayalım. Orada, şu an için an vardır (uyumlu bu blogu okumak zorunda Vejetaryen) herhangi blogcular etler gidelim, site bilgi vermek mümkün değildir. Mobil alın ve Dunn Tweets koymak kalmak, diğer blogcular yerinde bakarak bilecek. Canlı güncelleştirmeler değildir.

Biz de, Hindistan halkı Jugadhu çok vardır. Umarım olmaz, ama sen Twitter, tüm Jugadhi kullanacağı bütün güvenen. Biraz hayal kırıklığı gibi (walkinto 140 kelime yazdığınız yazılmış olabilir oldukça Galia, değil mi?), Dışarı atın, şiirler daha sonra bildirilecektir orada izin, beyin, yazılı bir yeni taze haiku sıkışmış aldık. Birçok sayıda ve kullanarak bu tür ihtiyaçlar Twitter erişimi vardır. Daha fazla bilgi için, işinizi aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Technorati Tags: , , , , ,


Sen de onlar gibi olacak

"Bir Twitter fıkra" 6 Cevapları

 1. Yani Tvitiyate hala dağınık. 'İngilizce Kelime ... Hindikrn için.
  Yeni Bağımlılık Lgwaoge :)

 2. Son derece yararlı. Herhangi bir hit kazanma araçlarının uzantısı artan yanında. Güncel olaylarla ilgili ben Avinash doktora kardeşi Jitu zengin ve OP Tiwari şiirleri sonra monte başlamıştır. Sen hak ettikleri ipuçlarını takip etmek zorunda. Başka ed yükseltmek için idare edilebilir Google AdSense bir rapor yazmak. Yardım için başvuran akılda tutmak olsa da çok neyi ve nasıl böyle yardım yükseltmek. Wow Money Hindi Blog ve onun uygulaması Google tarafından reddedilir. Şimdi ed bir yazı yazmak istiyorum benim gibi blogcular yol gösterebilir. Iyi o zaman efsanevi kardeşim Jitu koyun Yorum gönderme olduğu gibi, blogger girmek ve buna şeyler eklemek ve kesinlikle tavsiye ederim. Yazınızı bekliyorum.

 3. Ve sonra, kim o sağlanan böyle bir tesis bir Hint cep telefonu numarası 5566511 idi olanlar tarafından kendileri için Fokti yazı ve Twitter okşamaya Dana günlük mobil kapsama için keçe mobil gprs ya da CDMA ile interneti yönetiyor yani kısa mesaj, sadece cep telefonu numaranız Twitter hesabına bağlı olmalıdır girin de güncelleyebilirsiniz sms göndermek için pasta (Alok kardeşi göre) hangi.

 4. Üzerinde Vinit 12:46 de 11 Nisan 2008

  Twitter Hintçe Arama Motorları anlatmak site.Plese iyidir. Ben yaklaşık bir Hintçe deposu (www.hindi.co.nr) biliyorum .. ama u daha fazla önerebilirsiniz

 5. Ve Tvitia Bhashamen Devanagari veya herhangi bir Hint yapabilirsiniz. mekhadilkarprakas izleyin Tabii senin yanıt Blagpta gönderilecektir okuyorum.

  Işık 'ın Son Blog post .. Tweet Feline üzerinde pençe ardından

 6. Ben değiştirilmesi için kendi Emeklilik ve Emeklilik yedek oranı Eğitim ana devlet Bölümü emekli zaman yeterli personel ve JAY koymak tüm blok eğitim ofis için büyük utanç sübvanse etmek yanılmak var Orada gönderilecek böylece her usta orijinal bölümler Attec, personel düzgün çalışması ve yenmesi önlemek için adımlar atmaya başladı

Bilgi gerekli

Sayfamda bu yorumlar için bir hediye. Eğer yorum ve doğru blogunuza doldurun, biz burada blogunuzun son yazılan bağlantılarını gösterecektir. okuyucu blogunuza şeyler bulacaksınız. Bu doğru bir şey değil mi? Peki neden gecikme gitmek başladı.

Bir Yanıt bırak

CommentLuv rozeti