Bir Twitter Anekdot

MeraPannaOnTwitter

Ne zaman follow insanlar sormaya başladı böylece Twitter kullanıldığında, bu nedir? Yine yeni bir telaşlı? Buna, Ktrag, Vgarha Vgarha dağıtılır. Bu yüzden insanlar yanlış kanıları ortadan kaldırmak için düşünülen, Twitter ile ilgili bir makale yazmak. Peki bu Güneş kardeşim genişleterek makalenin yazımı da ona cesaret gerekir tuttu. Bu cümleler kesinlikle günlük yaşamda ... seni duyacak.

Ne Poppet edilir?
Ne oluyor?
Ve ne haber?
Yeni, taze nedir?

Evet, bu soru sık sık Mirza olduğunu. Bizim Mirza Sahib her telefon / sohbet, daha sonra ilk soru aynıdır ateşlemeden önce gel. Adamı görünce şimdi onları temizleyerek yangın Itte, ne yaptığını sormadan size söyleyecektir. Ben de çünkü Mirza Dunn gibi birinin yaşayacaktır geliştirici an hesap haberleri sizin kutu Yaaron arkadaşlarınızın her an yaratarak bir site, hiçbiri yapılmış izleyin. Şimdi Avinash al onun dirilişi Twitter banyo yıkama haber alır, yayınlanan haber from've uyumaya başladı bu yüzden kimse yukarıdaki soruyu sorar. Senin Google / Yahoo Messenger, birçok yönden Mobile veya başka siteye güncellemeleri göndermek Vantage yukarıdan çok, kısa mesajlar kolay yazma. Bu güncellemeleri konuşmak Tweetler. Tweetler herhangi bir mesaj sadece 140 kelime olabilir. İngilizce yazmak için iletileri sınırlamak iyi yani bu, ama Hintçe Unicode saklanır kelime tabii, çünkü bu limit Hintçe azalır. Peki Twitter ile sorunun ne senin görmek için. Önünüzde okuyun.

Twitter Tweets en kısa sürede o bunları Twitter sitesinde yayınlanan verir buluşuyor. Ve sitenize İzleme (izleyin) üzerine logosu o otomatik yöntemlerle bilgilendirilir, yapmış. Bilgisayarınızın başında oturan insanlar bu yüzden mesajınıza yanıt verebilir. Sosyal ağ birkaç farklı yolu değildir. Bunu Khanmkha Batı Tamam zamanı derim, emin. (Bizce) sadece Taimvest sosyal ağ olduğunu. Ama aynı zamanda yaratıcı kullanılabilir. ? ... Lldekia bazı örnekler aşağıda açıklayacağım nasıl:

Mini blog
Ayrıca bir tarafı olabilir mini blog veya blog olarak Twitter kullanma. Seni varsayalım yönetim ya da teknik, Natsrfing ustasıdır. Siz okuyucuların istiyorsanız birkaç hile blogunuzun kenar çubuğuna olduğunu göstermek için. Şimdi Ya Guron / ipuçları çalıştırılan yeni bir blog oluşturmak için ve karşı kendi içinde bir görev yönetmek için. Veya olacak almak için Twitter'da bir hesap oluşturun. Ben ikinci seçeneği çok daha kolay olacağını düşünüyorum. Sadece başlangıç ​​olsun. , Google sohbet ile giriş yapın göndermek ve kenar çubuğunda gösteren tutmak. Twitter Mnmafik Vidjed birini bulmak istiyorum bu yüzden size blogunuza göstermek için çok popüler.

Blogunuza Reklam
Bu okuyucu Hintçe blogging blogger daha az olduğu herkesçe bilinir. Hepimiz Hintçe bilen ulaşmak için yeni bir platform kullanmak zorunda okuyucuların sayısını artırmak için. Twitter benzer bir platformdur. İsterseniz blog siteden otomatik bir şekilde Twitter olabilir. Burada nakletmek ve sonrası kısa bir sıçrama olacaktır. İnsanlar bu yazı gördüm, sitenize gelecek. Sonra onları tutmak nasıl gerisi size kalmış bağladılar. Ayda 10 hits size heyecan sitesi sonra hiçbir açığı anlaşma olsun. Şimdi bu hit bulmak dolar bu değişiklik size kalmış olmasıdır.

Borsa ipuçları
Borsa iyi bilgiye sahip, hisse senedi piyasası ipuçları arkadaşlarınıza vermek. Kamal kardeşim, bunu duydun mu? Ama olur da ipuçları üzerinde yatırım sizin 8 veya 10 arkadaş, bu. Bu özellik herkes birlikte yapılan sohbet mesajları, Twitter, böylece daha iyi take şimdi değilse, sizin bir hesap yapın ve Google bu hesap tüm ucunu koyun sohbet. Burada ipucu Cast, orada yayınlanmamıştır. Diğer arkadaşlar sitesi abone emin olun söylüyorlar. Gün boyunca tüm piyasa yorumu tutun.

Dört Liana şiir
Blogunuza çok ciddi bir konu dayanmaktadır varsayalım. Ama kalan okuyucu istiyorum, bu yüzden bazı eğlenceli şakalar, dört Liana türü mizah şiirleri sonraki Saitbar gösterilir var. Tüm blogunuzun okuyucuları için gelecektir. Ancak, sizin Saitblog blogunuza daha popüler olabilir, bir risktir. Sonra onun zengin kardeşi Kemal bileceksiniz. Birçok bekara asılı kalır sadece orada zengin bakmak var.

Semantik, telaffuz, yazma ile ilgili soruları sormak için
Genellikle insanlar sadece Öpücük sormak, yazmak Hintçe Baraha / IME, böyle ve böyle ve böyle bir kelime sormak, sevdiklerinize cevap menteşeleri size verecektir. Bu başkaları ile iyi gidecek. Benzer şekilde, insanlar genellikle sadece yerine arada, halkın geri kalanı ona anlayacaksınız sormak sohbet Hintçe veya Hintçe kelime İngilizce kelimelerin İngilizce isteyin. Sosyal ağ yaratıcı kullanımı doğru yapılır.

Canlı Güncellemeler
Eğer bir işlevi olduğunu varsayalım. (Vejetaryen, tutarlı okuma bu blog) orada sitesi her an farkında verebilir vardır Varsayalım birisi gitmiş blogcular tanışın. Tweetler mobil kalın Lift ve Dunn blogger kalanı bu sitede bakarak bilecek koydu. Canlı güncelleştirmeler değildir.

Biz de, Hindistan'da insanlar Jugadhu çok vardır. Umarım olmaz, ama emin kullanımı Jugadhi Twitter'da en yapacağız. Böyle kısa bir patlama olarak (tip walkinto, Galia 140 çok kelime yazılmış olabilir, değil mi?) Çıkarın, şiirler akılda sıkışmış olan, yazılı yeni ve taze bir haiku, bu yüzden orada dışarı dökmek edelim. Birçok Twitter'da kullanabileceğiniz ihtiyaçları böyle bir bolluk kullandık. Çalışmanız fazla bilgi için aşağıdaki bağlantı olacaktır.

Technorati Etiketler: , , , , ,


Sen de onlar gibi olacak

"Bir Twitter anekdot" için 6 Cevapları

 1. Yani Tvitiyate sadece dağınık. İngilizce kelime ... Hindikrn için.
  Yeni Bağımlılık Lgwaoge :)

 2. Son derece yararlı bildirin. Hitler geliştirme kazanç araçlarının artmasına ek olarak. Ben maldaar sonra kardeşi Jitu doktor Avinash Tiwari ve Om Prakash gündemine şiirler vermeye başlamıştır. Onlar çalıştırmak zorunda ipuçları hak. Sağlayabilir Google AdSense ilave ed toplamak için bir rapor yazmak. Yardımı ve ne kadar böyle bir yardım seferber nasıl akılda tutmak için başvururken. Vay Para Hindi Blog ve onun uygulama Google tarafından reddedildi. Şimdi bir yazı yazma eklemek istiyor benim gibi blogcular, yolunu gösterebilir. Jitu kardeşim usta blogger sonra yorum eklemek ve önerileriniz kesinlikle bunun için daha fazla şeyler katacak zaman yanı sıra koymak. Senin yazılan tür ileriye.

 3. Ve sonra, mobil gprs veya CDMA mobil sahne aracılığıyla interneti yöneten kim o Dana-Dan Hint cep var böyle tesis sayısına 5566511 tarafından sağlanacak olanlar için yazı Fokti ve Twitter çarptığını hissetti Yani bir kısa mesaj hangi Twitter hesabına katacak sadece cep telefonu numarası ile, aynı zamanda onu güncelleyebilirsiniz bir sms gönderme samosa'nın yani (Alok, kardeşi göre).

 4. Üzerine Vinit 12:46 de 11 Nisan 2008

  Twitter Hintçe Arama Motorları anlatmak site.Plese iyidir. Ben yaklaşık bir Hintçe Mağazada (www.hindi.co.nr) biliyorum .. ama u daha önerebilirsiniz

 5. Ve Tvitia Devanagari veya herhangi bir Hint Bhashamen yapabilirsiniz. Elbette senin Blagpta mekhadilkarprakas yanıt gönderilecektir takip okuyorum.

  Light 's Last Blog'a .. Twitter Takipçileri kedi üzerinde pençe

 6. छत्तीसगढ़ के शिक्षा विभाग मैं गुरूजी के सेवानिवृत होने पर उन्हें अपना पेंसन बनवाने के लिए दर दर की ठोकर खाना पड़ता है और पेंसन बनवाने के लिए घूस देना पड़ता है यह बड़े शर्म की बात है इसके लिए सभी ब्लाक शिक्षा ऑफिस मैं पर्याप्त स्टाफ लगाया जय और Usta ATTEC şimdiye kadar orijinal birimlere gönderdi, böylece düzgün çalışması için bir mekanizma olmalıdır ve personel sübvanse etmek zorunda değilsiniz

Gerekli bilgiler

Benim sayfası hakkında yorum isteyenler için bir hediye. Yorumunuzu konum ve blogunuzun tam adresini, biz burada göstereceğiz blogunuzun son yazılan bir bağlantı doldurun. Okuyucu blogunuza şey bulacaksınız. Doğru bir şey değil mi? Peki neden gecikme gitmek başlamıştır.

Bir Yanıt bırak

CommentLuv rozeti