Twitter'da bir hikaye

MeraPannaOnTwitter

Biz twitter insanlar ne başladı Twitter sormak için kullanılan? Yine yeni bir yasanın maze? Buna, Ktrag, Vgarha Vgarha dağıtılır. Bu yüzden, insanların yanlış kanıları düzeltmek için Twitter'da bir makale yazma düşündüm. Peki hakkında ayrıntılı güneş kardeşi bir makale yazmaya devam etti, o da cesaret gerekir. Günlük hayatınızda size elbette ... cümle duyacaksınız.

Poppet yapıyor?
Neler oluyor?
Ne haber?
Yeni taze nedir?

Evet, sık sık soru Mirza olduğunu. Biz de Mirza Sahib çağrı / sohbetleri ilk soru ateş önce gel. Yangın Itte şimdi ne yaptığını sormadan size söyleyecektir, hizmetçi onları gördüm takas. Ben Twitter Dunn geliştiricisi hesabınızın bilgilerin herhangi tarafından her an, severler arkadaşlarınızı verebilir hangi bir site yapılmış da Mirza gibi bir kişinin muzdarip olacağını düşünüyorum. Şimdi Avinash al yukarıdaki herhangi bir soru sormak olmaması için yayınlanan haberlerin altın kaymıştır, görünmek, onun kıyamet haberleri, banyo yıkama olarak Twitter. Çok kolay, kısa mesaj yazmak için, bu yüzden siteye güncelleştirmeleri gönderebilirsiniz Google / Yahoo Messenger, cep telefonu veya diğer yollarla üst yarar. Bu güncelleştirmeler tweets konuşuyoruz. Tweets da 140 kelimelik bir mesaj olabilir. O, iyi bir sınırı vardır, ancak sınır elbette Hintçe azalır, böylece İngilizce bir mesaj yazmak için Unicode depolanan Hintçe kelime. Peki Twitter ile sorun nedir sizin görmek için. Size daha fazla okuyun.

O onları Twitter sitede yayınlanan verir kısa sürede Twitter'da tweet bakın. Ve sitenize İzleme (Takip) logosu o otomatik şekilde uyarılır olmuştur. Insanlar bilgisayarınızın başında otururken olsun mesaj cevap verebilir olduğunu. Sosyal ağ farklı bir şey değildir. Sen, evet elimizdeki olan Khanmkha Batı zamanı söyleyebilirim. (Bizim görüşümüze göre) sadece Taimvest sosyal ağ. Ama aynı zamanda yaratıcı bir deney olabilir. ? Nasıl ... Zldekia bazı örnekler aşağıda açıklanmıştır:

Mini blog
Bir mini-blog veya blog şeklinde Twitter kullanıyorsanız de bir tarafı olabilir. Eğer Manejmant veya teknik varsayalım, Natsrfing efendisidir. Eğer blogunuzun kenar çubuğunda okuyuculara gösteren birkaç hile istiyorsanız. Şimdi ya sen Guron / ipuçları ve çalıştırılan yeni bir blog, yapmak ve Tedi kendi içinde bir görev yönetmek için. Veya bir hesap yapın Twitter'da gidin. Benim görüşüme göre, ikinci seçenek çok daha kolay olurdu. Sadece başlangıç ​​olsun. Google sohbet tweets göndermek ve kenar çubuğunda göstermeye devam. Twitter Eğer Vidjed Mnmafik birini alacak böylece blogunuzda çok popüler bir gösteri.

Blogunuza Reklam
Hepsi Blogger'da Hintçe blogging çok daha az okuyucu olduğunu biliyoruz. Hintçe bilen nerede hepimizin ulaşmak için yeni bir platform kullanmanız gerekir okuyucuların sayısını artırmak için. Twitter da benzer bir platform vardır. Ya otomatik olarak blogunuza sitesinden Twitter şekilde olabilir. Eğer kısa bir yazı sıçrama olacak, oraya buraya yayınla. Sitenizin irade olarak, yazılan insanları görünce. Sonra geri kalanı onlara bağlı tutmak için size kalmış. Ayda 10 hit sizin Twitter siteyi daha sonra bir kaybeden teklifim olsun. Nasıl dolar bu şarkıları bulurum seni bu kadar şimdi.

Borsa ipuçları
Borsa iyi bilirsin, arkadaşlarınız borsa ipuçları isteyeceksiniz. Lotus kardeşim, bunu duydun mu? Ama ne olur senin 8 ya da 10 arkadaş, senin ipuçları yatırım olmasıdır. Bu özellik sohbet mesajı artık Öyleyse tüm koy Kendi olun bir hesap, Twitter almak ve bahşiş Google hesabınızla sohbet, hepsi bir arada değildi. Burada uç döküm değil, orada yayınlanan değildi. Burada diğer arkadaş olmak için bu siteye abone olun. Gün boyunca tüm piyasa yorumu tutun.

Kavita dört Liana
Blogunuza çok ciddi konu dayanmaktadır varsayalım. Ama okuyucu topikal şakalar kaldı istiyorum, dört Liana Çeşidi bazı eğlenceli, komik şiirler sonraki Saitbar gösterilir. Tüm okuyucu blogunuza gelecek var. Bu sizin Saitblog Blogunuza daha popüler olacağını, ancak, bir risktir. Sonra da lotus zengin kardeşini bilecek. O kadar çok bakireler sadece zengin bakmak için orada asılı kalır.

Semantik, telaffuz, yazma ile ilgili soru sormak
Genellikle insanlar filanca ve adil bir çözüm sormak yazmak nasıl Hintçe Baraha / IME böyle bir kelime, sevdiklerinize cevap menteşeleri verecektir, isteyin. Bu başkaları ile iyi gidecek. Benzer şekilde, insanlar genellikle, bunun yerine sadece orada sohbet, Hintçe veya İngilizce Hintçe kelimeler İngilizce kelimelerin sormak insanlar onu anlayacak sormak. Sosyal ağ yaratıcı kullanımı yapılmaz.

Canlı Güncellemeler
Eğer bir işlev olduğunu varsayalım. Herhangi blogcular etler gidelim, andan ana, orada olan bu siteyi verebilirsiniz bilgileri (vejetaryen olanlar, ilgili bloglar okuyun). Mobil alın ve tweets Dunn dökülen tutmak, blogger sitesinde bakarak bilecek. Canlı güncelleştirmeler değildir.

Ama biz çok Jugadhu insanlar vardır. Umarım olmaz, ama sen Twitter'da Deneyimi Jugadhi kullanacak tüm güvenen. Küçük bir patlama gibi (walkinto tipi, 140 kelime, o kadar Galia, değil yazılır?) Kaldırmak için, şiirler sonra bildirilecektir orada izin yeni bir taze bir haiku yazılır, akılda kalmış oylandı. Bu partilerin birçoğu ve kullanılır kullanabileceğiniz tüm Twitter'da olduğunu. Daha fazla bilgi için işinize aşağıdaki linkleri ziyaret edin.

Technorati Tags:


Sen de onları seveceksin

"Bir Twitter anekdot" 6 Cevapları

 1. Yani Tvitiyate hala dağınık. İngilizce kelimeleri Hindikrn için ....
  Yeni Bağımlılık Lgwaoge :)

 2. Rapor son derece yararlıdır. Herhangi bir hit kazanma araçlarının uzantısı artan yanında. Taze vakaların ben zengin kardeşi Avinash Rai ve Om Prakash Tiwari doktor sonra şiirler koymak başladı. Eğer önerileriniz varsa onlar takip değer. Sen ve nereden yardım yönetilebilir nerede Google AdSense eklenmesi yükseltmek için bir rapor yazmak. Yardım için başvuran akılda çok bu yardımın oluşturulabilir ne ve nasıl tutmak zorunda. Wow Money Hindi Blog ve onun uygulaması Google tarafından reddedilir. Şimdi yazılı bir yazı eklemek istediğiniz benim gibi blogcular yol gösterebilir. Tüm efsanevi blogger ile Jitu Bhai Talep Yorumunuzu koymak girmek ve buna şeyler eklemek ve kesinlikle tavsiye ederim. Yazınızı ileri Böyle.

 3. Ve sonra, mobil gprs ya da CDMA mobil sahne ile interneti yöneten kim o Dana gün böyle tesis bir Hint cep telefonu numarası 5566511 koşuluyla olanlar tarafından kendileri için yazılan Fokti ve Twitter vurdu hissettim kısa olan (Alok kardeşi göre) olan mesaj samosa'nın yani aynı zamanda onu güncelleyebilirsiniz sms göndermek de, sadece Twitter hesabı ile cep telefonu numaranızı ekleyin.

 4. Üzerinde Vinit 00:46 pm 11 Nisan 2008

  Twitter Hintçe Arama Motorları anlatmak site.Plese iyidir. Ben yaklaşık bir Hintçe deposu (www.hindi.co.nr) biliyorum .. ama u daha önerebilirsiniz

 5. Yapabilirsiniz Devanagari veya herhangi bir Hint Bhashamen Tvitia ve. Sizin Blagpta bana okuyarak cevap verecektir mekhadilkarprakas izlemelisiniz gönderdi.

  Işık 'S Son Blog Post .. kedi Twitter takipçileri Paw fazla

 6. Ben onların Emeklilik ve Emeklilik Oranı inşa Eğitim durumu Bölümü emekli Guruji suç o Jay Blok Eğitim Ofisi sübvanse sahip büyük utanç inşa etmek yemek zorunda ve ben yeterli personel vardı Her usta personeli düzgün ve yenmesi önlemek için adımlar atmaya muktedir olmalıdır var bu yüzden orijinal birimlere gönderdi Attec olduğunu

Bilgi gerekli

Sayfamda yorum olanlar için bir hediye. Eğer blogunuza doldurun doğru yorum ve Do biz sürecek blogunuza yazılan bir bağlantı bulundu. Bu blog okuyucuları şeyler bulacaksınız olanak sağlar. Bu doğru bir şey değil midir? Gecikme neden Yani, ve başlamak.

Bir Yanıt bırak

CommentLuv rozeti