Bir Twitter Anecdote

MeraPannaOnTwitter

Biz ne zaman takip insanlar kullanıldığında soran başladı, takip edilir? Yine bir telaşlı? Neden Ktrag, Vgarha Vgarha dağıtılır. Bu yüzden Twitter ile ilgili bir makale yazmak için, insanların yanılgılarını ortadan kaldırmak için düşündüm. Peki bu Güneş kardeşi genişleterek makalesinde yazma onu cesaret gerekir tuttu. Günlük yaşamda kelimesini ... tabii duyacaksınız.

Yapıyorsun Poppet?
Nasıl gıdıyor?
Ne haber?
Yeni taze nedir?

Evet, sık sık soru Mirza olduğunu. Mirza Sahib bizim telefon / sohbet ateş geldiğinizde ilk soru neden. Şimdi Itte Yangın o sormadan ne yaptığını size, onlara bakarak adam olacak temizleyerek. Ben de Mirza Dunn hesap bilgilerinin herhangi biri tarafından her an adamlar size arkadaşlarımı verebilir hangi bir site oluşturduk gibi çünkü birinin yaşayacaktır geliştirici izleyin. Şimdi Avinash al o yukarıdakilerden herhangi istedi değildir sorgulamaya başladı altın yayınlanan haberlere kadar takip, banyo yıkama, haberi alır gibi. Kolay kısa mesaj yazmak için, bu nedenle Google / Yahoo Messenger, mobil veya diğer yollarla kadar oran siteye güncellemeleri gönderebilirsiniz. Bu güncellemelere konuşmak için giriş yapınız. 140 kelime Burcu herhangi bir mesaj olabilir. Sınır İngilizce bir mesaj yazmak için, bu yüzden iyi, ama Hintçe kelimeler Unicode saklanır çünkü elbette bu sınırı, Hintçe düşürülür. Peki Twitter ile sorunun ne senin görmek için. Sen daha okuyun.

Twitter Tweetler kısa sürede o onları Twitter sitesinde yayınlanan verir buluşuyor. Ve Siteniz İzleme (takip) logosu, onlar otomatik yöntemlerle bilgilendirilmektedir var. İnsanlar mesajınızı cevap olup olmadığını, bilgisayarınızın başında otururken. Sosyal ağ biraz farklı değil. Eğer zaman Batı Khanmkha kanunu olduğunu söyleyebilirim, kesinlikle. (Bizim gözünde) bir sosyal ağ Taimvest olduğunu. Ama aynı zamanda yaratıcı bir deney olabilir. ? Nasıl ... Lldekia aşağıda bazı örnekler açıklanmıştır:

Mini blog
Ayrıca bir tarafı olabilir mini-blog veya blog şeklinde Twitter Kullanımı. Eğer yönetim veya teknik var varsayalım, Natsrfing efendisidir. Eğer bir kaç hileler okuyucuların istiyorsanız blogunuza kenar çubuğunda gösterdi. Şimdi Ya Guron / ipuçları çalıştırmak yeni bir blog oluşturmak ve sayaç başlı başına bir görev yönetmek için. Ya da gidiyor almak için Twitter'da bir hesap oluşturun. İkinci seçenek çok daha kolay olacağını düşünüyorum. Sadece Başlamak. , Google sohbet ile giriş yapın göndermek ve kenar çubuğunda gösteren tutmak. Twitter sadece Mnmafik Vidjed birini alacak şekilde blogunuzda çok popüler bir gösteri.

Blogunuza Reklam
Bu okuyucu Hintçe blogging blogger daha az olduğu herkesçe bilinir. Okuyucu sayısını artırmak için, biz Hintçe olacak ulaşmak tüm yeni platform kullanımını yapacak. Heyecan aynı platform üzerindedir. İsterseniz blog sitesi takip otomatik yollar olabilir. Burada gönderin ve sıçrama kısa mesaj olacaktır. İnsanlar yazı gördüm, sitenize gelecek. Sonra geri kalanı tutmak onları bağladılar nasıl size kalmış. Eğer bir ay varsa Twitter sitenizi 10 hit herhangi takas almak için. Şimdi dolar o size kalmış vurur değişikliği bulmak zorunda.

Borsa ipuçları
Borsa iyi Biliyorsun, senin arkadaş borsa ipuçları isteyeceksiniz. Lotus kardeşim, bunu duydun mu? Ama bu senin ipuçları yatırım için 8 veya 10 arkadaş. Herkesin bir mesajı var ki sohbet özelliği değilse, yani, Twitter yardım almak için bir hesap yapın ve google sohbet hesabınıza ucunda tüm koy. Burada ipucu vermedi, orada yayınlanan değildi. Sitede Yani arkadaşlar söylemek abone emin olun. Gün boyunca tüm piyasa yorumu tutun.

Kavita dört Liana
Blogunuza çok ciddi bir konu dayanmaktadır varsayalım. Ama bazı eğlenceli espriler var, böylece dört Liana Çeşidi komik şiirler sonraki Saitbar gösterilir, okuyucuların düzenledi. Bu, tüm blog okuyucuları gelecek. Bu bir risk, ancak, Saitblog blogunuza daha popüler olacağını olabilir. Sen nilüfer zengin kardeşini bilmeli. Birçok lisans için asılı sadece orada zengin bakmak olduğunu kalır.

Semantik, telaffuz, yazma ilgili soru sormak için
Genellikle insanlar sormak ve böyle ve Hintçe Baraha / IME böyle bir kelime yazmak nasıl, sadece Öpücük sormak, sevdiklerinize cevap menteşeleri verecektir. Bu başkaları ile iyi gidecek. Benzer şekilde, Hintçe veya İngilizce İngilizce kelimelerin Hintçe kelimeler genellikle sormak, sadece yerine sohbet etrafında sormak, sonra insanlar bunu anlayacaksınız. Sosyal ağ yaratıcı kullanımı yapılmaz.

Canlı güncelleme
Varsayalım, bir piknik. Herhangi blogcular etler gitmesine vardır (uyumlu bu blogu okumaya vejetaryen), anlık bilgi sitesi verebilir an orada olsun. Burcu kaldırın mobil kalın ve Dunn blogcular geri kalanı sitesi göreceksiniz biliyor koydu. Canlı güncelleştirmeler değildir.

Peki, biz çok Jugadhu insanlar vardır. Umarım olmaz, ama fırsat kullanacağınız Jugadhi emin takip etmek. Kısa bir patlama olarak (walkinto 140 kelime yazdığınız, çok yazılır Galia, değil mi?) Daha sonra bildirilecektir orada izin, şiirler beyin, yazılı bir yeni taze haiku sıkışmış edilmiştir kaldırmak için. Birkaç çok ve kullanarak bu tür ihtiyaçları Twitter kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için çalışmalarına aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

Technorati Etiketler: , , , , ,


Onları ister misiniz

"Bir Twitter kapmak" için 6 Cevapları

 1. Yani Tvitiyate hala dağınık. Kelimenin İngilizce ... Hindikrn için.
  Yeni Bağımlılık Lgwaoge :)

 2. Son derece yararlı raporlar. Bir hit kazanma araçlarının uzantısı artan ek olarak. Jitu Ben Avinash Tiwari doktor sonra zengin Bhai ve OP hatta güncel konularda şiirleri başladı. Onlar yürütmek mümkün olduğunu iddia ediyor. Google AdSense Başka nerede ed yükseltmek için idare edilebilir bir rapor yazınız. Akılda tutulması gereken yardım için başvururken böyle yardım kaldırdı ne olabilir ve ne kadar. Vay Para Hindi Blog ve onun uygulaması Google tarafından reddedilir. Şimdi bana bir yazı yazma gibi yardım isteyen blogcular yol gösterebilir. Sonra yorum eklemek ve önerileriniz buna şeyler eklemek gerekir emektar blogger ile Jitu Bhai yazı koyun. Senin yazı için bekliyorum.

 3. Ve sonra, mobil GPRS veya CDMA mobil sahne ile interneti yöneten kim o Fokti Sonrası Dana gün vurdu, ve sağladığı bir Hint cep telefonu numarası 5566511 Twitter'da özelliği olmayanlar için keçe Bu da güncelleyebilirsiniz bir sms gönderiyor pasta (ışık kardeşi göre), sadece Twitter hesabı ile cep telefonu numarası eklemek kısa mesajdır.

 4. Üzerinde Vinit 12:46 de 11 Nisan 2008

  Twitter'da Hintçe Arama Motorları anlatmak site.Plese iyidir. Ben yaklaşık bir Hintçe deposu (www.hindi.co.nr) biliyorum .. ama u daha fazla önerebilirsiniz

 5. Ve Tvitia Devanagari veya herhangi bir Hint Bhashamen yapabilirsiniz. Ben Blagpta okuma cevap verecektir mekhadilkarprakas takip etmelidir gönderiyorum.

  Işık 'ın Son Blog post .. Tweet Kedi üzerinde pençe ardından

 6. Ben sonbaharda bu Glory için Blok Eğitim Ofisi sübvanse olan büyük ayıp yapar onların Emeklilik ve Emeklilik komisyon oranlarını oluşturmak için Eğitim Chhattisgarh Bölümü ustası emekli zaman vardı yeterli personel ve Attec Guru hiç bu kadar personel düzgün ve rüşvet önlemek için adımlar sürebilir orijinal bölümler var gönderilmesi gerekmektedir var olduğunu

Önemli bilgi

Sayfamda yorum olanlar için bir hediye. Sen burada gösterecektir son blogunuza yazılan bir bağlantı, blogunuza doldurun doğru yorumlar konum ve. okuyucu blogunuza şey bulacaksınız. Bu doğru bir şey değil mi? Sonra gecikme ve başlamak.

Bir Yanıt bırak

CommentLuv rozeti