Анекдот щебетати

MeraPannaOnTwitter

Коли ми підемо люди почали питати, якщо його використовують, слідувати? Знову суєті? Чому Ktrag розійтися, Vgarha Vgarha. Так ми думали, щоб видалити неправильні уявлення людей, щоб написати статтю в Твіттері. Ну в цьому статтею розширення ВС брата продовжував писати сміють його. У повсякденному житті ви почуєте слово ... звичайно.

POPPET ти робиш?
Що відбувається?
Які новини?
Що нового свіжі?

Так, це питання, яке часто Мірза. Коли Мірза Сахіб наш телефон / чат прийти до стрільби Перше питання, чому. Тепер Кластерного пожежної очищення хлопець, дивлячись на них, скажу вам, що він робить, не питаючи. Я також слідувати розробника, який буде страждати через кого, як Мірза Данн створили сайт, на якому кожен момент будь-який з вашого облікового запису може дати вам, хлопці, мої друзі. Тепер Візьміть Авинаш , коли він приймає новини про подальшу діяльність, ванна миття, починаючи від золота опублікованими звітами почали задаватися питанням, що не просив нікого з вище. Легше писати короткі повідомлення, так що шанси на ваших Google / Yahoo Messenger, мобільного або іншими способами ви можете відправити оновлення на сайті. Увійдіть, щоб поговорити з цими оновленнями. Увійти в 140 слів може бути будь-яке повідомлення. Межа, щоб написати повідомлення англійською мовою, так що це добре, але, звичайно, це обмеження зводиться до хінді, бо хінді слова зберігаються в Unicode. Ну проблема з Twitter, щоб побачити, що ваші. Ви читати далі.

Twitter Tweets зустрітися, як тільки він дає їм опубліковані на сайті Twitter. І логотип на вашому сайті Список (Follow) мають, вони повідомили автоматичних методів. Люди сидять за комп'ютером, чи можна відповісти на Ваше повідомлення. Соціальні мережі це не по-іншому. Чи можете ви сказати, що це закон годинного Західної Khanmkha, є виразно. (В наших очах) є соціальна мережа Taimvest. Але вона також може бути творчий експеримент. Як ... Lldekia пояснюється кілька прикладів нижче:

Міні Блог
Використання Twitter у вигляді міні-блог або блог може мати сторони. Припустимо, у вас є керівництво чи технічний, є господарем Natsrfing. Якщо ви хочете, щоб ваші читачі кілька трюків, які показали в свій блог. Тепер або ви Guron / поради, щоб створити новий блог, який знаходиться у віданні і управляти завдання сама по собі лічильник. Або створити обліковий запис на Twitter, щоб іти. Я думаю, що другий варіант буде набагато простіше. Просто почати. Увійдіть у свій чаті Google, відправляти і продовжують демонструвати в бічній панелі. Twitter є дуже популярним шоу на вашому блозі, так що ви отримаєте тільки Mnmafik Vidjed когось.

Реклама свій блог
Відомо, що все, що читач знаходиться менше ніж в Blogger на хінді блогів. Щоб збільшити кількість читачів, ми будемо використовувати всі нові платформи, де хінді збирається охоплення. Twitter знаходиться на тій же платформі. Якщо ви хочете автоматичні способи, щоб слідувати ваш блог-сайт може стати. Почати тут і там буде короткий пост ви сплеск. Люди бачили, що пост, він прийде на ваш сайт. Тоді все інше залежить від вас, як ви зв'язали їх зберегти. Якщо у вас є місяць, щоб отримати ваш сайт в Twitter 10 хітів не який-небудь бартер. Тепер ви повинні знайти зміна в долар парад це до вас.

Поради Фондовий ринок
Ви знаєте, фондовий ринок це добре, ваші друзі захочуть поради фондового ринку. Лотос брат, ти чуєш? Але в тому, що ваші 8 або 10 друзів, які вкладаються на кінчиках. Якщо це не чату, що кожен має повідомлення, так що прийняти допомогу Twitter, Зробіть Ваш один рахунок, а на кінчику Google чаті увагу Покладіть все це. Чи не чайові тут, там не була опублікована. Це сайту не забудьте підписатися на друзів сказати. Тримайте всю ринкові коментарі протягом дня.

Kavita чотири Liana
Припустимо, що ваш блог заснована на дуже серйозну тему. Але ви тримали ваші читачі, тому вони мають деякі забавні жарти, комічні вірші з чотирьох типів Ліана показані на наступній Saitbar. Це все прийде з вашими читачами блогу. Це ризик, однак, може бути те, що буде більш популярний, ніж ваш Saitblog ваш блог. Ви повинні знати свій лотоса багатий брат. Багато з них продовжують висіти на бакалавра тільки там, щоб виглядати багатим.

Семантика, вимова, написання задавати питання пов'язані з
Часто люди запитують, а такий-то слово на мові хінді Baraha / IME, як писати, просто запитайте поцілунок, ваші близькі будуть вам відповідь петлі. Він буде йти добре з іншими. Точно так само, хінді або індійський слова англійських слів англійської мови часто запитують, просто запитайте навколо чаті замість цього, то люди це зрозуміють. Творче використання соціальних мереж не проводиться.

Живому ефірі
Припустимо, що у вас є пікнік. Відпустіть будь блогерів м'яса (вегетаріанське, який читав цей блог, сумісний) знаходяться в, є момент, коли ви можете дати миттєвий інформаційний сайт. Увійти Ліфт залишатися мобільним і Данн покласти решту блогерів знаю, що сайт буде бачити. Онлайн поновлення не є.

Ну, ми люди в самому Jugadhu. Я сподіваюся, що ні, але можливість простежити Jugadhi впевнені, що ви будете використовувати. У короткий інтервал (walkinto ввели 140 слів, стільки можна записати Галя, це не?) Для видалення, вірші були застряг в мозку, новий свіжий хайку написано, то нехай викидає. Кілька партій і використання таких потреб можна використовувати для Twitter. Для отримання додаткової інформації відвідайте посилання, щоб вашій роботі.

Бірки Technorati: , , , , ,


Ви їх хочете

6 Відповідей на "захопити Twitter"

  1. Тобто Tvitiyate ще брудно. Англійська слова ... щоб Hindikrn.
    Новий наркоманії Lgwaoge :)

  2. Вкрай корисні звіти. На додаток до збільшення розширення способи заробити один хіт. Jitu Bhai багатих після того як я Авинаш Тиварі лікаря і OP навіть почали віршів про поточні справи. Ви вважаєте, що вони в змозі виконати. Написати звіт, що Google AdSense Де Де ще можна управляти, щоб підняти ред. При застосуванні в допомогу мати на увазі, що і скільки можна підняти таку допомогу. Нічого собі гроші блог хінді і його застосування відкидається Google. Тепер ви можете показати мені дорогу до блогерів, що бажають допомогу в написанні поста. Поставте пост Jitu Бхаі з ветераном Blogger потім додати свої коментарі та пропозиції повинні додати речі до нього. Чекаю Вашого повідомлення.

  3. І потім, хто управляє інтернетом по Мобільний GPRS або CDMA мобільних етапі вона відчувала, що потрапила Fokti повідомлення Dana-день, і для тих, хто не мають індійський номер мобільного телефону 5566511 Twitter, яка здала Це коротке повідомлення, що (залежно від освітлення брат) пирога, який відправляє смс також можете оновити його, просто додайте свій номер мобільного телефону з вашим профілем в Twitter.

  4. Twitter є хорошим site.Plese розповісти про хінді Пошуковики. Я знаю, про один хінді Store (www.hindi.co.nr) .. але може у запропонувати більш

  5. І ви можете Tvitia деванагари або будь індієць Bhashamen. Я посилаю вам необхідно слідувати mekhadilkarprakas Blagpta читання буде відповідати.

    Light 'и Останній запис у щоденнику Повідомлення .. Tweet Після Feline лапу над

  6. Коли я пішов майстер Чхаттісгарх Департаменту освіти будувати свої комісійні ставки та пенсійного для падіння робить велика ганьба він повинен субсидіювати Освіта офісний блок для Слави я був досить персонал і Attec Гуру ніколи так там персонал повинен бути відправлений у свої рідні відділів я міг функціонувати належним чином, і вжити заходів щодо запобігання хабарництва

Важлива інформація

Подарунок для тих, хто коментує на моїй сторінці. Ти коментарі і точно заповнити свій блог, ми покажемо тут посилання на ваш останній блозі. Читач знайде щось на свій блог. Хіба це не правильно? Тоді затримка, і почати роботу.

Залишити коментар

CommentLuv знак