Історія на Twitter

MeraPannaOnTwitter

Ми сайту, люди використовували, щоб запитати Twitter, що вони почали? Знову лабіринт нового закону? Куди Ktrag розійтися, Vgarha Vgarha. Таким чином, ми думали, щоб виправити помилки людей, писати статтю про Twitter. Ну про статтю детально сонця брат продовжував писати, він повинен також наважився. У повсякденному житті ви почуєте вирок ... звичайно.

Тарілка робити?
Що відбувається?
Які новини?
Що нового свіжі?

Так, це питання часто Мірза. Ми також закликаємо Мірзи Сахиба / чати приходять на перед першим питання стрільби. Вогонь Кластерного Тепер очистка слуга побачив їх, скажу вам, не питаючи, що він робить. Я думаю, що Twitter буде страждати від такої людини, як Мірза, який також є розробником Данн зробив сайт, на якому кожен ваш момент за допомогою будь-якого з вашого облікового запису може дати своїм друзям, любителям. Тепер Авинаш Візьміть Twitter, як новина про його воскресіння, здається, ванна миття, перейшли із золота на новини, опубліковані в порядку, щоб не поставити будь-які питання вище. Занадто легко писати короткі повідомлення, так що ви вигоду від верхньої частини вашого Google / Yahoo Messenger, мобільного або іншими способами може надсилати оновлення на сайті. Ці оновлення твітів говорити. Твіти також може бути повідомлення 140 слів. Щоб написати повідомлення, англійською мовою, так що це хороший межа, але межа зводиться до хінді, звичайно, є хінді слово зберігаються в Unicode. Ну проблема з Twitter, щоб побачити, що ваші. Читайте вас далі.

Дивіться твіти на Twitter, як тільки він дає їм опубліковані на сайті Twitter. І логотип вашого сайту Список (Follow) був, він автоматично попереджені чином. Будь сидячи люди на вашому комп'ютері є ваше повідомлення може відповісти. Соціальні мережі це не те, по-різному. Ви скажете, що це час, щоб Khanmkha Заході так, у нас є. (На наш погляд) тільки Taimvest соціальних мереж. Але вона також може бути творчий експеримент. Як ... Zldekia пояснюється нижче кілька прикладів:

Міні Блог
Якщо ви використовуєте Twitter у вигляді міні-блог або блог може мати сторону. Припустимо, що ви Manejmant або технічної, є господарем Natsrfing. Якщо ви хочете кілька трюків, які ви показуєте читачам в бічній панелі вашого блогу. Тепер або ви Guron / поради і зробити новий блог, який знаходиться у віданні та управлінні завдання сама по собі Теді. Або піти на Twitter Погодити аккаунт. На мій погляд, другий варіант буде набагато простіше. Отримати тільки початок. Відправити твіти з вашого чату Google, і продовжувати показувати в бічній панелі. Twitter є дуже популярним шоу на вашому блозі, так що ви отримаєте Vidjed Mnmafik когось.

Реклама свій блог
Вони всі знають, що хінді блогів Blogger на набагато менш читач. Щоб збільшити кількість читачів, що ми всі повинні використовувати нову платформу, щоб досягти, де хінді знаючи. Twitter також має аналогічну платформу. Ви або автоматично з вашого сайту блогу Twitter способом може стати. Почати тут і там, чи не так сплеск короткий пост. Бачачи, що люди посади, як ваш сайт буде. Тоді інше до вас, щоб тримати вас пов'язані з ними. 10 хітів в місяць ви отримаєте ваш сайт Twitter, щось не безнадійну пропозицію. Як ви знаходите ці хіти на долар зараз до вас це.

Поради Фондовий ринок
Ви знаєте, що фондовий ринок це добре, ваші друзі захочуть поради фондового ринку. Лотос брат, ти чуєш? Але те, що відбувається, що ваші 8 або 10 друзів, яких варто інвестувати на ваших порад. Якщо ця функція в даний час в чаті повідомлення не було, що всі разом, так, щоб приймати Twitter, аккаунт Зробити свій власний, і спілкування з вашим аккаунтом Google на кінчику Покладіть все це. Ось наконечник не кинув, і не були опубліковані. Тут я підписатися на цей сайт, щоб зробити інших друзів. Тримайте весь коментар на ринку протягом дня.

Кавіта чотирьох Ліана
Припустимо, ваш блог заснований на дуже серйозну тему. Але ви хочете, щоб читач залишився актуальні жарти, забавні, комічні вірші з чотирьох типів Ліана показані на наступній Saitbar. Це все, що читач прийде на ваш блог. Це ризик, однак, що ваш Saitblog ваш блог стане більш популярною. Тоді ви будете знати ваше лотоса багатий брат. Так багато незайманих залишаються висіти там просто виглядати багатим.

Семантично, вимова, написання, щоб задати питання пов'язані з
Часто люди запитують, такий і такий, і таке слово на мові хінді Baraha / IME про те, як написати, просто запитайте врегулювання, ваші близькі будуть дати вам відповідь петлі. Це буде добре з іншими. Крім того, люди часто запитують англійських слів на хінді або хінді слів в англійській мові, а не просто в чаті є, запитаєте, якщо люди будуть розуміти його. Творче використання соціальних мереж не проводиться.

Жива Оновлення
Припустимо, у вас є функція в. Відпусти ні блогерів м'яса (вегетаріанські ті, що читав відповідні блоги), які там, від моменту до моменту, інформацію ви можете дати цей сайт. Візьміть мобільний і твіти тримати ллється з Данн, блогер знатиме, дивлячись на сайті. Поточні поновлення немає.

Але ми люди в самому Jugadhu. Я сподіваюся, що ні, але вся впевнені, що ви будете використовувати Twitter Досвід Jugadhi. У невеликій прориву (типу walkinto, в 140 слів, так Галя бути написано, не те?) Щоб видалити, вірші були застряг на увазі, новий свіжий хайку написано, то нехай викидає. Багато з цих партій і використовується, всі ви можете використовувати це на Twitter. Для отримання більш докладної інформації відвідайте наступні посилання на вашій роботі.

Technorati Теги:


Вам сподобається їх теж

6 Відповідей на "Twitter" анекдот

  1. Тобто Tvitiyate ще брудно. Слова англійської на Hindikrn ....
    Новий Наркоманія Lgwaoge :)

  2. У доповіді надзвичайно корисним. Крім збільшення розширення засобів зароблятиму якісь хіти. Після того як я багатий брат Авинаш Рай і Ом Пракаш Тиварі доктора свіжих випадках почали ставити вірші. Якщо у вас є пропозиції вони стоять наступні до. Ви пишете звіт, що додавання Google AdSense і від того, де, коли допомога може бути вдалося підняти. При застосуванні для допомоги повинен мати на увазі, що і скільки така допомога може бути створений. Нічого собі гроші блог хінді і його заявка відхилена від Google. Тепер ви можете показати шлях до блогерів на зразок мене, які хочуть, щоб додати запис написана. При всьому легендарного блогера поставити Jitu Бхаі розмістити свій коментар, увійдіть і додати речі до нього і безумовно рекомендую його. Таке вперед ваше повідомлення.

  3. І потім, хто управляє інтернетом по GPRS або мобільних CDMA мобільних етапі вона відчувала, що Дана день потрапив у штангу Fokti і Twitter для них ті, хто не мають таких об'єкт не передбачено індійський мобільний номер 5566511 при якій коротке повідомлення, що це (по Алок брата) Самоса тобто відправити смс також можете оновити його, просто додайте свій номер мобільного телефону з Вашого облікового запису Twitter.

  4. Twitter є хорошим site.Plese розповісти про хінді Пошуковики. Я знаю, про одне Хінді магазин (www.hindi.co.nr) .. але може у запропонувати більш

  5. І ви можете деванагарі або будь індійський Bhashamen Tvitia. Ваш Blagpta послав мене повинні слідувати mekhadilkarprakas я відповім, читаючи.

    Світло 'S Останній запис у щоденнику Повідомлення .. За котячої Twitter послідовників Paw

  6. Гуруджі, коли я пішов Державний департамент освіти, щоб побудувати свій та пенсійного Оцінити злочин є, щоб побудувати великий ганьба він повинен субсидіювати освіти офісний блок для Jay і у мене було достатньо персоналу Кожен господар Attec я послав їх вихідні відділів так що співробітники повинні бути в змозі функціонувати належним чином, і вжити заходів щодо запобігання прийому їжі

Інформація, необхідна

Дар для тих, хто прокоментувати мою сторінку. Ви коментуєте і точно заповнити свій блог, ми знайшли посилання на ваш блозі триватиме. Це дозволяє ваші читачі блогу буде знайти щось. Хіба це не те, що потрібно? Так чому затримка, і почати роботу.

Залишити коментар

CommentLuv знак