Анекдот A Twitter

MeraPannaOnTwitter

Коли ми слідувати експеримент став просити людей слідувати вони? Знову лабіринт нового закону? Куди Ktrag розійтися, Vgarha Vgarha. Таким чином, ми думали, що логотип, щоб видалити неправильні, пише статтю про Twitter. Ну про статтю в докладному Sun брата продовжував писати, безумовно, Dekiaga її. Ці пропозиції, безумовно, почути вас у вашому повсякденному житті ....

Тарілка робити?
Що відбувається?
Які новини?
Що нового свіжі?

Так, те ж питання часто Мірза. Наша Мірза Сахіб, коли телефон / чат приходять на те ж питання, перш ніж випалу. Тепер Кластерного Вогонь очищення хлопець, дивлячись на них, скажу вам, не питаючи, що він робить. Я думаю, що Twitter, як людина, яка страждав від розробників Мірза, отже, буде також зробити сайт дану Даному, який в будь-який момент новина про його увагу, роблячи кожен момент ваших друзів може дати вам, хлопці. Тепер Авинаш Візьміть Twitter, як звістка про його воскресіння приймає, ванна мити, починаючи від публікації новини золота зсувається вправо, так що ніхто не запитав вище питання. Легко писати короткі повідомлення, так що шанси з верхньої частини Google / Yahoo Messenger, мобільного або іншими способами ви можете відправити оновлення на сайті. Ці оновлення називають твітів. Твіти може бути будь-яке повідомлення з 140 слів. Обмеження писати по-англійськи, так що це добре, але, звичайно, це обмеження зводиться до хінді, хінді, бо слово зберігаються в Unicode. Ну проблема з Twitter, щоб подивитися, що ваш. Ви Читайте вперед.

Twitter Твіти зустріти їх, як тільки вони будуть опубліковані на ваш сайт Твіттер дає. І логотип на вашому сайті Список (Follow) зробило їх автоматичне спосіб новини проводиться. Люди сидять на вашому комп'ютері, будь то ваше повідомлення може відповісти. Соціальні мережі це не по-іншому. Ви хочете сказати, що раз ці Khanmkha Заходу так, у нас є. (В наших очах) є тільки Taimvest соціальних мереж. Але вона також може бути творчий експеримент. Як ... Zldekia пояснили деякі приклади нижче:

Міні Блог
Використання Twitter у вигляді міні-блог або блог може мати сторону. Припустимо у вас є керівництво чи технічний, є господарем Natsrfing. Ви хочете, щоб деякі з його трюків в бічній ваших читачів блогу також показані. Тепер або ви Guron / поради створили новий блог, який знаходиться у віданні і управляється також сам по собі п'яти лічильник. Або піти в Twitter, щоб створити обліковий запис. Я думаю, що другий варіант простіше. Отримати тільки початок. Відправити твітів з вашого чату Google, і показати в бічній панелі перебування. Twitter є дуже популярним, так що ви повинні показати свій блог Mnmafik Vidjed буде знайти кого-небудь.

Реклама свій блог
Це, як відомо, все, що блогер в хінді блогів набагато менше читача. Щоб збільшити кількість читачів, нам доведеться використовувати всі нові платформи, де хінді знаючи охоплення. Twitter є платформою схожі. Так ви є сайт Twitter з вашого блогу автоматичному режимі може стати. Ви можете розмістити тут і там буде короткий пост-сплеск. Бачачи людей, що пост, прийде тільки вашого сайту. Тоді решта до вас, як ви зв'язати їх зберегти. На місяць 10 хітів ви отримаєте ваш сайт Twitter не погана угода небудь. Тепер ви знайти ці хіти, це зміна курсу долара до вас.

Поради Фондовий ринок
Ви знаєте, фондовий ринок це добре, ваші друзі захочуть ділитися порадами ринку. Брат Камала, ви чуєте це? Але в тому, що ваші 8 або 10 друзів, які інвестували в кінчиках. Якщо ця функція не в даний час в чат повідомлень, які всі разом, так що краще взяти Twitter, Зробіть Ваш один аккаунт, а на кінчику чат рахунок Google Покладіть все це. Тим часом, рада не кинув, і не були опубліковані. Інші друзі кажуть мені, що сайт буде впевнений, що, щоб підписатися. Тримайте весь коментар на ринку протягом дня.

Кавіта чотири Ліана
Припустимо, ваш блог заснований на дуже серйозну тему. Але ви хочете, щоб ваш читач залишився, так що вони мають деякі забавні жарти, комічні вірші з чотирьох типів Ліана показані на наступній Saitbar. Він буде тримати підходить до Вашого блогу кожного читача. Це ризик, однак, може бути, що ваш Saitblog ваш блог стане більш популярною. Лотос, то ви будете багаті його брата. Багато багаті бакалавра тільки там дивитися пряму повішення.

Семантика, вимова, написання, пов'язаних питань, щоб запитати
Часто люди запитують, наприклад, і такий і такий слово в хінді Baraha / IME писати в, просто запитаєте врегулювання, ваші близькі будуть вам відповідь петлі. Це буде добре з іншими. Крім того, люди часто запитують по-англійськи англійських слів хінді хінді або слова, просто спілкування, а не просити Тим часом, інші люди зрозуміють його. Творче використання соціальних мереж не проводиться.

У прямому ефірі оновлення
Припустимо, у вас є фестиваль. Нехай йдуть ні в м'ясі блогерів (вегетаріанське, прочитавши цей блог, сумісний) в, там ви від моменту до моменту, сайт може надати інформацію. Візьміть мобільний і залишитися в Dunn твіт, інші блогери будуть знати, дивлячись на сайті. Поточні поновлення немає.

Ну, ми, народ Індії дуже Jugadhu. Я сподіваюся, що ні, але вся впевнені, що ви будете використовувати Twitter все Jugadhi. Як маленький розчарування (walkinto набрали 140 слів, можна записати досить Галя, що це не так?), Вийняти, то вірші застряг в мозку, новий свіжий хайку написано, то нехай там вивергає. Кілька партій і використовують такі потреби мати доступ до Twitter. Для отримання більш детальної інформації, відвідайте наступні посилання на вашій роботі.

Technorati Теги: , , , , ,


Вам сподобається їх теж

6 Відповідей на "Twitter" анекдот

  1. Тобто Tvitiyate ще брудно. "Слова англійського ... в Hindikrn.
    Новий Наркоманія Lgwaoge :)

  2. Дуже корисно. Крім збільшення розширення засобів заробляти якісь хіти. Після того як я Авинаш докторської брат Jitu багатих і ОП Тиварі віршів про поточні справи почали монтувати. Ви повинні слідувати порадам, які вони заслуговують. Ви пишете звіт, що Google AdSense Де Де ще можна управляти, щоб підняти ред. При зверненні за допомогою повинен мати на увазі, що і як багато, щоб підняти таку допомогу. Нічого собі гроші блог хінді і його заявка відхилена від Google. Тепер ви можете показати шлях до блогерів на зразок мене, які хочуть ред написати пост. Покладіть то легендарний брат Jitu також при розмістити своє коментар, введіть блогер і додати речі до нього і, безумовно, рекомендую. В очікуванні вашого поста.

  3. І потім, хто управляє інтернетом по GPRS або мобільних CDMA вона відчувала для мобільного освітлення Дана дня поплескували Fokti пост і Twitter для них ті, хто не мають таких об'єкт за умови не було індійської мобільний номер 5566511 тобто коротке повідомлення, на якому (за Алок брата) пирога, який повинен відправити смс можна також оновити, просто введіть номер вашого мобільного телефону повинен бути пов'язаний з вашим аккаунтом в Twitter.

  4. Twitter є хорошим site.Plese розповісти про хінді Пошуковики. Я знаю, про одну хінді магазин (www.hindi.co.nr) .. але може у запропонувати більш

  5. І ви можете Tvitia Bhashamen деванагарі або будь індіанець. слідувати mekhadilkarprakas Звичайно, я читаю вашу відповідь буде відправлений Blagpta.

    Світло 'и Останній запис у щоденнику Повідомлення .. Tweet Після лапу над Feline

  6. Коли я пішов майстер Державний департамент освіти для коефіцієнта заміщення їх пенсії та пенсії по заміні повинен наштовхнутися на субсидування велика ганьба для всіх блок відділу освіти я ставлю досить персоналу і JAY Кожен господар Attec їх оригінальних відділів, так що я б послав туди, співробітники можуть працювати належним чином, і вжити заходів щодо запобігання прийому їжі

Інформація потрібна

Подарунок для тих зауважень по моїй сторінці. Ви коментуєте і точно заповнити свій блог, ми покажемо останнього повідомлення посилання вашого блогу тут. Читач знайде щось на свій блог. Хіба це не правильно? Так чому затримка початку йти.

Залиште відповідь

CommentLuv знак