סיפור בטוויטר

MeraPannaOnTwitter

אנו twitter, אנשים נהגו לשאול טוויטר מה שהם התחילו? שוב מבוך של חוק חדש? פיו Ktrag לפזר, Vgarha Vgarha. אז חשבנו לתקן תפיסות מוטעות של אנשים, כותב מאמר בטוויטר. ובכן על מאמר באח שמש פירוט המשיך לכתוב, הוא חייב גם מעז. בחיי היומיום שלך אתה תשמע את המשפט ... כמובן.

עושה בובה?
מה קורה?
מה חדשות?
מה טרי חדש?

כן, זה הוא לעתים קרובות השאלה מירזה. כמו כן, אנו קוראים למירזה סאהיב / צ'אטים לבוא בלפני השאלה הראשונה היא הירי. אש Itte עכשיו לקלוט את המשרת ראה אותם, יגיד לך בלי לשאול מה הוא עושה. אני חושב שטוויטר יסבול מאדם כמו מירזה, שהוא גם היזם של דאן עשה אתר, שבך בכל רגע על ידי כל אחד מפרטי החשבון שלך יכול לתת לחברים שלך, אוהבים. עכשיו קח אבינש טוויטר כחדשות של תחייתו נראות, לשטוף אמבטיה, עבר מזהב לחדשות שפורסמו על מנת שלא לשאול את כל שאלות הנ"ל. קל מדי לכתוב הודעות קצרות, כך שאתה נהנה מהחלק העליון של גוגל / Yahoo Messenger, ניידים או אחרות הדרכים שלך יכול לשלוח עדכונים לאתר. ציוצים עדכונים אלה מדברים. ציוצים יכולים להיות גם הודעה של 140 מילות. כדי לכתוב הודעה באנגלית, כך שזה גבול טוב, אבל הגבול מצטמצם הינדי כמובן, הוא מילת הינדי מאוחסנות ב- Unicode. ובכן הבעיה עם טוויטר כדי לראות מה שלך. קרא לך עוד.

ראה ציוצים בטוויטר ברגע שהוא נותן להם שפורסם באתר שלך לצפצף. והלוגו של האתר שלך רשימת המעקב (מעקב) היה, הוא הזעיק את האופן אוטומטי. אם אנשים שיושבים במחשב שלך הוא המסר שלך יכול לענות. רשתות חברתיות היא לא משהו שונה. היית אומר שזה זמן Khanmkha המערב הוא כן, יש לנו. (לדעתנו) רשתות חברתיות רק Taimvest. אבל זה גם יכול להיות ניסוי יצירתי. ? איך ... Zldekia מוסבר להלן כמה דוגמאות:

בלוג Mini
אם אתה משתמש בטוויטר בצורה של מיני-בלוג או בלוג יכול להיות גם צד. נניח שאתה Manejmant או טכני, הוא אדון של Natsrfing. אם אתה רוצה כמה טריקים שאתה מראה לקוראים בסרגל הצד של הבלוג שלך. עכשיו או שאתה גוראון / וטיפים לעשות בלוג חדש, אשר מנוהל ולנהל משימה בעצמו טדי. או ללכת בטוויטר הפוך חשבון. לדעתי, האפשרות השנייה תהיה הרבה יותר קלה. קבל רק ההתחלה. שלח ציוצים מהצ'אט Google שלך, ותמשיך להופיע בסרגל הצדדי. טוויטר הוא תכנית מאוד פופולרית בבלוג שלך, כך שאתה תקבל מישהו Vidjed Mnmafik.

לפרסם את הבלוג שלך
כולם יודעים שבלוגי הינדי ב- Blogger הוא הרבה פחות קורא. כדי להגדיל את מספר הקוראים שכולנו צריכים להשתמש בפלטפורמה החדשה להגיע בי הינדי-ידיעה. טוויטר יש גם פלטפורמה דומה. או שאתה באופן אוטומטי מאתר הבלוג שלך באופן טוויטר יכול להיות. פרסם פה ושם, יהיה לך להתיז פוסט קצר. לראות אנשים שיפרסמו, כרצון האתר שלך. אז השאר תלוי בך כדי לשמור אותך קשור אליהם. 10 להיטים בחודש אתה מקבל את האתר שלך בטוויטר, אז לא להפסיד את הצעה. איך אתה מוצא את הלהיטים האלה על הדולר הוא עכשיו עד שאתה הוא זה.

טיפים בשוק המניות
אתה יודע את שוק המניות הוא טוב, החברים שלך רוצים טיפים בשוק המניות. אח לוטוס, אתה שומע את זה? אבל מה שקורה הוא ש8 או 10 החברים שלך, שבו הוא להשקיע בטיפים שלך. אם תכונה זו היא עכשיו בהודעת צ'אט לא היה שכולם ביחד, אז קח לטוויטר, חשבון הפוך משלך, ולשוחח עם חשבון Google שלך ​​על הקצה שים את כל זה. הנה טיפ לא להטיל, ויש לא פורסם. כאן אני מנוי על האתר שלהתיידד אחרים. שמור את פרשנות השוק כולו לאורך כל היום.

Kavita ארבע יאנה
נניח, הבלוג שלך מבוסס על נושא רציני מאוד. אבל אתה רוצה שהקורא שלך נשאר בדיחות אקטואליים, כמה שירים משעשעים, קומיים של ארבעה סוג יאנה מוצגים בSaitbar הבא. זה כל הקורא יגיע לבלוג שלך. זה סיכון, עם זאת, כי הבלוג שלך Saitblog שלך יהפוך פופולרי יותר. אז אתה יודע אח העשיר הלוטוס שלך. אז בתולות רבות עדיין תלוי שם רק כדי להסתכל עשיר.

סמנטי, הגייה, כתיבה לשאול שאלות בנושא
לעתים קרובות אנשים שואלים, כך וכך ומילה כזו בהינדי Baraha / IME על איך לכתוב, פשוט לשאול את היישוב, יקיריך ייתן לך התשובה צירים. זה הולך טוב עם אחרים. כמו כן, אנשים לעתים קרובות שואלים את של מילות באנגלית בהינדית או מילות הינדי באנגלית, במקום סתם לפטפט שם, לשאול אם האנשים היו מבינים אותו. שימוש היצירתי של רשתות חברתיות לא נעשה.

עדכונים בשידור חי
נניח שיש לך פונקציה ב. עזוב כל בשרים בלוגרים (צמחונים אלה, זה לקרוא בלוגים רלוונטיים) הם שם בחוץ, מרגע לרגע, את המידע שאתה יכול לתת באתר זה. קח נייד וציוצים לשמור לשפוך מדאן, בלוגר תדע ע"י הסתכלות באתר. עדכוני חיים הם לא.

אבל אנחנו בני האדם במאוד Jugadhu. אני מקווה שלא, אבל כל בטוח שאתה משתמש בטוויטר ניסיון Jugadhi. כהתפרצות קטנה (סוג walkinto, ב -140 מילות, כל כך הרבה גליה להיות כתובה, לא כך?) כדי להסיר, את השירים שהיו תקוע במוחו, הייקו הטרי חדש כתוב, אז שלא פולטים. רבים מהחלקות הללו, ומשמש, כל מה שאתה יכול להשתמש הוא בטוויטר. לקבלת מידע נוסף, בקר בקישורים הבאים לעבודה שלך.

Technorati Tags:


אתה אוהב אותם יותר מדי

6 תגובות ל "אנקדוטה טוויטר"

  1. כלומר Tvitiyate עדיין מבולגן. המילים של אנגלית לHindikrn ....
    ניו התמכרות Lgwaoge :)

  2. הדו"ח הוא מאוד שימושי. מלבד הגדלת הרחבה של אמצעי להרוויח כל להיטים. לאחר רופא אח עשיר אני אבינש ראי ואום Prakash Tiwari של מקרים טריים החל לשים שירים. אם יש לך הצעות שהם שווים מעקב. אתה כותב דו"ח כי התוספת של Google AdSense ומשם למקום שבי סיוע ניתן הצליח לגייס. כאשר פונים לקבלת הסיוע יש לזכור מה וכמה סיוע כזה יכול להיות שנוצר. וואו כסף בלוג הינדי ובקשתו נדחתה על ידי גוגל. עכשיו אתה יכול להראות את הדרך לבלוגרים כמוני שרוצים להוסיף הודעה בכתב. עם כל בלוגר האגדי לשים Jitu בהאי ההודעה התגובה שלך, להיכנס ולהוסיף דברים לזה ובהחלט ממליץ על זה. כגון קדימה הפוסט שלך.

  3. ולאחר מכן, שמנהל את האינטרנט על ידי GPRS הנייד או שלב נייד CDMA היא הרגישה דנה-היום פגע במשקוף Fokti וטוויטר עבורם על ידי אלה שאין לי מתקן כזה סיפק מספר הודי נייד הוא 5566511 שבו הודעות קצרות שהיא (לפי אח Alok) סמוסה כלומר לשלוח SMS גם יכול לעדכן אותו, פשוט להוסיף את מספר הטלפון הנייד שלך עם חשבון הטוויטר שלכם.

  4. טוויטר הוא טוב site.Plese לספר על מנועי חיפוש הינדי. אני יודע על אחד הינדי חנות (www.hindi.co.nr) .. אבל U יכול להציע יותר

  5. ואתה יכול דוונגארי או כל הודי Bhashamen Tvitia. Blagpta שלח אותי חייב לעקוב mekhadilkarprakas אני אגיב על ידי קריאה.

    הבלוג האחרון של אור הודעה .. במהלך חתולי Paw עוקבים בטוויטר

  6. גורוג'י כשפרשתי מחלקת מדינה של חינוך לבנות הפנסיה שלהם והפנסיה דרג העבירה צריכה לאכול כדי לבנות בושה גדולה שיש לו לסבסד את משרד חינוך הבלוק לג'יי והיה לי מספיק צוות כל אמן הוא Attec שלחתי להם למחלקותיהם המקוריות ולכן יש צוות צריך להיות מסוגל לתפקד כראוי ולנקוט צעדים כדי למנוע בליעה

זקוק למידע

מתנה למי שלהגיב בדף שלי. האם אתה להגיב ומדויק למלא את הבלוג שלך, מצאנו קישור לפוסט בבלוג שלך יימשך. זה מאפשר לקוראי הבלוג שלך ימצאו משהו. האם זה לא הדבר הנכון? אז למה העיכוב, ולהתחיל.

השאירו תגובה

CommentLuv תג