האנקדוטה טוויטר

MeraPannaOnTwitter

כאשר אנו מעקב הניסוי התחיל לשאול אנשים אם הם בצעו? שוב מבוך של חוק חדש? פיו Ktrag לפזר, Vgarha Vgarha. אז חשבנו לוגו כדי להסיר את התפיסות המוטעות, כותב מאמר בטוויטר. ובכן על מאמר באח שמש פירוט המשיך לכתוב, בוודאי Dekiaga. בוודאי משפטים אלה ישמעו אותך בחיי היומיום שלך ....

עושה בובה?
מה קורה?
איזה חדשות?
מה טרי חדש?

כן, אותה השאלה לעתים קרובות מירזה. סאהיב מירזה שלנו בכל פעם שהטלפון / הצ'אט הגיע לאותה השאלה, ראשון לפני הירי. עכשיו Itte האש פינתה את הבחור מסתכל עליהם, תגיד לך בלי לשאול מה הוא עושה. אני חושב בטוויטר כאדם שסבל מהמפתחים מירזה לכן גם לעשות אתר שניתן על ידי דאן, שכל רגע בחדשות של החשבון שלו על ידי הפיכת כל רגע של החברים שלך יכול לתת לכם. עכשיו קח אבינש טוויטר כחדשות של תחייתו לוקח, אמבטיה לשטוף, החל מפרסום ידיעות על זהב השתנו לימין, כך שאף אחד לא שאלה את השאלה לעיל. קל לכתוב הודעות קצרות, כך הסיכויים מהחלק העליון של Yahoo Messenger שלך גוגל /, הנייד או דרכים אחרות אתה יכול לשלוח עדכונים לאתר. עדכונים אלה נקראים ציוצים ל. ציוצים יכולים להיות כל הודעה של 140 מילות. מגבלה לכתוב באנגלית, אז זה טוב, אבל כמובן שמגבלה זו מצטמצמת הינדי, כי הינדי היא המילה מאוחסנות ב- Unicode. ובכן הבעיה עם טוויטר כדי לראות מה שלך. אתה קרא קדימה.

ציוצים טוויטר לפגוש אותם ברגע שהם מתפרסמים באתר טוויטר שלך נותן. והלוגו באתר שלך רשימת המעקב (מעקב) הפך אותם בדרך אוטומטית חדשות מורכבת. אנשים יושבים במחשב שלך, אם זה המסר שלך יכול לענות. רשתות חברתיות הוא לא זה קצת אחר. היית אומר שהזמן של Khanmkha המערבי אלה הוא כן, יש לנו. (בעינינו) היא הרשת החברתית רק Taimvest. אבל זה גם יכול להיות ניסוי יצירתי. ? איך ... Zldekia הסביר כמה דוגמאות שלהלן:

בלוג Mini
שימוש בטוויטר בצורה של מיני-בלוג או בלוג יכול להיות גם צד. נניח שיש לך או ניהול טכני, הוא אדון של Natsrfing. אתה רוצה כמה הטריקים שלו בסרגל הצד של קוראי הבלוג שלך גם לראות. עכשיו או שאתה גוראון / טיפים יצרת בלוג חדש, אשר מנוהל ומופעל גם בעצמו נגדי עקב. או ללכת לטוויטר כדי ליצור חשבון. אני חושב שהאפשרות השנייה יותר קל. קבל רק ההתחלה. שלח ציוצים מהצ'אט Google שלך, ולהראות בשהות הסרגל הצדדי. טוויטר הוא פופולרי מאוד ולכן אתה צריך להראות את הבלוג שלך Mnmafik Vidjed ימצא מישהו.

לפרסם את הבלוג שלך
זה ידוע לכל כי בלוגר בבלוגי הינדי הוא הרבה פחות קורא. כדי להגדיל את מספר הקוראים נצטרך להשתמש בכל הפלטפורמות החדשות שבו הינדי-ידיעת הישג יד. טוויטר הוא פלטפורמה דומה. אז אם אתה צריך אתר טוויטר מהבלוג שלך באופן אוטומטי יכול להיות. אתה לא יכול לכתוב פה ושם יהיה הודעה פתיחה, קצרה. לראות אנשים שיפרסמו, יגיע לאתר שלך בלבד. לאחר מכן השאר תלוי בך איך אתה לקשור אותם כדי לשמור. בחודש 10 להיטים שאתה מקבל אתר הטוויטר שלך לא היה עסקה רעה. עכשיו אתה מוצא את הלהיטים האלה, שינוי זה בדולר תלוי בך.

טיפים בשוק המניות
אתה יודע את שוק המניות הוא טוב, החברים שלך רוצים לחלוק טיפים שוק. אחיו של כמאל, אתה שומע את זה? אבל הוא ש8 או 10 החברים שלך, אשר הושקעו על הטיפים שלך. אם תכונה זו אינה החברה בהודעות צ'אט שיש לכולם יחד, כך טוב יותר לקחת טוויטר, הפוך חשבון אחד שלך, ועל קצה חשבון צ'אט Google שלך ​​שים את כל זה. בינתיים, עצה לא להטיל, ויש לא פורסמה. חברים אחרים אומרים לי שהאתר להיות בטוח כדי להירשם. שמור את כל פרשנות השוק לאורך כל היום.

Kavita ארבע יאנה
נניח, הבלוג שלך מבוסס על נושא רציני מאוד. אבל אתה רוצה שהקורא שלך נשאר, כך שיש להם כמה בדיחות משעשעות, שירים קומיים של ארבעה סוג יאנה מוצגים בSaitbar הבא. זה ימשיך להגיע לבלוג שלך כל קורא. זהו סיכון, לעומת זאת, יכול להיות שהבלוג שלך Saitblog שלך יהפוך לפופולרי יותר. לוטוס אז אתה תהיה עשיר של אחיו. רווק עשיר רב פשוט שם כדי לצפות בתלייה בשידור חי.

סמנטיקה, הגייה, שאלות הקשורות לכתיבה לשאול
לעתים קרובות אנשים שואלים, כך וכך ומילה כזאת בהינדי Baraha / IME לכתוב ב, פשוט לשאול את היישוב, יקיריך ייתן לך התשובה צירים. זה הולך טוב עם אחרים. כמו כן, אנשים לעתים קרובות שואלים אנגלית של מילות באנגלית של הינדי או מילות הינדי, רק במקום צ'אט לשאול בינתיים, שאר האנשים יבינו את זה. שימוש היצירתי של רשתות חברתיות לא נעשה.

עדכון חי
נניח, יש לך פסטיבל. הרפיתי כל בשרים בלוגרים (צמחוניים, שקרא את הבלוג הזה תואם) נמצא ב, יש לך רגע לרגע, האתר הוא מסוגל לתת מידע. קח נייד ולהישאר בדאן ציוצים, בלוגרים אחרים תדעו ע"י הסתכלות באתר. עדכוני חיים הם לא.

ובכן אנו, האנשים של הודו הם מאוד Jugadhu. אני מקווה שלא, אבל כל בטוח שאתה משתמש בטוויטר כל Jugadhi. כמו קצת תסכול (walkinto הקליד 140 מילות, יכול להיות כתובה די גליה, שלא?), קח את, את השירים שנתקעו במוח, הייקו טרי חדש נכתב, אז שלא פולטים. יש כמה מגרשים וצרכי ​​כאלה באמצעות גישה לטוויטר. לקבלת מידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים לעבודה שלך.

Technorati Tags:


אתה אוהב אותם יותר מדי

6 תגובות ל "אנקדוטה טוויטר"

  1. כלומר Tvitiyate עדיין מבולגן. "מילים של אנגלית ... לHindikrn.
    ניו התמכרות Lgwaoge :)

  2. מאוד שימושי. מלבד הגדלת הרחבה של אמצעי להרוויח כל להיטים. לאחר שירי אח דוקטורט אני אבינש Jitu העשיר וOP Tiwari לעניינים הנוכחיים החל לעלות. אתה צריך לעקוב אחרי העצות שמגיעים להם. אתה כותב דו"ח ש- Google AdSense איפה איפה עוד ניתן הצליח לגייס ed. בעת החלת עבור הסיוע יש לזכור מה וכמה להעלות סיוע כזה. וואו כסף בלוג הינדי ובקשתו נדחתה על ידי Google. עכשיו אתה יכול להראות את הדרך לבלוגרים כמוני שרוצים אד לכתוב הודעה. שים אז האח האגדי Jitu גם בעת פרסום התגובה שלך, להיכנס לבלוגר ולהוסיף דברים לזה ובהחלט ממליץ על זה. מספר העוקבים להודעה שלך.

  3. ולאחר מכן, שמנהל את האינטרנט על ידי GPRS או CDMA ניידים היא הרגישה לכיסוי סלולרי של דנה-היום מלטף Fokti הודעה וטוויטר עבורם על ידי אלה שאין לי מתקן כזה סיפק היה מספר טלפון נייד הודי 5566511 כלומר הודעה קצרה שבו (על פי אח Alok) עוגה שהוא לשלוח SMS גם יכול לעדכן אותו, פשוט להזין את המספר הנייד שלך צריך להיות מקושר לחשבון טוויטר שלך.

  4. טוויטר הוא טוב site.Plese לספר על מנועי חיפוש הינדי. אני יודע על אחד הינדי חנות (www.hindi.co.nr) .. אבל U יכול להציע יותר

  5. ואתה יכול Tvitia Bhashamen דוונגארי או כל הודית. אחרי mekhadilkarprakas כמובן אני קורא את התגובה שלך תישלח Blagpta.

    הודעה הבלוג האחרון של אור .. ציוץ בעקבות כפה על חתולים

  6. כשפרשתי לגמלאות מדינת אדון מחלקה לחינוך לשיעור ההחלפה של הפנסיה שלהם ופנסיה להחלפה יש למעוד לסבסד את הבושה הגדולה לכל משרד חינוך הבלוק שמתי מספיק צוות וג'יי כל אמן הוא Attec המחלקות המקוריות שלהם, כך שהייתי נשלחתי לשם, צוות יכול לעבוד כמו שצריך ולנקוט צעדים כדי למנוע בליעה

זקוק למידע

מתנה למי שהערות בדף שלי. האם אתה להגיב ומדויק למלא את הבלוג שלך, אנו רואים קישורי ההודעה האחרונים של הבלוג שלך כאן. הקורא ימצא משהו לבלוג שלך. האם זה לא הדבר הנכון? אז למה העיכוב החל ללכת.

השאר תגובה

CommentLuv תג