האנקדוטה טוויטר

MeraPannaOnTwitter

כאשר אנו פועלים בהתאם לאנשים התחילו לשאול אם משתמשים בו, הוא מעקב? קדחתני שוב? למה Ktrag לפזר, Vgarha Vgarha. אז חשבנו להסרת תפיסות מוטעות של אנשים, לכתוב מאמר בטוויטר. ובכן בזה מאמר על ידי הרחבת אח השמש המשיך כתיבה חייבת מעזה. בחיי היומיום שלך אתה שומע את המילה ... כמובן.

בובה אתה עושה?
מה קורה?
איזה חדשות?
מה טרי חדש?

כן, זו השאלה לעתים קרובות מירזה. כאשר מירזה סאהיב הטלפון / הצ'אט שלנו מגיע לירי השאלה הראשונה היא למה. עכשיו Itte אש פינתה את הבחור מסתכל עליהם, יגיד לך מה הוא עושה בלי לשאול. אני גם לעקוב מפתח שיסבול בגלל מישהו כמו מירזה דאן יצר אתר שבו כל רגע על ידי כל אחד מפרטי החשבון שלך יכול לתת לכם חברים שלי. עכשיו קח אבינש, כפי שהוא לוקח את החדשות של מעקב, לשטוף אמבטיה, הנע בין זהב לדיווחים שפורסמו כבר החל לשאלה זו היא לא שאלה את כל האמור לעיל. קל יותר לכתוב הודעות קצרות, כך הסיכויים של עד, ניידים או אחרות הדרכים Google / Yahoo Messenger שלך אתה יכול לשלוח עדכונים לאתר. היכנס לדבר עדכונים אלה. סימן ב -140 מילות יכול להיות כל הודעה. מגבלה לכתוב הודעה באנגלית, אז זה טוב, אבל כמובן שמגבלה זו מצטמצמת להינדי, כי הינדי היא המילים מאוחסנות ב- Unicode. ובכן הבעיה עם טוויטר כדי לראות מה שלך. אתה קרא עוד.

ציוצים טוויטר להיפגש ברגע שהוא נותן להם שפורסם באתר Twitter שלך. והלוגו באתר שלך רשימת המעקב (Follow) יש, הם הודיעו על ידי שיטות אוטומטיות. אנשים שיושבים ליד המחשב שלך, אם אתה יכול לענות על ההודעה שלך. רשתות חברתיות הוא לא זה קצת אחר. היית אומר שזה החוק של הזמן המערבי Khanmkha, בהחלט. (בעינינו) היא רשת חברתית Taimvest. אבל זה גם יכול להיות ניסוי יצירתי. ? איך ... Lldekia מוסבר להלן כמה דוגמאות:

בלוג Mini
שימוש בטוויטר בצורה של מיני-בלוג או בלוג גם יכול להיות תופעות. נניח שיש לך או ניהול טכני, הוא אדון של Natsrfing. אם אתה רוצה שקוראים שלך כמה טריקים שאתה הראה בסרגל הצד של הבלוג שלך. עכשיו או שאתה גוראון / טיפים ליצירת בלוג חדש, אשר מנוהל ולנהל משימה בעצמו נגדי. או ליצור חשבון בטוויטר כדי להתחיל. אני חושב שהאפשרות השנייה תהיה הרבה יותר קלה. פשוט להתחיל. כניסה עם צ'אט Google שלך, לשלוח ולשמור על מראה בסרגל הצדדי. טוויטר הוא תכנית מאוד פופולרית בבלוג שלך, כך שרק אתה תקבל מישהו Mnmafik Vidjed.

פרסם את הבלוג שלך
זה ידוע לכל שהקורא הוא פחות מ לוגר בבלוגי הינדי. כדי להגדיל את מספר הקוראים, אנחנו אעשה שימוש בכל הפלטפורמה החדשה שבו הינדי היא הישג יד הולכת. טוויטר הוא על אותה הפלטפורמה. אם אתה רוצה דרכים אוטומטיות לעקוב אתר הבלוג שלך יכול להיות. פרסם פה ושם יהיה פוסט הקצר להתיז. אנשים ראו את ההודעה ש, זה יבוא לאתר שלך. לאחר מכן השאר תלוי בך איך אתה קשר אותם כדי לשמור. אם יש לך חודש כדי לקבל את האתר שלך לצפצף 10 להיטים לא כל סחר חליפין. עכשיו אתה צריך למצוא את השינוי בדולר פוגע בו זה תלוי בך.

טיפים בשוק המניות
אתה יודע את שוק המניות הוא טוב, החברים שלך רוצים טיפים בשוק המניות. אח Lotus, אתה שומע את זה? אבל האם זה 8 או 10 החברים שלך, אשר הושקעו על הטיפים שלך. אם זה לא בתכונת צ'אט שכל אחד יש הודעה, אז קח את עזרתו של טוויטר, הפוך חשבון אחד שלך, ובקצה של חשבון Google שלך ​​הצ'אט שים את כל זה. לא השאיר טיפ כאן, יש לא פורסם. שהאתר יהיה בטוח להירשם לחברים אומרים. שמור את הפרשנות בשוק כולו לאורך כל היום.

קביטה ארבע ליאנה
נניח, הבלוג שלך מבוסס על נושא רציני מאוד. אבל אתה החזיק את הקוראים שלך, אז יש להם כמה בדיחות משעשעות, שירים קומיים של ארבעה סוג יאנה מוצגים בSaitbar הבא. כל זה יבוא לקוראי הבלוג שלך. זהו סיכון, לעומת זאת, יכול להיות שתהיינה יותר פופולרי מאשר Saitblog שלך בבלוג שלך. אתה צריך לדעת אח העשיר הלוטוס שלך. רב נותרו תלוי לתואר ראשון רק לשם כדי לחפש עשיר.

סמנטיקה, הגייה, כותב כדי לשאול שאלות הקשורות
לעתים קרובות אנשים שואלים, וכזה וכזה מילה בהינדית Baraha / IME, איך לכתוב, פשוט לשאול נשיקה, יקיריך ייתן לך התשובה צירים. זה הולך טוב עם אחרים. באופן דומה, הינדי או מילות הינדי של מילות באנגלית באנגלית לעתים קרובות שואלים, פשוט לשאול סביב מפטפט במקום, אז האנשים יבינו את זה. שימוש יצירתי ברשתות חברתיות לא נעשו.

עדכון חי
נניח, יש לך פיקניק. לשחרר כל בשרים בלוגרים (צמחוני שקוראים את הבלוג הזה תואם) נמצא ב, יש רגע שאתה יכול לתת לי אתר מידע מיידי. הרם סימן הישאר נייד ודאן לשים את שאר בלוגרים יודעים שהאתר יראה. עדכוני חיים הם לא.

ובכן, אנחנו אנשים במאוד Jugadhu. אני מקווה שלא, אבל את ההזדמנות כדי לעקוב Jugadhi בטוחה שבו ישתמש. כצרור קצר (walkinto הקליד 140 מילות, גליה כל כך הרבה ניתן לכתוב, זה לא?) כדי להסיר, את השירים שהיו תקועים במוח, הייקו הטרי חדש נכתב, אז שלא פולט. כמה מגרשים וצרכי ​​אלה באמצעותם ניתן להשתמש כדי טוויטר. לקבלת מידע נוסף בקר בקישור הבא לעבודה שלך.

Technorati Tags:


האם אתה אוהב אותם

6 תגובות ל "לתפוס טוויטר"

  1. כלומר Tvitiyate עדיין מבולגן. אנגלית של המילה ... לHindikrn.
    ניו התמכרות Lgwaoge :)

  2. דיווחים מאוד שימושיים. בנוסף להגדלת הרחבה של אמצעי להרוויח אחד להיטים. Jitu בהאי עשיר אחרי רופא אני אבינש Tiwari וOP אפילו התחילו שירים בענייני דיומא. האם אתה רומז שהם מסוגלים לבצע. לכתוב דו"ח ש- Google AdSense איפה איפה עוד ניתן הצליח לגייס ed. כאשר פונים לקבלת הסיוע לזכור הוא מה וכמה ניתן להעלות סיוע כזה. וואו כסף בלוג הינדי ובקשתו נדחתה על ידי Google. עכשיו אתה יכול להראות לי את הדרך לבלוגרים המבקשים סיוע בכתיבת פוסט. שים את פוסט Jitu בהאי עם הבלוגר הוותיק ולאחר מכן להוסיף את הערותיך והצעות יש להוסיף דברים לזה. מספר העוקבים להודעה שלך.

  3. ולאחר מכן, שמנהל את האינטרנט על ידי GPRS הנייד או שלב נייד CDMA היא הרגישה שזה פגע Fokti ההודעה דנה-יום, ועבור אלה שאינם כוללים מספר טלפון נייד הודי 5566511 טוויטר שספק זה המסר הקצר ש( על פי אור אח) העוגה ששולחת sms יכול גם לעדכן אותו, פשוט להוסיף את מספר הטלפון הנייד שלך עם חשבון הטוויטר שלך.

  4. טוויטר הוא טוב site.Plese לספר על מנועי חיפוש הינדי. אני יודע על אחד הינדי חנות (www.hindi.co.nr) .. אבל U יכול להציע יותר

  5. ואתה יכול Tvitia דוונגארי או כל Bhashamen ההודי. אני שולח לך לפעול לפי mekhadilkarprakas קריאת Blagpta תגיב.

    הפוסט האחרון בבלוג של אור .. ציוץ בעקבות חתולים כפתו על

  6. כשפרשתי לגמלאות אדון Chhattisgarh המחלקה לחינוך לבנות שיעורי עמלות הפנסיה ופנסיה שלהם לסתיו עושה בושה גדולה שיש לו לסבסד משרד חינוך הבלוק לתהילה הייתי צוות מספיק ו Attec גורו הוא אי פעם אז יש צוות יש לשלוח למחלקות המקוריות שלהם הייתי יכול לתפקד כראוי ולנקוט צעדים כדי למנוע שוחד

מידע חשוב

מתנה למי שלהגיב בדף שלי. אתה הערות ומדויק למלא את הבלוג שלך, אנו נראים כאן הוא קישור לפוסט בבלוג שלך האחרון. הקורא ימצא משהו בבלוג שלך. האם זה לא הדבר הנכון? אז העיכוב, ולהתחיל.

השאר תגובה

CommentLuv תג