האנקדוטה טוויטר

MeraPannaOnTwitter

כאשר אנו לעקוב טוויטר בשימוש, כך שאנשים התחילו לשאול, מה זה? שוב קדחתני חדש? לאן Ktrag להתפזר, Vgarha Vgarha. אז אנחנו צריכים לתקן את התפיסות המוטעות של אנשים, הוא לכתוב מאמר בטוויטר. גם בזה מאמר על ידי הרחבת אח השמש המשיך לכתוב כמובן מעזים. בוודאי המשפטים האלה ישמעו אותך בחיי היומיום שלך ....

מה אתה בובה?
מה קורה?
ומה חדשות?
מה טרי חדש?

כן, אותה השאלה היא לעתים קרובות מירזה. סאהיב מירזה בטלפון / צ'אט לבוא לירי השאלה הראשונה הוא אותו הדבר. אז עכשיו איטה האש באומץ בחור מסתכלת עליהם, יגיד לך בלי לשאול מה הוא עושה. אני אוהב את מירזה, אדם הסובל ממפתחי טוויטר שיצר אתר, כך דאן, שבו כל רגע ורגע, כל חדשות בחשבון שלך לירון החברים שלך יכול לספק. עכשיו קחו אבינש, היא לוקחת את הידיעה על תחייתו טוויטר, לשטוף אמבטיה, from've חדשות הוצאה לאור החל לישון כל כך אף אחד לא שואל שאלות לעיל. לכתוב הודעות קצרות עוד יותר, כך הסיכויים שלך למעלה Google Yahoo Messenger /, נייד או דרכים אחרות אתה יכול לשלוח עדכונים לאתר. עדכונים אלה נקראים טוויטים ל. ציוצים יכולים להיות שום הודעה היא 140 מילות. כדי לכתוב הודעה באנגלית כך שזה גבול טוב, אבל מגבלה זו מצטמצמת כמובן הינדי, היא המילה הינדית מאוחסנות ביוניקוד. ובכן זה מה הבעיה נתפסת עם טוויטר. קראו לפניך.

ציוצים טוויטר להיפגש ברגע שהוא הופך אותם שפורסם באתר שלך בטוויטר. והלוגו באתר שלך רשימת המעקב (פעל) "נתון יש להם את החדשות היא אופן אוטומטי. אנשים שיושבים במחשב שלך, כך שהוא יכול להגיב להודעה שלך. רשתות חברתיות היא לא אותו כמה דרכים שונות. היית אומר שזה הזמן Khanmkha המערבי הוא בסדר, הוא בטוח. (לדעתנו) הוא הרשתות החברתיות Taimvest בלבד. גם אבל ניתן להשתמש בו היצירתי. איך להסביר ..... ראה כמה דוגמאות להלן:

מיני בלוג
שימוש בטוויטר כבלוג מיני או בלוג יכול להיות תופעות. ניהול נניח או טכני, הוא אדון של Natsrfing. אם אתה רוצה שקוראים שלך כמה טריקים שאתה הראה בסרגל הצדדי של הבלוג שלך. עכשיו או שאתה גוראון / טיפים ליצירת בלוג חדש, אשר מנוהל ולנהל את משימה בעצמו דלפק. או ליצור חשבון בטוויטר כדי להתחיל לעבוד. לדעתי, האפשרות השנייה קלה יותר. בבקשה, רק להתחיל. שלח ציוצים מצ'אט Google שלך, לשמור ולהציג בסרגל הצדדי. טוויטר הוא מופע מאוד פופולרי בבלוג שלך, כך שתוכלו למצוא מישהו Vidjed Mnmafik.

פרסם בבלוג שלך
זה ידוע לכל בלוגים שבהינדית בלוגים קורא הרבה פחות. כדי להגדיל את מספר הקוראים שכולנו צריכים להשתמש בפלטפורמה החדשה להגיע הינדי ידיעה. טוויטר הוא על אותה הפלטפורמה. אם אתה רוצה אתר הבלוג שלך באופן אוטומטי טוויטר יכול להיות. פרסם סנסציה פה ושם אתה תהיה הודעה קצרה. אנשים מסתכלים על הפוסט הזה, זה יגיעו לאתר שלך. לאחר מכן קשר את השאר תלוי בך איך אתה שומר אותם. 10 להיטים בחודש יש לך את האתר שלך בטוויטר יוותר על גירעון עסקה. עכשיו אתה צריך למצוא את השינוי בשער הדולר פוגע בו זה תלוי בך.

טיפים שוק המניות
יש להם ידע טוב של שוק המניות, שוק מניות טיפים לתת לחברים שלך. כמאל אח, אתה מקשיב נכון? אבל זה 8 או 10 החברים שלך, שבו הוא להשקיע בטיפים שלך. אם תכונה זו אינה החברה בהודעות צ'אט שגרמו לכולם ביחד, אז לקחת עזרה של טוויטר, הפוך חשבון אחד שלך, וחשבון שמGoogle שלך ​​לשוחח שים טיפ בכלל. לא השאיר טיפ כאן, יש לא פורסם. הירשם ל לדבר עם חברים שהופכים את שאר האתר. שמור את פרשנות השוק כולו לאורך כל היום.

ארבעה שירים ליאנה
נניח שהבלוג שלך מבוסס על נושא מאוד רציני. אבל אתה רוצה שהקורא שלך נותר, ולכן יש להם כמה בדיחות משעשעות, שירי הומור של ארבעה סוג יאנה מוצגים בSaitbar הבא. זה יהיה כולם בא לקוראים של הבלוג שלך. זה סיכון, עם זאת, עשוי להיות פופולרי יותר מSaitblog שלך בבלוג שלך. אתה יודע שיהיה אח עשיר של הלוטוס. רבים נותרו תלוי לתואר ראשון רק לשם כדי לחפש עשיר.

משמעות, הגייה, שאלות הקשורות לכתיבה לשאול
לעתים קרובות אנשים שואלים, וכזה וכזה מילה בהינדית Baraha / IME לכתוב ב, פשוט לשאול נשיקה, יקיריך ייתן לך התשובה צירים. זה יהיה לטובתם של אחרים. באופן דומה, אנשים לעתים קרובות שואלים באנגלית של מילות באנגלית של הינדי או מילות הינדי, ולא רק לשוחח ולשאול בינתיים, שאר האנשים יבינו אותו. שימוש יצירתי ברשתות חברתיות הוא לא.

עדכונים בשידור חי
נניח שיש לכם פיקניק. פגשו את בלוגרים נעלמו מישהו נניח (שצמחוני, עולה בקנה אחד קורא את הבלוג הזה) נמצא שם אתה יכול לתת בכל רגע באתר זה. בחר מתוך מכר שהות נייד ודאן ציוצים, לנוח Blogger'll לברר ע"י הסתכלות באתר. עדכוני חיים לא נעשים.

גם אנחנו, העם של הודו הם מחוברים היטב. אני מקווה שלא, אבל השימוש Jugadhi בטוח שתקבל את המרב של טוויטר. כצרור קצר (walkinto סוג, גליה 140 ניתן לכתוב במילים כל כך הרבה, כי הוא לא?) הסרת, השירים שהיו תקועים במוחו, הייקו טרי חדש שנכתב, אז לתת לו יגלוש. משמש הרבה כאלה רבים, אתה יכול להשתמש בזה לטוויטר. העבודה שלך תהיה הקישור הבא לקבלת מידע נוספת.

Technorati תגיות:


אתם גם אוהבים אותם

6 תגובות ל "לתפוס את טוויטר"

  1. כלומר Tvitiyate הוא פשוט מבולגן. לHindikrn של מילות באנגלית ....
    התמכרות Lgwaoge החדשה :)

  2. דווח מאוד מועיל. בנוסף לעלייה באמצעי להרוויח הארכת להיטים. אחרי שmaldaar אח Jitu רופא אבינש Tiwari וOP החלו אפילו לשירים בענייני דיומא. אם יש לך הציע שהם שווים יישום. לכתוב דו"ח כי התוספת של Google AdSense ומאיפה בי אד יכול לארגן לאסוף. כאשר פונים לקבלת הסיוע יש לזכור מה וכמה להעלות את הסיוע כזה. וואו כסף בלוג הינדי ובקשתו נדחתה על ידי גוגל. עכשיו אתה יכול להראות לי את הדרך לבלוגרים כמו האוהדים של אד על ידי כתיבת הודעה. אח Jitu לשים על כמו גם כאשר הבלוגר הוותיק לאחר מכן להוסיף את ההערות שלך והצעות יהיו בהחלט להוסיף דברים אליו. כי מחכה להודעה שלך.

  3. ולאחר מכן, שבו האינטרנט הסלולרי מסופק על ידי GPRS או שלב נייד CDMA שהיא לקחה את זה על ידי Fokti דנה - ליטופים של דן וטוויטר עבור אלה שאין להם מתקן כזה ניתן על ידי אלה שיש להם את מספר טלפון נייד הודי 5566511 זה המסר הקצר שעוגה (על פי אח האור) ששולח SMS יכול גם לעדכן אותו, רק להוסיף את מספר טלפון נייד שלך עם חשבון הטוויטר שלך.

  4. טוויטר הוא site.Plese הטוב לספר על מנועי חיפוש הינדי. אני יודע על אחד הינדי חנות (www.hindi.co.nr) .. אבל u יכול להציע יותר

  5. ואתה יכול Tvitia Bhashamen דוונגארי או הודי. הקפד לעקוב אחרי @ khadilkarprakas אני קורא את התגובה שלך תישלח Blagpta.

    בלוג הפוסט האחרון של אור .. החתולים Followers לצפצף כפה על

  6. כשפרשתי אב של מחלקת המדינה של חינוך לבנות שיעור הפנסיה ופנסיה שלהם העמלה נופל למעוד צריך לסבסד אותו וזה חבל לשים מספיק צוות משרד חינוך הבלוק, אני וג'יי Attec מאסטר שאי פעם שלח אותם למחלקות המקוריות שלהם, ולכן יש צוות צריך להיות מסוגל לתפקד כראוי וייתכן שאצטרך לשלם שוחד

מידע חשוב

מתנה למי להגיב בדף שלי. אתה תגובה, להזין את הכתובת של הבלוג שלך מדויקת, הבלוג שלך יציג את ההודעה הקישור שעבר כאן. הקורא ימצא משהו בבלוג שלך. האם אין זה הדבר הנכון? אז למה העיכוב החל ללכת.

כתיבת תגובה

CommentLuv תג