האנקדוטה טוויטר

MeraPannaOnTwitter

כאשר אנו פועלים בהתאם למשמשים טוויטר, כך שאנשים התחילו לשאול, מה זה? שוב קדחתני חדש? לאן Ktrag לפזר, Vgarha Vgarha. אז חשבנו להפיג תפיסות מוטעות של אנשים, הוא לכתוב מאמר בטוויטר. ובכן בזה מאמר על ידי הרחבת אח השמש המשיך גם כתיבה חייבת מעזה. בוודאי המשפטים האלה ישמעו אותך ... בחיי היומיום שלך.

מה אתה בובה?
מה קורה?
ומה חדשות?
מה טרי חדש?

כן, שאלה זו היא לעתים קרובות מירזה. סאהיב מירזה בכל פעם שהטלפון / הצ'אט, בחייך לפני כן ירי השאלה הראשונה היא אותו הדבר. אש Itte סילוקן רואה עכשיו את הבחור, יגיד לך בלי לשאול מה הוא עושה. אני גם בצעתי את היזם שיסבול בגלל מישהו כמו מירזה דאן עשה אתר אחד, אף אחד מהם על ידי יצירת חדשות החשבון שלך של הרגע בכל רגע של חברי יערון הפח שלך. עכשיו קח אבינש, היא לוקחת את החדשות של תחייתו טוויטר, לשטוף אמבטיה, from've חדשות שפורסם התחיל לישון כל כך אף אחד לא שואל את השאלה לעיל. לכתוב הודעות קצרות וקלות, כל כך מלמעלה Vantage לGoogle שלך ​​/ Yahoo Messenger, נייד או אחרים בדרכים רבות יכול לשלוח עדכונים לאתר. ציוצים שמדברים לעדכונים אלה. ציוצים שכל הודעה יכולות להיות רק 140 מילות. הגבילו את ההודעות לכתוב באנגלית אז זה טוב, אבל כמובן שמגבלה זו מצטמצמת הינדי משום הינדי היא המילה מאוחסנות ביוניקוד. ובכן הבעיה עם טוויטר כדי לראות מה שלך. קראו לפניך.

ציוצים טוויטר להיפגש ברגע שהיא נותנת להם שפורסמה באתר שלך לצפצף. והלוגו באתר שלך רשימת המעקב (Follow) עשה, הוא הודיע ​​בשיטות אוטומטיות. אנשים שיושבים במחשב שלך, כך שהוא יכול להגיב להודעה שלך. רשתות חברתיות היא לא כמה דרכים שונות. אתה הייתי אומר שזה זמן Khanmkha המערב הוא על אישור, בטוח הוא. (לדעתנו) היא הרשת החברתית רק Taimvest. גם אבל ניתן להשתמש בו היצירתי. ? איך ... Lldekia להסביר כמה דוגמאות שלהלן:

Mini-בלוג
שימוש בטוויטר כבלוג או בלוג מיני גם יכול להיות תופעות. ניהול או טכני נניח שאתה, הוא אדון של Natsrfing. אם אתה רוצה שקוראים שלך כמה טריקים כדי להראות לך נמצאים בסרגל הצדדי של הבלוג שלך. עכשיו או שאתה גוראון / טיפים כדי ליצור בלוג חדש, המנוהל ולנהל משימה בעצמו נגדי. או ליצור חשבון בטוויטר כדי להתחיל. אני חושב שהאפשרות השנייה תהיה הרבה יותר קלה. קבל רק ההתחלה. כניסה עם צ'אט Google שלך, לשלוח, ולשמור על מראה בסרגל הצד. טוויטר הוא מאוד פופולרי להראות בבלוג שלך, כך שאתה Mnmafik Vidjed ימצא מישהו.

פרסם בבלוג שלך
זה ידוע לכל שהקורא הוא פחות מלוגר בבלוגי הינדי. כדי להגדיל את מספר הקוראים שכולנו צריכים להשתמש בפלטפורמה החדשה להגיע הינדי ידיעה. טוויטר היא פלטפורמה דומה. אם אתה רוצה אופן אוטומטי מאתר הבלוג שלך טוויטר יכול להיות. פרסם פה ושם תהיה סנסציה קצרה שתפרסם. אנשים ראו את ההודעה ש, זה יבוא לאתר שלך. לאחר מכן קשר את השאר תלוי בך איך אתה שומר אותם. 10 להיטים בחודש אתה מקבל האתר שלך לצפצף אז אין גירעון עסקה. עכשיו אתה מוצא את הלהיטים האלה הוא שינוי זה בדולר זה תלוי בך.

טיפים בשוק המניות
יש להם ידע טוב של שוק המניות, שוק מניות טיפים לתת לחברים שלך. אח כמאל, אתה שומע את זה? אבל זה קורה כי 8 או 10 החברים שלך, אשר הושקעו על העצות שלך. אם תכונה זו אינה החברה בהודעות צ'אט שגרמו לכולם יחד, לקחת כל כך טוב יותר של טוויטר, הפוך חשבון אחד שלך, וחשבון שמGoogle שלך ​​צ'אט שים טיפ בכלל. עופרת לא להטות כאן, יש לא פורסם. חברים אחרים אומרים שהאתר יהיה בטוח כדי להירשם. שמור את הפרשנות בשוק כולו לאורך כל היום.

ארבעה שירה ליאנה
נניח שהבלוג שלך מבוסס על נושא רציני מאוד. אבל אתה רוצה שקורא שלך שנשאר, כך שיש להם כמה בדיחות משעשעות, שירי הומור של ארבעה סוג יאנה מוצגות בSaitbar הבא. כל זה יבוא לקוראים של הבלוג שלך. זה סיכון, עם זאת, עשוי להיות פופולרי יותר מSaitblog שלך בבלוג שלך. אז תדע אחיו העשיר כמאל. רב עדיין תלוי לתואר ראשון רק לשם כדי לחפש עשיר.

סמנטיקה, הגייה, שאלות הקשורות לכתיבה לשאול
לעתים קרובות אנשים שואלים, מילה כזה וכזה וכזה בהינדי Baraha / IME לכתוב ב, פשוט ישאלו את הנשיקה, יקיריך ייתן לך התשובה צירים. זה ילך גם עם אחרים. באופן דומה, אנשים לעתים קרובות שואלים אנגלית של מילות באנגלית של הינדי או מילות הינדי רק במקום צ'אט לשאול בינתיים, שאר האנשים יבינו אותו. שימוש היצירתי של רשתות חברתיות נעשה כמו שצריך.

עדכוני חיים
נניח שיש לך פונקציה ב. פגוש את בלוגרים נעלמו מישהו נניח (שצמחוני, עולה בקנה אחד קורא את הבלוג הזה) נמצאים שם אתה יכול לתת האתר הוא מודע לכל רגע ורגע. ציוצים להרים הישארו ניידים ודאן לשים את שאר לוגר תדע ע"י הסתכלות באתר זה. עדכוני חיים הם לא.

ובכן אנו, האנשים בהודו הם מאוד Jugadhu. אני מקווה שלא, אבל השימוש Jugadhi בטוח תוכל להפיק את המירב טוויטר. כגון התפרצות קצרה (walkinto סוג, יכולה להיות כתובה גליה 140 במילים כל כך הרבה, כי הוא לא?) הסרת, השירים שהיו תקועים במוחו, שירי הייקו טריים חדשים שנכתבו, כל כך לתת לו לשפוך שם בחוץ. רבים השתמש בשפע כזה של הצרכים שאתה יכול להשתמש בטוויטר. העבודה שלך תהיה הקישור להלן לקבלת מידע נוספת.

Technorati תגיות:


אתה אוהב אותם יותר מדי

6 תגובות ל "האנקדוטה טוויטר"

  1. כלומר Tvitiyate הוא פשוט מבולגן. המילה האנגלית ... לHindikrn.
    ניו התמכרות Lgwaoge :)

  2. דווח מאוד שימושי. בנוסף לגידול באמצעי להרוויח שיפור כניסות. אחרי שmaldaar רופא Jitu אח אבינש Tiwari ואום Prakash החלו לשים שירים בענייני דיומא. מגיע לך טיפים שהם צריכים לבצע. לכתוב דו"ח כי התוספת של Google AdSense של איפה איפה יכול לארגן לאסוף ed. כאשר פונים לקבלת הסיוע ומה שכדאי לזכור כיצד ניתן לגייס הרבה סיוע כזה. וואו כסף בלוג הינדי ובקשתו נדחתה על ידי גוגל. עכשיו אתה יכול להראות את הדרך לבלוגרים כמוני, שרוצה להוסיף כתיבת הודעה. אח Jitu לשים על כמו גם כאשר הבלוגר הוותיק לאחר מכן הכנס את הערותיך והצעות בהחלט להוסיף עוד דברים לזה. קדימה כזה להודעה שלך.

  3. ולאחר מכן, שמנהל את האינטרנט דרך GPRS הסלולרי או שלב נייד CDMA היא הרגישה דנה דן פגע במשקוף Fokti וטוויטר עבור אלה שאין להם מתקן כזה שיש להם נייד הודי להיות מסופק על ידי המספר 5566511 אז הודעה קצרה שבו (על פי אח Alok) סמוסה כלומר שליחת SMS יכול גם לעדכן אותו, רק עם מספר הטלפון הנייד שלך תוסיף לחשבון הטוויטר שלך.

  4. טוויטר הוא טוב site.Plese לספר על מנועי חיפוש הינדי. אני יודע על אחד הינדי חנות (www.hindi.co.nr) .. אבל U יכול להציע יותר

  5. ואתה יכול Tvitia דוואנגרי או כל Bhashamen ההודי. כמובן שאני קורא Blagpta לעקוב תגובת mekhadilkarprakas תישלח.

    ההודעה של האור האחרון בלוג .. החתולי עוקבים טוויטר תמזמז מעל

  6. כשפרשתי אב של Chhattisgarh מחלקה לחינוך לבנות שיעור עמלת פנסיה ופנסיה שלהם הוא השיעור אכן נופל זה חבל צריך לסבסד משרד חינוך הבלוק, אני בעד זה ומספיק צוות Jai להיות Attec מאסטר שאי פעם שלח אותם למחלקות המקוריות שלהם, כך שלא צריך להיות מנגנון כדי לתפקד כראוי וצוות לא צריך לסבסד

מידע דרוש

מתנה למי שלהגיב על הדף שלי. אתה תגובה ולמלא את הכתובת של הבלוג שלך המדויקת, אנו נראים כאן הוא קישור להודעה האחרונה של הבלוג שלך. הקורא ימצא משהו בבלוג שלך. הדבר הנכון הוא לא זה? אז למה יש העיכוב החל ללכת.

השאירו תגובה

CommentLuv תג