Anekdotas Twitter

MeraPannaOnTwitter

Kai mes sekti eksperimentas prasidėjo paklausti žmonių, ar ​​jie laikosi? Vėlgi labirintas naują įstatymą? Kiek bebūtumėme Ktrag skirstytis, Vgarha Vgarha. Taigi mes manome, kad emblemą pašalinti įsivaizdavimus, rašo straipsnį apie "Twitter". Na apie in detail Sun brolis straipsnyje laikomi raštu, be abejo Dekiaga ją. Šie sakiniai tikrai išklausysiu tave savo kasdieniame gyvenime ....

Vožtuvų darai?
Kas vyksta?
Kas naujienos?
Kas naujo šviežia?

Taip, tą patį klausimą dažnai Mirza. Mūsų Mirza Sahib, kai telefonas / chat ateiti į tą patį klausimą, pirmiausia prieš apšaudymą. Dabar ITTE Priešgaisrinė kliringo vaikinas žiūri į juos, jums pasakys, neklausiant, ką jis daro. Manau, "Twitter" kaip asmuo, kuris nukentėjo nuo kūrėjo Mirza Todėl taip pat padaryti svetainę duotą Dunn, kurių bet kuris momentas iš jo sąskaitos naujienos darant kiekvieną draugais akimirką gali suteikti jums vaikinai. Dabar Avinash Paimkite Twitter naujiena prisikėlimo priima, vonia plauti, nuo leidyba naujienos aukso perėjo į dešinę taip, kad niekas paprašė minėtą klausimą. Lengva rašyti trumpąsias žinutes, todėl iš savo Google / Yahoo Messenger, mobiliųjų ar kitais būdais viršuje šansai galite siųsti atnaujinimus svetainėje. Šie atnaujinimai yra vadinami tweets. Tweets, gali būti bet kuris iš 140 žodžių pranešimo. Riba rašyti anglų kalba, todėl ji yra gera, bet, žinoma, ši riba būtų sumažinta iki hindi, nes hindi yra žodis yra saugomi Unicode. Na su Twitter problema pamatyti, ką jūsų. Jūs Skaityti priekį.

Twitter Tweets susitikti su jais, kai jie skelbiami savo Twitter svetainė suteikia. Ir į savo svetainę Stebimi (vadovaukitės) logotipas padarė juos automatiniu būdu Naujienos pagamintas. Žmonės sėdi prie kompiuterio, ar tai jūsų pranešimas gali atsakyti. Socialiniai tinklai nėra šiek tiek skirtingai. Ar galite pasakyti, kad tai Khanmkha Vakarų Laikas yra taip, turime. (Mūsų akimis) yra tik Taimvest socialinių tinklų. Tačiau ji taip pat gali būti kūrybiškas eksperimentas. ? Kaip ... Zldekia paaiškino, kai žemiau pavyzdžiai:

Mini Dienoraštis
Naudojant Twitter į mini dienoraštį arba dienoraščio forma taip pat gali turėti pusę. Tarkime, jūs turite valdyti arba techninių, yra meistras Natsrfing. Jūs norite, kad kai kurie jo gudrybės jūsų dienoraščio skaitytojai parankinės pat parodė. Dabar jūs arba Guron / patarimai sukūrė naują dienoraštį, kuris yra paleisti ir valdomą pat savaime užkulnį. Arba eikite į "Twitter" sukurti paskyrą. Manau antras variantas būtų lengvesnis. Gauk tik pradžia. Siųsti Tweets iš "Google" pokalbių, ir parodyti į parankinės viešnagės. Twitter yra labai populiarus, todėl jūs turite parodyti savo dienoraštį Mnmafik Vidjed rasite ką nors.

Reklamuokite savo dienoraštį
Tai žinoma, kad visa tai iš hindi dienoraščių Bloggers yra daug mažiau skaitytojas. Norėdami padidinti skaitytojų skaičių turėsime išnaudoti visas naujas platformas, kuriose hindi-žinant pasiekti. Twitter yra panaši platforma. Taigi, ar jūs turite Twitter puslapį iš savo dienoraščio automatinis būdas gali tapti. Jūs galite rašyti čia ir ten bus trumpai po purslų. Matydamas, kad žmonių paštu, ateis tik jūsų svetainę. Tada likusi dalis yra iki jums, kaip jūs susieti juos išlaikyti. Be mėnesį 10 hitai jums gauti savo "Twitter" svetainėje nebuvo blogai elgtis arba. Dabar jums rasti šiuos smūgius, tai dolerio pakeitimas yra iki jums.

Vertybinių popierių rinkos patarimai
Žinote akcijų rinka yra gerai, jūsų draugai norės pasidalinti rinkos patarimų. Kamal brolis, išgirsite? Bet ar tai jūsų 8 arba 10 draugai, kurie yra investavę į jūsų patarimų. Jei ši funkcija yra ne dabar pokalbių pranešimus, kurie visi kartu, todėl geriau imtis "Twitter", Padarykite savo vieną sąskaitą, o apie "Google" pokalbių sąskaitą patarimas padėkite jį visi. Tuo tarpu patarimas ne mesti, ir ten nebuvo paskelbta. Kitos draugai man pasakyti, kad svetainė būtinai užsisakyti. Laikyti visos rinkos komentaras visą dieną.

Kavita keturių liana
Tarkime, jūsų dienoraštis yra grindžiamas labai rimta tema. Bet jūs norite, kad jūsų skaitytojas išliko, todėl jie turi keletą juokingas anekdotai, komiksų eilėraščius iš keturių Liana tipo parodyta kitame Saitbar. Jis bus nuolat ateina į savo dienoraštį kiekvieną skaitytoją. Tai rizika, tačiau gali būti, kad jūsų Saitblog savo dienoraštį taps labiau populiarėja. "Lotus tada jums bus turtingas savo broliu. Daugelis turtingųjų bakalauro tik tam, kad žiūrėti tiesioginę kabinti.

Semantika, Tarimas, rašymo susijusių klausimų užduoti
Dažnai žmonės klausia, toks ir toks ir toks žodis hindi Baraha / IME parašyti, tiesiog paklausti atsiskaitymus, jūsų artimuosius duos jums atsakyti vyriai. Tai bus gerai su kitais. Be to, žmonės dažnai klausia, anglų anglų žodžius hindi ar hindi tariant, tiesiog pokalbis, o ne prašyti Tuo tarpu kiti žmonės jį supras. Kūrybingas naudojimasis socialiniais tinklais nebus padaryta.

Live atnaujinimas
Tarkime, jūs turite festivalį. Atleiskite bet tinklaraštininkų mėsos (vegetarų, perskaitęs šį dienoraštį suderinamą) yra, ten kiekvieną akimirką, svetainė gali duoti informacijos. Paimkite mobili ir likti įdėti į Dunn Tweets, kiti Bloggers žinosite, žiūrėdamas į svetainę. Gyvi atnaujinimai nėra.

Na mes, Indijos žmonės yra labai Jugadhu. Tikiuosi, kad ne, bet visa įsitikinę, jums bus naudoti "Twitter" visi Jugadhi. Kaip šiek tiek nusivylimas (walkinto įvedėte 140 žodžių, gali būti parašytas gana Galia, tai ne?), Išimkite, eilėraščiai Dotarłeś įstrigo į smegenis, naujos šviežios haiku parašyta tada tegul ten spewing. Keletas daug ir naudojant tokias poreikiai turi prieigą prie "Twitter". Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite šias nuorodas į savo darbą.

Technorati Tags: , , , , ,


Jūs norėtumėte jas per

6 Responses to "Twitter anekdotas"

  1. Ty Tvitiyate dar nepatogus. "Žodžiai angliškai ... į Hindikrn.
    Nauja Priklausomybė Lgwaoge :)

  2. Itin naudinga. Be to didėja priemonėmis uždirbti jokių hitai pratęsimo. Kai aš Avinash daktaro brolis Jitu turtingų ir VP tiwari eilėraščių apie aktualijų pradėjo montuoti. Jūs turite atlikite patarimai Jie nusipelno. Jūs rašote pranešimą, kad "Google AdSense" Kur Kur dar gali būti valdomos kelti ED. Nors kreiptis dėl pagalbos turi nepamiršti, ką ir kiek kelti tokią pagalbą. Oho Pinigai Dienoraštis Hindi ir jo prašymas buvo atmestas "Google". Dabar tu gali parodyti kelią į Bloggers, kaip man, kurie nori ED parašyti postą. Įdėk tada legendinis brolį Jitu pat kai Skelbdami savo komentarą, įveskite Bloggers ir pridėti dalykų, tai ir tikrai rekomenduoju. Laukiama jūsų postą.

  3. Ir tada, kas valdant mobiliuoju GPRS arba CDMA internetu ji pajuto mobiliojo aprėpties Dana dienos glostydamas Fokti postą ir Twitter juos tiems, kurie neturi tokių įrenginys, jei buvo Indijos mobiliojo telefono numerį 5566511 ty trumpa žinutė, kurią (pagal alok brolis) pyrago, kad yra siųsti sms taip pat gali jį atnaujinti, tiesiog įveskite savo mobiliojo telefono numerį turi būti susietas su savo Twitter sąskaitos.

  4. Twitter yra geras site.Plese papasakoti apie hindi paieškos variklius. Aš žinau, apie vieną Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet gali ir pasiūlyti daugiau

  5. Ir jūs galite Tvitia Bhashamen devanagari ar Indijos. sekti mekhadilkarprakas Žinoma Aš skaitau jūsų atsakymas bus išsiųstas Blagpta.

    Šviesos "S Paskutiniai Tinklaraščio įrašai .. Tweet Po letena per Feline

  6. Kai aš į pensiją meistras Valstybės departamento Švietimo kaitos rodiklis, pensijų ir pensijos pakeitimo turi suklupti subsidijuoti didelis gėdą už visą bloką švietimo biuro Aš įdėti pakankamai darbuotojų ir JAY Kiekvienas kapitonas yra Attec pradines departamentų kad būčiau ten siunčiami darbuotojai galėtų dirbti tinkamai ir imtis priemonių, kad būtų užkirstas kelias nurijimas

Informacija, kurios reikia

Dovana tiems mano puslapyje komentarus. Ar galėtumėte pakomentuoti ir tiksliai užpildyti savo dienoraštį, mes parodysime savo dienoraštį Paskutinė žinutė nuorodos čia. Skaitytojas ras ką nors į savo dienoraštį. Argi tai teisingas dalykas? Taigi, kodėl vėluojama pradėjo eiti.

Palikite atsakymą

CommentLuv ženklelis