Anekdotas Twitter

MeraPannaOnTwitter

Jei mes sekti naudotus Twitter todėl žmonės pradėjo klausinėja, kas tai yra? Vėl nauja džiovos? Whereto Ktrag išvaikyti Vgarha Vgarha. Taigi mes turime ištaisyti žmonių įsivaizdavimus, yra parašyti straipsnį apie Twitter. Na šioje plečia Sun brolį straipsnyje laikomi raštu Žinoma išdrįstų jį. Šie sakiniai tikrai girdėti savo kasdieniame gyvenime ....

Ką tu meilutis?
Kas vyksta?
Ir ką naujienos?
Kas naujo šviežias?

Taip, tą patį klausimą dažnai Mirza. Mūsų Mirza Sahib telefonas / pokalbiai ateiti į šaudymo į pirmąjį klausimą yra tas pats. Taigi dabar ITTE Gaisro narsiai vaikinas žiūri į juos, jums pasakys, neklausiant, ką jis daro. Man patinka Mirza, asmuo kenčia nuo "Twitter" kūrėjas sukūrė svetainę, kad Dunn, kurioje kiekvienas po akimirkos momentas, bet sąskaitos naujienų į savo draugų Yaron gali suteikti. Dabar Paimkite Avinašo , ji mano, kad prisikėlimo Twitter naujienas, vonia plauti, leidybos naujienos from've pradėjo miegoti, kad niekas užduoda klausimus aukščiau. Rašyti trumpas žinutes, net lengviau, todėl šansai savo "Google" / "Yahoo Messenger", Mobili arba kitų būdų, kaip galite siųsti atnaujinimus svetainę. Šie atnaujinimai yra vadinamas tweets. Tweets gali būti žinia 140 žodžių. Norėdami rašyti anglų kalba pranešimą todėl geras riba, tačiau ši riba būtų sumažinta iki hindi žinoma, yra hindi žodis yra saugomi Unicode. Na tai yra tai, kas problema yra vertinamas su Twitter. Skaityti prieš jus.

Twitter Tweets patenkinti, kai jis daro juos paskelbti savo Twitter svetainėje. Ir į savo svetainę stebimų temų sąrašą logotipas (Vadovaukitės) 've davė jiems naujiena yra automatinis būdas. Žmonės sėdi prie savo kompiuterio, kad ji gali atsakyti į jūsų pranešimą. Socialiniai tinklai yra ne keletas skirtingų būdų. Ar manote, kad atėjo laikas Khanmkha Vakarų yra gerai, tikrai yra. (Mūsų nuomone) yra tik Taimvest socialinių tinklų. Tačiau ji taip pat gali būti naudojamas kūrybingi. Kaip paaiškinti ..... žr keletą pavyzdžių žemiau:

Mini Dienoraštis
Naudojant Twitter kaip mini dienoraštį arba dienoraštį gali turėti pusę. Tarkime, vadovavimo ar techninio pobūdžio, yra meistras Natsrfing. Jei norite savo skaitytojams kelis triukus, kuriuos parodė savo šoninės panelės. Dabar jūs arba Guron / patarimai sukurti naują tinklaraštį, kuris yra paleisti ir valdyti užduotis savaime skaitiklis. Arba susikurti paskyrą Twitter pradėti žaisti. Mano nuomone, antrasis variantas lengviau. Prašome tiesiog pradėkite. Siųsti Tweets iš "Google" pokalbiai, laikyti ir rodyti Šoninių. Twitter yra labai populiarus rodyti savo dienoraštį, kad jūs rasite Vidjed Mnmafik kažkas.

Reklamuokite savo dienoraštį
Tai žinoma, kad visą tą dienoraščių hindi Dienoraščiai skaitytojui daug mažiau. Norėdami padidinti skaitytojų skaičių, kad mes visi turime naudoti naują platformą pasiekti hindi nežinant. Twitter yra ant tos pačios platformos. Jei norite savo dienoraštį svetainėje "Twitter" automatinį būdą galite tapti. Rašyti splash čia ir ten jums bus trumpas pranešimas. Žmonės ieško tame poste, ji ateis į jūsų svetainę. Surišami palieku jums, kaip jūs nuolat juos. 10 hitai mėnesį jūs turite savo "Twitter" svetainėje neprisiima jokios deficito spręsti. Dabar jūs turite rasti dolerio pokytis hitai jis yra iki jums.

Akcijų rinkos patarimai
Turi gerai išmanyti akcijų rinkoje, akcijų rinkos patarimai duoti savo draugams. Kamal Broli, tu klausaisi tiesa? Bet tai yra jūsų 8 ar 10 draugų, kurie yra investuoti į savo patarimais. Jei ši funkcija yra ne dabar pokalbių pranešimus, kad padarė visus kartu, todėl imtis padėti Twitter, Padarykite savo vieną sąskaitą, o sąskaitą iš "Google" pokalbių Įdėkite patarimas visiems. Ar ne galas čia, ten nebuvo paskelbtas. Prenumeruoti kalbėti su draugais, kad padaryti šią svetainę poilsio. Laikyti visą RINKOS KOMENTARAS visą dieną.

Keturi Liana poezija
Tarkime, kad jūsų dienoraštis yra grindžiama labai rimta tema. Bet jūs norite, kad jūsų skaitytojas išliko, todėl jie turi keletą juokingas anekdotai, humoras eilėraščius keturių Liana tipo parodyta kitame Saitbar. Viskas ateis į savo tinklaraščio skaitytojais. Tai rizika, tačiau gali būti labiau paplitusi negu jūsų Saitblog jūsų dienoraščio. Jūs žinote, ten bus turtingas brolis lotosas. Daugelis lieka kabantys bakalauro tik ten ieškoti turtingas.

Reikšmė, tarimas, rašymas susijusių klausimų užduoti
Dažnai žmonės klausia, o toks ir toks žodis hindi Baraha / IME parašyti, tiesiog paprašykite bučinys, savo artimuosius duos jums vyriai atsakymą. Jis bus už kitų labui. Be to, žmonės dažnai klausia anglų iš anglų kalbos žodžių hindi ar hindi tariant, o ne tik kalbėtis ir prašyti Tuo tarpu kiti žmonės jį suprasi. Kūrybiškai naudojant socialinių tinklų nėra.

Live Atnaujinimai
Tarkime, jūs turite iškylą. Susipažinkite Bloggers dingo Tarkime, kas nors (kas Vegetariška, nuosekliai skaityti šį dienoraštį) yra ten galite duoti kiekvieną šios svetainės akimirką. Pasirinkite iš mobiliojo ir Dunn Tweets niekur nevažiuoja, poilsio Blogger'll sužinoti pažvelgus į svetainę. Gyvi naujinimai nėra padaryta.

Na, mes, Indijos žmonės yra labai gerai prijungtas. Tikiuosi, kad ne, bet naudoti Jugadhi įsitikinę gausite maksimalią naudą iš "Twitter". Kaip trumpa impulso (tipas walkinto, Galia 140 gali būti rašomi tik žodžiu tiek daug, kad ne?) Pašalinti, eilėraščiai buvo įstrigę galvoje, naują šviežią haiku raštu, todėl leiskite jam išplisti. Daugelis tokių daug yra naudojamas, galite naudoti šį "Twitter". Jūsų darbas bus susieti Toliau rasite daugiau informacijos.

Technorati Tags: , , , , ,


Jūs taip pat patinka

6 Responses to "patraukti" Twitter "

  1. Ty Tvitiyate tiesiog nepatogus. Norėdami Hindikrn anglų kalbos žodžių ....
    Naujas narkomanijos Lgwaoge :)

  2. Pranešti apie labai naudinga. Be to, iš uždirba Hits pratęsimo priemonėmis padidinti. Kai aš maldaar Jitu brolį Avinašas Tiwari gydytojas ir OP net pradėjo eilėraščių apie kasdienius dalykus. Jei siūloma jie yra verta įgyvendinimo. Parašyti pranešimą, kad "Google" "AdSense" ir iš kur to kur Ed gali teikti rinkti. Kreipdamiesi dėl pagalbos turi nepamiršti, ką ir kiek pakelti tokią pagalbą. Oho Pinigai Dienoraštis hindi ir jo prašymas buvo atmestas "Google". Dabar galite parodyti man kelią į Bloggers kaip Ed fanai rašyti žinutę. Jitu brolis įdėti taip pat kai veteranas Bloggers įdėkite savo pastabas ir pasiūlymus bus tikrai pridėti dalykų į jį. Kad laukia savo postą.

  3. Ir tada, kuriame mobilusis internetas teikia GPRS arba CDMA mobiliojo etape ji paėmė jį Fokti Dana - Dan glostomas ir "Twitter" tiems, kurie neturi tokios suteiktą priemonę tiems, kurie turi Indijos mobiliojo telefono numerį 5566511 Tai yra trumpa žinutė, kurią (pagal šviesos brolis) pyragas, kad siunčia sms taip pat gali jį atnaujinti, tiesiog pridėkite savo mobiliojo telefono numerį su savo Twitter sąskaitos.

  4. Twitter yra gera site.Plese papasakoti apie hindi paieškos. Žinau apie vieną hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet gali ir pasiūlyti daugiau

  5. Ir jūs galite Tvitia Bhashamen devanagari ar Indijos. Būtinai sekite mane @ khadilkarprakas aš skaityti jūsų atsakymas bus išsiųstas Blagpta.

    Šviesa 's Paskutinis pranešimas dienoraštį .. Twitter pasekėjai kačių letena per

  6. Kai aš į pensiją master valstybinio švietimo departamento statyti savo pensijų ir pensijų komisinis mokestis patenka į Stumble turi subsidijuoti gėda įdėti Blokuoti Švietimas Office pakankamai darbuotojų, aš Jay Meistras Attec aš kada nors juos išsiuntė į pradines departamentų, todėl ten personalas turėtų sugebėti tinkamai veiktų ir gali tekti mokėti kyšį

Svarbi informacija

Dovana tiems, kurie pakomentuoti mano puslapyje. Jūs esate komentaras, įveskite tikslų adresą savo dienoraštį, jūsų dienoraštyje bus rodomas paskutinį pranešimą nuorodą čia. Skaitytojas ras kažką į savo dienoraštį. Argi tai ne teisės dalykas? Tad kodėl vėluojama pradėjo eiti.

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis