Anekdotas Twitter

MeraPannaOnTwitter

Kai mes laikomės naudoti Twitter, kad žmonės pradėjo klausia, kas tai yra? Vėlgi naujo neramus? Kiek bebūtumėme Ktrag išsiskirstyti, Vgarha Vgarha. Taigi mes manome, kad išsklaidyti klaidingas žmonių, yra parašyti straipsnį apie "Twitter". Na šiuo plečiant Sek brolį straipsnyje laikomi raštu, taip pat turi išdrįstų jį. Šie sakiniai tikrai išklausysiu tave ... savo kasdieniame gyvenime.

Ką tu meilutis?
Kas vyksta?
Ir kas naujienos?
Kas naujo švieži?

Taip, šis klausimas yra dažnai Mirza. Mūsų Mirza Sahib, kai telefonas / pokalbiai, nagi iki to šaudymo pirmasis klausimas yra tas pats. Gaisro ITTE kliringo juos dabar matome vaikiną, jums pasakys, neklausiant, ką jis daro. Aš taip pat sekti kūrėjas, kuris kenčia, nes kažkas panašaus Mirza Dunn padarė vieną svetainę, iš kurių nė kuriant savo paskyros naujienas momento kiekvienas jūsų gali Yaaron draugams akimirką. Dabar Paimkite avinash , ji laikosi savo prisikėlimo Twitter, vonia plauti naujienos, paskelbtos naujienos from've pradėjo miegoti, todėl niekas prašo minėtą klausimą. Rašyti trumpas žinutes, lengva, todėl iš viršaus Vantage "Google" / "Yahoo Messenger", Mobili ar kitą įvairiais būdais gali siųsti atnaujinimus į svetainę. Tweets, kalbu šiuos atnaujinimus. Tweets, bet pranešimas gali būti tik 140 žodžių. Apriboti pranešimus rašyti anglų kalba, todėl tai yra gera, bet, žinoma, ši riba būtų sumažinta iki Hindi nes hindi žodis yra saugomi Unicode. Na su Twitter problema pamatyti, ką jūsų. Skaityti prieš jus.

Twitter Tweets susitikti kuo greičiau, nes ji suteikia jiems paskelbti savo Twitter svetainėje. Ir į savo svetainę Stebimų (Follow) logotipas padarė, jis yra informuojamas automatiniais metodais. Žmonės sėdi prie kompiuterio, todėl jis gali atsakyti į jūsų pranešimą. Socialiniai tinklai yra ne keletas skirtingų būdų. Jūs norite pasakyti, kad laikas Khanmkha Vakarų yra gerai, tikrai yra. (Mūsų nuomone) yra tik Taimvest socialinių tinklų. Tačiau ji taip pat gali būti naudojamas kūrybingi. ? Kaip ... Lldekia paaiškinti keletą pavyzdžių žemiau:

Mini Dienoraštis
Naudojant Twitter kaip mini dienoraštį arba dienoraštį taip pat gali turėti pusę. Tarkime, jums valdymo ar techninius, yra meistras Natsrfing. Jei norite, kad jūsų skaitytojai keletas triukų parodyti esate savo dienoraštį parankinės. Dabar jūs arba Guron / patarimai sukurti naują dienoraštį, kuris yra paleisti ir valdyti užduotis savaime skaitiklis. Arba sukurti paskyrą Twitter važiuoti. Manau antras variantas būtų daug lengviau. Gauk tik pradžia. Prisijunkite prie savo "Google" pokalbių, siųsti ir išsaugoti rodo į šoninę juostą. "Twitter" yra labai populiarus parodyti savo dienoraštį, jums Mnmafik Vidjed būtų rasti ką nors.

Reklamuokite savo dienoraštį
Tai žinoma, kad visi, kad skaitytojas yra mažesnis nei tinklaraštyje hindi dienoraščių. Norėdami padidinti skaitytojų, kad mes visi turime naudoti naują platformą pasiekti Hindi žinant numerį. Twitter yra panašus platforma. Jei norite automatinio būdo iš savo dienoraščio svetainės "Twitter" gali tapti. Pradėti čia ir ten bus trumpas prisistatymo rašydami. Žmonės matė šias pareigas, ji ateis į jūsų svetainę. Tada susieta poilsio yra iki jums, kaip jūs nuolat juos. 10 hitai mėnesio jūs gaunate savo "Twitter" svetainėje, tada nėra deficitas spręsti. Dabar jums rasti šiuos smūgius tai dolerio kaita yra iki jums.

Biržas patarimai
Ar gerai išmanyti akcijų rinkoje, akcijų rinkos patarimai duoti savo draugams. Kamal brolis, išgirsite jį? Bet tai atsitinka, kad jūsų 8 ar 10 draugų, kuri investavo į savo patarimais. Jeigu ši funkcija yra ne dabar pokalbių pranešimus, kad padarė visus kartu, todėl geriau imk Twitter, Padarykite savo vieną sąskaitą, ir kad sąskaitos iš "Google" pokalbių Įdėk patarimas ne visiems. Vaidino ne patarimas čia, ten nebuvo paskelbtas. Kiti draugai sako, kad svetainė būtinai užsisakyti. Laikyti visą RINKOS KOMENTARAS visą dieną.

Keturi Liana poezija
Tarkime, kad jūsų dienoraštis yra grindžiama labai rimta tema. Bet jūs norite, kad jūsų skaitytojas, kad liko, todėl jie turi kai juokingas anekdotai, humoras eilėraščiai iš keturių Liana tipo rodomi kitą Saitbar. Ji bus visi ateis į jūsų tinklaraščio skaitytojams. Tai rizika, tačiau gali būti labiau populiarus nei jūsų Saitblog jūsų dienoraštyje. Tada jūs žinosite, kad jo turtingą brolį Kamal. Daugelis kaboti už bakalauro tik ten ieškoti turtingas.

Semantika, tarimas, rašymo susijusių klausimų užduoti
Dažnai žmonės klausia, tokį ir tokį ir tokį žodį hindi Baraha / IME parašyti, tiesiog paklausti bučinys, savo artimuosius duos jums atsakyti vyriai. Tai bus gerai su kitais. Be to, žmonės dažnai klausia, anglų iš anglų kalbos žodžių hindi ar hindi tariant tiesiog chat vietoj paklausti Tuo tarpu kiti žmonės jį suprasi. Kūrybingas naudojimasis socialiniais tinklais padaryta teisė.

Live Atnaujinimai
Tarkime, jūs turite funkcija. Susipažinkite su Bloggers dingo tarkime ką nors (kas Vegetariškas, nuosekliai skaityti šį dienoraštį) yra ten galite duoti svetainė yra žinoti kiekvieną akimirką. Tweets Lift Būkite mobilūs ir Dunn įdėti Bloggers poilsio žinosite, žiūrėdamas šią svetainę. Gyvi atnaujinimai yra ne.

Na mes, Indijos žmonės yra labai Jugadhu. Tikiuosi, kad ne, bet naudojimas Jugadhi įsitikinę jums gaukite Twitter. Tokie kaip trumpas protrūkis (tipo walkinto, Galia 140 gali būti parašytas žodžių tiek daug, kad nėra?) Pašalinti, eilėraščiai buvo įstrigo galvoje, naujos šviežios haiku parašyta, todėl leiskite jam išsilieti ten. Daugelis naudojamas tokį poreikių, kuriuos galite naudoti Twitter gausybė. Jūsų darbas bus susieti Toliau rasite daugiau informacijos.

Technorati Tags: , , , , ,


Tau patiks juos per

6 Responses to "anekdotas Twitter"

  1. Ty Tvitiyate yra tiesiog nepatogus. Anglų kalbos žodis ... kad Hindikrn.
    Naujas narkomanijos Lgwaoge :)

  2. Pranešti apie labai naudinga. Be to iš uždirbti Hits stiprinimo priemonėmis padidėjimas. Kai aš maldaar brolis Jitu gydytojas Avinash Tiwari ir Om Prakash pradėjo įdėti eilėraščius apie einamuosius reikalus. Jūs esate to verti patarimai, jie turi vykdyti. Parašykite pranešimą, kad "Google" "AdSense" Be Kur Kur galima organizuoti rinkti ED. Kreipiantis dėl pagalbos ir ką turėti omenyje, kiek tokia pagalba gali būti mobilizuota. Oho Pinigai dienoraštį Hindi ir jo prašymas buvo atmestas "Google". Dabar tu gali parodyti į Bloggers, kaip man, kurie nori pridėti rašyti pranešimus kelią. Jitu brolis įdėti, taip pat, kai veteranas Bloggers įdėkite savo pastabas ir pasiūlymus bus tikrai pridėti daugiau dalykų į jį. Toks laukiame Jūsų žinutę.

  3. Ir tada, kas valdo internetą mobiliuoju GPRS arba CDMA mobiliojo etape ji pajuto Dana Dan pataikęs į virpstą Fokti ir Twitter tiems, kurie neturi tokių įrenginys, kuris turi Indijos mobiliojo ryšio teikia numerį 5566511 Taigi trumpą pranešimą, kuriame (pagal Alok brolis) Samosa ty siunčiant SMS taip pat gali jį atnaujinti, tik su savo mobiliojo telefono numerį bus įtraukti į savo Twitter sąskaitos.

  4. Twitter yra gera site.Plese papasakoti apie Hindi paieškos variklius. Žinau apie vieną Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet gali ir pasiūlyti daugiau

  5. Ir jūs galite Tvitia devanagari ar bet Indijos Bhashamen. Žinoma, aš skaitau jūsų Blagpta sekti mekhadilkarprakas atsakymas bus išsiųstas.

    Light 's Paskutinis Blog Post .. "Twitter" pasekėjų kačių letena per

  6. Kai aš į pensiją ruošinį Čatisgarchas Švietimo departamento statyti savo pensijų ir pensijų komisinių norma yra norma ar kristi tai gėda turi subsidijuoti Blokuoti švietimo tarnyba, aš viską už jį ir pakankamai darbuotojų Jai būtų Meistras Attec aš kada nors išsiuntė juos į jų originalių departamentų, todėl turėtų būti mechanizmas tinkamai veiktų ir darbuotojai neturi subsidijuoti

Būtina informacija

Dovana tiems, kurie pakomentuoti mano puslapyje. Jūs esate komentarą ir užpildyti tikslus adresas jūsų dienoraštį, mes parodysime čia yra nuorodą į savo dienoraštį paskutinio posto. Skaitytojas ras ką nors į savo dienoraštį. Teisingas dalykas, ar ne? Taigi, kodėl vėluojama pradėjo eiti.

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis