Anekdotas Twitter

MeraPannaOnTwitter

Kai mes laikomės žmonės pradėjo prašyti, jei jie naudojami, turi laikytis? Džiovos naujo? Kodėl Ktrag skirstytis, Vgarha Vgarha. Taigi mes manome, kad pašalinti klaidingų žmonių, parašyti straipsnį apie "Twitter". Na šiame plečiant saulės brolis straipsnyje laikomi raštu turi išdrįstų jį. Savo kasdieniame gyvenime išgirsite žodį ... žinoma.

Vožtuvų tu darai?
Kas vyksta?
Kas naujienos?
Kas naujo švieži?

Taip, tai yra klausimas dažnai Mirza. Kai Mirza Sahib mūsų telefonas / pokalbiai ateiti į šaudymo pirmasis klausimas yra, kodėl. Dabar ITTE Gaisro kliringo vaikinas žiūri į juos, jums pasakys, ką jis daro, neprašydama. Aš taip pat sekti kūrėjas, kuris kenčia, nes kažkas panašaus Mirza Dunn sukūrė svetainę, kurioje kiekvienas bet kurios sąskaitos informaciją momentas gali suteikti savo draugams, kaip mėgėjams. Dabar Paimkite avinash , kaip jis laikosi tolesnių, vonia plauti, svyruoja nuo aukso paskelbtų pranešimų naujienas pradėjo abejoti, kad neprašoma bet aukščiau. Lengviau rašyti trumpąsias žinutes, todėl iki jūsų "Google" / "Yahoo Messenger, mobiliųjų ar kitais būdais šansai galite siųsti atnaujinimus svetainėje. Prisijunkite kalbėti šiuos atnaujinimus. Ženklas 140 žodžių gali būti bet pranešimas. Riba parašyti anglų pranešimą, kad ji yra gera, bet, žinoma, ši riba būtų sumažinta iki Hindi, nes Hindi yra žodžiai yra saugomi Unicode. Na su Twitter problema pamatyti, ką jūsų. Jūs Skaityti toliau.

Twitter Tweets susitikti kuo greičiau jis suteikia jiems paskelbti savo Twitter svetainėje. Ir į savo svetainę Stebimi (Follow) logotipas yra, jie yra informuojami automatiniais metodais. Žmonės sėdi prie savo kompiuterio, ar jums gali atsakyti į jūsų pranešimą. Socialiniai tinklai yra ne šiek tiek skirtingai. Ar manote, kad atėjo laikas West Khanmkha įstatymas, tikrai. (Mūsų akimis) yra socialinių tinklų Taimvest. Tačiau ji taip pat gali būti kūrybingi eksperimentas. ? Kaip ... Lldekia paaiškinta kai žemiau pavyzdžiai:

Mini Dienoraštis
Naudojant Twitter į mini dienoraštį arba dienoraščio forma taip pat gali turėti pusę. Tarkime, jūs turite valdyti arba techninių, yra meistras Natsrfing. Jei norite, kad jūsų skaitytojams keletą triukų, kuriuos parodė savo dienoraštį parankinės. Dabar jūs arba Guron / patarimai sukurti naują dienoraštį, kuris yra paleisti ir valdyti užduotis savaime skaitiklis. Arba sukurti paskyrą Twitter važiuoti. Manau antras variantas būtų daug lengviau. Tiesiog pradėti. Prisijunkite su savo Google čate, siųsti ir išsaugoti rodo į šoninę juostą. Twitter yra labai populiarus šou savo dienoraštyje, todėl jūs gausite tik Mnmafik Vidjed ką nors.

Reklamuokite savo dienoraštį
Tai žinoma, kad visi, kad skaitytojas yra mažesnis nei Bloggers hindi dienoraščių. Norėdami padidinti skaitytojų skaičių, mes pasinaudosime visos naujos platformos, kur Hindi yra viskas nepasiekiamoje vietoje. Twitter yra ant tos pačios platformos. Jei norite automatiškai būdų sekti savo dienoraščio svetainės gali tapti. Pradėti čia ir ten bus trumpas pranešimas jums splash. Žmonės matė, kad postą, jis ateis į jūsų svetainę. Tada likusi dalis yra iki jums, kaip jūs susieta juos išlaikyti. Jei turite mėnesį gauti savo Twitter puslapį 10 hitai ne bet mainai. Dabar jūs turite rasti pokyčius doleris hitai jis yra iki jums.

Akcijų rinka patarimai
Jūs žinote, akcijų rinka yra gerai, jūsų draugai norės akcijų rinkos patarimų. "Lotus brolis, išgirsite jį? Bet, kad jūsų 8 arba 10 draugai, kurie yra investavę į jūsų patarimų. Jei tai ne pokalbių funkcija, kad kiekvienas turi žinutę, todėl imtis padėti Twitter, Padarykite savo vieną sąskaitą, o ne jūsų "Google" pokalbių sąskaitą galiuko Padėkite ją visą. Argi ne patarimas čia, ten nebuvo paskelbtas. Tai svetainėje būtinai prenumeruoti draugai sako. Laikykite visą rinkos komentaras visą dieną.

Kavita keturių Liana
Tarkime, jūsų dienoraštis yra grindžiamas labai rimta tema. Bet jūs surengė savo skaitytojus, todėl jie turi keletą juokingas anekdotai, komiksų eilėraščiai iš keturių Liana tipo rodomi kitą Saitbar. Tai visi ateiti į jūsų dienoraščio skaitytojai. Tai rizika, tačiau gali būti, kad ten bus daugiau populiarus nei jūsų Saitblog jūsų dienoraštyje. Turėtumėte žinoti savo lotoso turtingą brolį. Daugelis lieka kabinti už bakalauro tik ten ieškoti turtingas.

Semantika, tarimas, raštu pateikti klausimus
Dažnai žmonės klausia, o toks ir toks žodis hindi Baraha / IME, kaip rašyti, tiesiog paprašykite Kiss, jūsų artimuosius duos jums atsakyti vyriai. Tai bus gerai su kitais. Panašiai, hindi ar Hindi žodžiai angliškų žodžių anglų dažnai klausia, tiesiog paprašykite aplink kalbasi vietoj, tada žmonės ją suprastų. Kūrybingas naudojimasis socialiniais tinklais nebus padaryta.

Live atnaujinimas
Tarkime, jūs turite iškylą. Atleiskite bet tinklaraštininkų mėsos (vegetariškų, kurie skaityti šį dienoraštį suderinamą) yra visų, yra momentas, jūs galite suteikti trumpąją informacija svetainėje. Registruotis Pakelkite Stay mobiliojo ir Dunn įdėti iš tinklaraštininkų poilsio žinoti, kad svetainė bus matyti. Gyvi atnaujinimai nėra.

Na, mes esame pačiame Jugadhu žmonės. Tikiuosi, kad ne, bet galimybė sekti Jugadhi įsitikinę, kurį naudosite. Kaip per trumpą sprogo (walkinto įvedėte 140 žodžių, tiek daug gali būti parašytas Galia, tai ne?) Jei norite pašalinti, eilėraščiai buvo įstrigo į smegenis, naujos šviežios haiku raštu, tada tegul spewing. Keletas daug ir naudojant tokius poreikius galite naudoti Twitter. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite spustelėję šią nuorodą į savo darbą.

Technorati Tags: , , , , ,


Ar norite juos

6 Responses to "paimti" Twitter "

  1. Ty Tvitiyate dar nepatogus. Anglų žodžio ... į Hindikrn.
    Nauja Priklausomybė Lgwaoge :)

  2. Labai naudingas ataskaitas. Be didinant priemonėmis uždirbti vieną hitai pratęsimo. Jitu Bhai turtingas, kai aš Avinash tiwari gydytoją ir OP net pradėjo eilėraščių apie dabartinius reikalus. Ar tai reiškia, kad jie galėtų vykdyti. Parašykite pranešimą, kad "Google AdSense" Kur Kur dar gali būti valdoma kelti ED. Prašydamas pagalbos turėti omenyje tai, ką ir kiek galima pakelti tokią pagalbą. Oho Pinigai Dienoraštis Hindi ir jo prašymas buvo atmestas "Google". Dabar galite parodyti man kelią į Bloggers ieško pagalbos, kaip rašyti pranešimą. Įdėkite Jitu Bhai postą su veteranas Bloggers tada pridėti savo pastabas ir pasiūlymus turi pridėti dalykų jai. Laukiama jūsų postą.

  3. Ir tada, kas yra valdyti mobiliuoju GPRS arba CDMA mobiliojo etape internetu, ji manė, kad nukentėjo Fokti Pranešimo Dana-dieną, ir tiems, kurie neturi tokio objekto Twitter, kuriam buvo suteikta Indijos mobiliojo telefono numerį 5566511 Tai yra trumpa žinutė, kad (pagal šviesos brolis) pyrago, kuris siunčiant SMS taip pat gali ją atnaujinti, tiesiog pridėti savo mobiliojo telefono numerį su savo Twitter sąskaitos.

  4. Twitter yra gera site.Plese papasakoti apie hindi paieškos variklius. Žinau apie vieną Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet gali ir pasiūlyti daugiau

  5. Ir jūs galite Tvitia devanagari ar Indijos Bhashamen. Aš siunčiu jums reikia sekti mekhadilkarprakas Blagpta skaitymo bus atsakyti.

    Šviesos "S Paskutiniai Tinklaraščio įrašai .. Tweet Po kačių letena per

  6. Kai aš pensininkas ruošinį Chhattisgarh Švietimo departamento statyti savo pensijos ir pensijų komisiniai tarifus rudenį daro didelę gėdą jis turi subsidijuoti Blokuoti Išsilavinimas biuras šlovės turėjau pakankamai darbuotojų ir Attec guru yra vis tiek ten darbuotojai turi būti siunčiami pradines departamentų galėčiau tinkamai funkcionuoti ir imtis priemonių, kad užkirstų kelią kyšininkavimo

Svarbi informacija

Dovana tiems, kurie pakomentuoti mano puslapyje. Jūs esate pastabas ir tiksliai užpildyti savo dienoraštį, mes parodysime čia yra nuoroda į jūsų dienoraštyje paskutinio. Skaitytojas ras kažką savo dienoraštį. Argi tai ne teisė, ką? Tada vėlavimas, ir pradėti.

Palikite atsakymą

CommentLuv ženklelis