Stāsts par čivināt

MeraPannaOnTwitter

Mēs twitter, cilvēki izmanto, lai jautāt, čivināt, ko viņi sāka? Atkal labirints jaunā likuma? Whereto Ktrag izklīst, Vgarha Vgarha. Tātad mēs domājām labot maldīgus cilvēku, rakstot rakstu par čivināt. Nu apmēram raksts sīki saules brālis tur rakstīt, viņam ir arī uzdrīkstēties. Savā ikdienas dzīvē jūs dzirdēsiet teikumu ... protams.

Mīlulītis dara?
Kas notiek?
Kas jaunumi?
Kas jauns svaigs?

Jā, tas ir jautājums bieži Mirza. Mēs arī aicinām Mirza Sahib / čati nāk, pirms pirmais jautājums ir apdedzinot. Fire ITTE tagad ieskaita kalps viņus redzēja, jums pateiks, neprasot, ko viņš dara. Es domāju, ka Twitter cietīs no personas, piemēram, Mirza, kurš ir arī attīstītājs Dunn nospēlēja vietni, kurā katrs savu moments, ko kāds no jūsu konta informāciju var sniegt saviem draugiem, mīļotājiem. Tagad Avinash Veikt čivināt kā ziņas par Viņa augšāmcelšanās likties, vannas mazgāt, ir pārvietoti no zelta ziņām publicētā lai ne uzdot jebkādus jautājumus iepriekš. Pārāk viegli rakstīt īsziņas, lai jūs gūtu labumu no augšas jūsu Google / Yahoo Messenger, mobilo vai citos veidos var nosūtīt atjauninājumus uz vietas. Šie atjauninājumi tweets runāt. Tweets var būt arī ziņa par 140 vārdiem. Lai rakstītu ziņojumu Angļu, tāpēc tas ir labs robeža, bet robeža ir samazināta līdz hindi, protams, ir Hindi vārds tiek glabāti Unicode. Nu problēma ar čivināt, lai redzētu, kas savu. Lasīt tevi tālāk.

Skatīt tweets par čivināt, tiklīdz viņš dod tos publicēt savā Twitter vietnē. Un logo vietnes Uzraudzības saraksts (Follow) ir bijis, viņš automātiski tiek brīdināti veidā. Vai cilvēki sēžot pie datora ir jūsu vēstījums var atbildēt. Sociālo tīklu nav kaut atšķirīgi. Jūs teiktu, ka ir pienācis laiks, lai Khanmkha Rietumiem ir jā, mums ir. (Pēc mūsu domām) tikai Taimvest sociālo tīklu. Bet tas var būt arī radošs eksperiments. ? Kā ... Zldekia ir paskaidrots zemāk daži piemēri:

Mini Blog
Ja jūs izmantojat čivināt formā mini-blogā vai blogā var būt arī pusi. Pieņemsim, ka jūs Manejmant vai tehniska, ir meistars Natsrfing. Ja jūs vēlaties dažas viltības, kas jums ir parādot lasītājiem sānjoslas jūsu emuāru. Tagad nu jūs Guron / padomi un veikt jaunu blogu, kas ir palaist un vadīt uzdevumu sevi Tedi. Vai iet uz čivināt Make kontu. Manuprāt, otrais variants būtu daudz vieglāk. Iegūt tikai sākums. Nosūtīt tweets no jūsu Google tērzēšana, un turpina rādīt sānjoslas. Twitter ir ļoti populārs parādīt savu emuāru, lai jūs saņemsiet Vidjed Mnmafik kāds.

Reklamēt savu emuāru
Viņi visi zinām, ka Hindi blogošana par Blogger ir daudz mazāk lasītājs. Lai palielinātu lasītāju skaits, kas mums visiem ir nepieciešams, lai izmantotu jauno platformu, lai sasniegtu kur Hindi-nezinot. Twitter ir arī līdzīga platforma. Tu vai nu automātiski no jūsu emuāru vietnē Twitter veidā var kļūt. Post šeit un tur, būs jums splash īsu amatu. Redzot cilvēku šajā amatā, kā jūsu vietne tiks. Tad pārējais ir atkarīgs no jums, lai saglabātu jums saistīts ar tiem. 10 hits, kas mēnesi jūs saņemsiet savu Twitter vietnē, tad nevis zaudēt piedāvājums. Kā jūs atrast šos hits uz dolāra tagad ir atkarīgs no jums, tas ir.

Akciju tirgus padomi
Jūs zināt, akciju tirgus ir labs, jūsu draugi gribēs akciju tirgus padomus. Lotus brālis, Dzirdi? Bet kas notiek, ir tas, ka jūsu 8 vai 10 draugi, kas ir ieguldīt jūsu padomus. Ja šī funkcija ir tagad tērzēšanas ziņu nebija, ka visi kopā, lai ņemtu uz čivināt, konts Padariet savu, un tērzēt ar jūsu Google kontu uz galu to visu. Šeit tip nav nodotas, un tur netika publicēti. Šeit es parakstīties uz šo vietni, lai padarītu citus draugus. Turiet visu tirgus komentārs visu dienu.

Kavita četri Liana
Pieņemsim, jūsu emuārs ir balstīta uz ļoti nopietnu tēmu. Bet jūs vēlaties, lai jūsu lasītājs palika aktuālos jokiem, daži amusing, komiksu dzejoļi no četriem Liana veida tiek rādīts nākamajā Saitbar. Tas viss lasītājs nāks uz jūsu emuāru. Tas ir risks, ka tomēr jūsu Saitblog jūsu emuāru kļūs arvien populārāka. Tad jūs zināt savu lotosa bagāts brāli. Tik daudz jaunavas joprojām karājas tur vienkārši meklēt bagāts.

Semantiski, izruna, rakstot uzdot jautājumus, kas saistīti
Bieži cilvēki jautā, tāds un tāds un tāds vārds Hindi Baraha / IME par to, kā rakstīt, vienkārši lūgt izlīgumu, jūsu mīļajiem dos jums atbildi eņģes. Tā iet arī ar citiem. Tāpat cilvēki bieži jautā angļu vārdiem hindi vai Hindi vārdiem angļu valodā, nevis tikai čatā tur, jautājiet, ja cilvēki varētu saprast viņu. Creative izmantošana sociālo tīklu netiek veikts.

Live Updates
Pieņemsim, ka jums ir funkcija. Ļaujiet aiziet no jebkādām blogeri gaļas (veģetārie tiem, to lasīt attiecīgo blogus) ir tur, no brīža līdz brīdim, informāciju, kuru jūs varat sniegt šo vietni. Veikt mobilo un tweets saglabāt pārlejot no Dunn, blogger zinās, apskatot vietā. Dzīvi atjauninājumi nav.

Bet mēs esam cilvēki ļoti Jugadhu. Es ceru, ka ne, bet visa pārliecināti, jūs izmantojat čivināt pieredze Jugadhi. Kā neliels uzliesmojums (walkinto veida, 140 vārdiem, tik daudz Galia jāraksta, ne tā?) Lai noņemtu, dzejoļi ir iestrēdzis prātā, jaunu svaigu haiku ir rakstīts, tad lai tur spewing. Daudzi no šo partiju un to izmanto, viss, kas jums var izmantot, ir par čivināt. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet šādas saites uz savu darbu.

Technorati Tags:


Jums patiks tos pārāk

6 Atbildes uz "Twitter anekdoti"

  1. Ti Tvitiyate joprojām ir netīrs. Vārdi angļu Hindikrn ....
    New Addiction Lgwaoge :)

  2. Šis ziņojums ir ļoti noderīgi. Bez palielinot līdzekļus nopelnīt nevienu hits pagarinājumu. Kad es turīgo brālis Avinash Rai un Om Prakash Tiwari ārsta svaigu gadījumu ir sākuši likt dzejoļus. Ja jums ir ierosinājumi tie ir vērts sekojot. Jūs uzrakstīt atskaiti, ka pievienošana Google AdSense un no kurienes uz kurieni atbalstu var izdevās palielināt. Piesakoties uz atbalstu, ir jāpatur prātā, ko un cik daudz šāda palīdzība var radīt. Wow Money Blog Hindi un viņa pieteikums ir noraidīts ar Google. Tagad jūs varat parādīt ceļu uz Emuāru autori, piemēram, man, kas vēlas pievienot amatu rakstisku. Ar visu leģendārā blogeris likt Jitu Bhai ievietot savu komentāru, ievadiet un pievienot lietas uz to un noteikti ieteiktu to. Šāda priekšu jūsu post.

  3. Un tad, kas ir vadošā internetu, mobilos GPRS vai CDMA mobilo skatuves viņa juta Dana dienu trāpīja pa pārliktni Fokti un Twitter tiem ar tiem, kam ir šāda iespēja nodrošināts Indijas mobilo skaits ir 5566511 pie kura īsziņa, kas ir (saskaņā ar Alok brāli) Samosa ti sūtīt sms var arī atjaunināt to, vienkārši pievienojiet savu mobilā tālruņa numuru, ar savu Twitter kontu.

  4. Twitter ir labs site.Plese pastāstīt par Hindi meklētājprogrammām. Es zinu, par vienu Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet var u ieteikt vairāk

  5. Un jūs varat Devanāgarī vai kādu indiešu Bhashamen Tvitia. Jūsu Blagpta nosūtīja man jāievēro mekhadilkarprakas es reaģēs, lasot.

    Light "S Pēdējā Blog Post .. Over kaķu Twitter sekotāju Paw

  6. Gurudži kad es pensijā Valsts departamenta Izglītības veidot savu un pensijas Rate nodarījums ir jāēd, lai izveidotu lielu kaunu tas ir subsidēt Block Izglītība birojam Jay un man bija pietiekami daudz darbinieku Katram kapteinim ir Attec es viņus sūtīju to sākotnējās struktūrvienībām tāpēc tur darbiniekiem ir jāspēj darboties un veikt pasākumus, lai novērstu norīšanas

Informāciju, kas vajadzīga

Dāvana tiem, kas komentārus par manu lapu. Vai jūs komentēt un precīzi aizpildīt savu blogu, mēs noskaidrojām saiti uz jūsu emuāru post būs pēdējais. Tas ļauj jūsu emuāra lasītāji atradīs kaut ko. Vai nav tā pareizi? Tātad, kāpēc šī kavēšanās, un sāktu.

Atstāj atbildi

CommentLuv žetons