Anekdote A Twitter

MeraPannaOnTwitter

Kad mēs sekojam izmanto Twitter, lai cilvēki sāka jautā, kas tas ir? Atkal jauna drudžains? Whereto Ktrag izklīst, Vgarha Vgarha. Tātad, mēs domājām, lai kliedētu maldus cilvēku, ir uzrakstīt rakstu par Twitter. Nu šajā rakstā, paplašinot Saule brālis tur rakstīšana ir arī uzdrīkstēties viņu. Šiem teikumiem, protams, dzirdēt ... savā ikdienas dzīvē.

Ko jūs mīlulītis?
Kas notiek?
Un kādi jaunumi?
Kas jauns svaigs?

Jā, šis jautājums ir bieži Mirza. Mūsu Mirza Sahib kad tālrunis / čats, come on pirms tam apdedzināšanas pirmais jautājums ir tas pats. Uguns ITTE ieskaita tos tagad redzam puisis, jums pateiks, neprasot, ko viņš dara. Es arī sekot attīstītājs, kurš cietīs, jo kāds, piemēram, Mirza Dunn izgatavots vienā vietā, no kuriem neviens nav radot konta ziņas brīža ik mirkli no jūsu var Yaaron draugiem. Tagad Veikt Avinash , viņa ņem ziņas viņa augšāmcelšanās Twitter, vannas mazgāt publicēja ziņas from've sāka gulēt, lai neviens lūdz minēto jautājumu. Rakstīt īsziņas viegli, tāpēc no augšas Vantage līdz jūsu Google / Yahoo Messenger, Mobile vai citu daudzos veidos var sūtīt atjauninājumus uz vietas. Tweets ka runā ar šiem jaunumiem. Tweets ka jebkurš vēstījums var būt tikai 140 vārdus. Ierobežot ziņas rakstīt angļu valodā, tāpēc šī ir laba, bet, protams, šī robeža ir samazināta līdz hindi jo Hindi ir vārds tiek glabāti Unicode. Nu problēma ar čivināt, lai redzētu, kas savu. Lasīt priekšā no jums.

Twitter Tweets tiekas tiklīdz viņa dod tos publicēt savā Twitter vietnē. Un logo jūsu vietnē Uzraudzības saraksts (Follow) ir darīts, viņš tiek informēts ar automātiskām metodēm. Cilvēki sēž pie datora, lai tā varētu atbildēt uz jūsu ziņojumu. Sociālo tīklu ir ne daži dažādos veidos. Tu teiktu, ka ir pienācis laiks Khanmkha West ir OK, protams, ir. (Pēc mūsu domām) ir vienīgā Taimvest sociālo tīklu. Bet to var arī izmantot, radošs. ? Kā ... Lldekia izskaidrot dažus piemērus zemāk:

Mini-Blog
Izmantojot čivināt kā mini blogu vai blogu, var būt arī pusi. Pieņemsim, ka jums, vadības vai tehniskas, ir meistars Natsrfing. Ja vēlaties, lai jūsu lasītājiem dažas viltības, lai pierādītu, ka esi sānjoslas jūsu emuāru. Tagad nu jūs Guron / padomi izveidot jaunu blogu, kas ir palaist un vadīt uzdevumu sevi skaitītājs. Vai izveidot kontu par čivināt, lai saņemtu turpinās. Es domāju, ka otrais variants būtu daudz vieglāk. Nokļūt tikai sākums. Pierakstieties savā Google tērzēšana, sūtīt un saglabāt norādot sānjoslas. Twitter ir ļoti populārs, lai parādītu savu emuāru, lai jūs Mnmafik Vidjed varētu atrast kādu.

Reklamēt savu emuāru
Tas ir zināms visiem, ka lasītājs ir mazāks nekā blogger Hindi blogošana. Lai palielinātu lasītāju skaits, kas mums visiem ir, lai izmantotu jauno platformu, lai sasniegtu Hindi zinot. Twitter ir līdzīgs platforma. Ja jūs vēlaties automātisko veidu no jūsu emuāru vietnē Twitter var kļūt. Post šeit un tur būs īss uzplaiksnījuma jūs post. Cilvēki redzēja šo amatu, tas nāk uz jūsu vietni. Sasien pārējais ir atkarīgs no jums, kā jūs tos saglabāt. 10 hits mēnesī jums jūsu Twitter vietnē tad nav deficīts galā. Tagad jūs atrast šos hits ir šīs izmaiņas dolāra ir atkarīgs no jums.

Akciju tirgus padomi
Ir labas zināšanas par akciju tirgū, akciju tirgus padomi, lai sniegtu saviem draugiem. Kamal brālis, jūs dzirdat to? Bet tā gadās, ka jūsu 8 vai 10 draugiem, kas ir ieguldījuši jūsu padomus. Ja šī funkcija nav tagad tērzēšanas ziņas, kas izgatavoti visi kopā, tāpēc labāk ņemt čivināt, Padariet savu vienu kontu, un šis konts no jūsu Google čats Put galu vispār. Izmest tip šeit, tur netika publicēts. Citi draugi saka, ka vietā, pārliecinieties, ka parakstīties. Saglabāt visu tirgus komentārus visu dienu.

Četri Liana dzeja
Pieņemsim, ka jūsu emuārs ir balstīta uz ļoti nopietnu tēmu. Bet jūs vēlaties, lai jūsu lasītājs, kas palika, tāpēc viņi ir daži uzjautrinoši joki, humors dzejoļi četru Liana veida tiek rādīts nākamajā Saitbar. Tas viss nāk uz jūsu emuāra lasītāji. Tas ir risks, tomēr, varētu būt vairāk populārs nekā jūsu Saitblog jūsu emuāru. Tad jūs zināt, viņa bagāto brāli Kamal. Daudzi joprojām karājās uz bakalaura ir tikai tur, lai izskatās bagāts.

Semantiku, izruna, rakstot saistītos jautājumus uzdot
Bieži vien cilvēki jautā, tik un tik, un šādu vārdu Hindi Baraha / IME rakstīt, vienkārši pajautājiet skūpsts, jūsu mīļajiem sniegs Jums atbildi eņģes. Tas iet arī ar citiem. Tāpat cilvēki bieži jautā angliski angļu vārdiem hindi vai Hindi vārdiem vienkārši čats vietā jautāt Tikmēr pārējie ļaudis sapratīs viņu. Radoša izmantošana sociālo tīklu izdarīts pareizi.

Live Updates
Pieņemsim, ka jums ir funkcija. Meet blogeri aizgājuši Pieņemsim, kāds (kurš Veģetārā, konsekventa lasīt šajā blogā) ir tur, jūs varat dot vietā ir informēts par katru brīdi. Tweets Lift Palieciet mobilo un Dunn nodot pārējā blogger zinās, apskatot šo vietni. Dzīvi atjauninājumi nav.

Nu mēs, cilvēki Indijā ir ļoti Jugadhu. Es ceru, ka ne, bet lietošana Jugadhi pārliecināts, jūs veikt lielāko Twitter. Piemēram, īsu uzplūdi (tipa walkinto, Galia 140 var rakstīt vārdiem tik daudz, ka nav?) Noņemt, dzejoļi ir iestrēdzis prātā, jauna svaiga haiku rakstīts, tāpēc ļaujiet tai izplūst tur. Daudzi ir izmantojuši šāda pārpilnība vajadzībām, ko var izmantot par čivināt. Jūsu darbs būs saite zemāk, lai iegūtu vairāk informācijas.

Technorati Tags: , , , , ,


Jums patiks arī

6 Atbildes uz "Anekdote A Twitter"

  1. Ti Tvitiyate ir tikai netīrs. Angļu vārds ... lai Hindikrn.
    Jauns Addiction Lgwaoge :)

  2. Ziņojums ļoti noderīgi. Papildus no līdzekļiem nopelnīt Hits uzlabošanu pieaugumu. Kad es maldaar brālis Jitu ārsts Avinash Tiwari un Om Prakash ir sākuši likt dzejoļus par aktuāliem notikumiem. Jūs esat pelnījuši padomus viņi ir izpildīt. Uzrakstīt ziņojumu, pievienojot Google AdSense Kur Kur var noorganizēt, lai savāktu ed. Piesakoties uz atbalstu, un to, lai saglabātu prātā, cik daudz šādu atbalstu var mobilizēt. Wow Money Blog Hindi un viņa pieteikumu Google ir noraidīts. Tagad jūs varat parādīt ceļu uz blogeriem, piemēram, man, kas vēlas pievienot rakstot amatu. Jitu brālis likts uz, kā arī tad, kad veterāns blogger tad ievietot savus komentārus un ieteikumus noteikti pievienot vairāk lietas, lai to. Šāds gaidu jūsu post.

  3. Un tad, kas pārvalda internetu, izmantojot mobilo GPRS vai CDMA mobilo skatuves viņa jutās Dana-Dan trāpīja pa pārliktni Fokti un čivināt par tiem, kam ir šāda iespēja, kas ir Indijas mobilo jāsniedz numuru 5566511 Tātad īsziņa, uz kura (saskaņā ar Alok brālim) Samosa ti sūtot sms var arī atjaunināt to, tikai ar savu mobilā tālruņa numuru papildinās savā Twitter kontā.

  4. Twitter ir labs site.Plese pastāstīt par Hindi meklētājprogrammām. Es zinu, par vienu Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet var u ieteikt vairāk

  5. Un jūs varat Tvitia Devanagari vai jebkuru Indijas Bhashamen. Protams, es esmu lasījums jūsu Blagpta sekot mekhadilkarprakas atbilde tiks nosūtīta.

    Light 's Pēdējā Blog Post .. Twitter sekotāji kaķu ķepa vairāk

  6. छत्तीसगढ़ के शिक्षा विभाग मैं गुरूजी के सेवानिवृत होने पर उन्हें अपना पेंसन बनवाने के लिए दर दर की ठोकर खाना पड़ता है और पेंसन बनवाने के लिए घूस देना पड़ता है यह बड़े शर्म की बात है इसके लिए सभी ब्लाक शिक्षा ऑफिस मैं पर्याप्त स्टाफ लगाया जय और Master Attec es kādreiz nosūtīja tos saviem oriģinālajiem departamentiem, tāpēc ir jābūt mehānismam, lai darbotos pareizi, un darbinieki nav subsidēt

Nepieciešamā informācija

Dāvana tiem, kas komentārus par manu lapu. Tu esi komentāru un aizpildīt precīzu adresi jūsu blogu, mēs parādīsim šeit ir saite uz emuāra pēdējo rakstu. Lasītājs atradīs kaut ko savā blogā. Pareizi vai ne? Tātad, kāpēc kavēšanās ir sācies iet.

Atstāj atbildi

CommentLuv žetons