Anekdote čivināt

MeraPannaOnTwitter

Kad mēs sekojam cilvēki sāka uzdot, ja to lieto, ir jāievēro? Drudžains atkal? Kāpēc Ktrag izklīst, Vgarha Vgarha. Tātad, mēs domājām, lai novērstu maldus cilvēku, uzrakstīt rakstu par Twitter. Nu šajā rakstā, paplašinot Saules brāli tur rakstīšana ir uzdrīkstēties viņu. Savā ikdienas dzīvē jūs dzirdat vārdu ... protams.

Mīlulītis tu dari?
Kas notiek?
Kas ziņas?
Kas jauns svaigs?

Jā, tas ir jautājums bieži Mirza. Kad Mirza Sahib mūsu tālrunis / chat nāk šāvienam pirmais jautājums ir, kāpēc. Tagad ITTE Fire notīrot puisis skatoties uz viņiem, jums pateiks, ko viņš dara, neprasot. Es arī sekot attīstītājs, kurš cietīs, jo kāds, piemēram, Mirza Dunn izveidojis vietni, kurā ik brīdi kāds no jūsu konta informāciju var sniegt jums puiši mani draugi. Tagad Veikt Avinash , kā viņš uzskata ziņas par turpmākiem pasākumiem, vannas mazgāt, sākot no zelta publicētajos ziņojumos ir sākuši jautājumu, kas nav lūgts kāds no iepriekš. Vieglāk rakstīt īsziņas, tāpēc izredzes uz augšu jūsu Google / Yahoo Messenger, mobilo vai citiem veidiem, jūs varat nosūtīt atjauninājumus uz vietas. Pierakstieties, lai runāt ar šiem atjauninājumiem. Pierakstīties 140 vārdiem, varētu būt jebkurš vēstījums. Ierobežot rakstīt ziņojumu Angļu, tāpēc ir labi, bet, protams, šī robeža ir samazināta līdz hindi, jo Hindi ir vārdi tiek glabāti Unicode. Nu problēma ar čivināt, lai redzētu, kas savu. Jūs arī Lasīt.

Twitter Tweets tiekas tiklīdz viņš dod tos publicēt savā Twitter vietnē. Un logo jūsu vietnē Uzraudzības saraksts (Follow) ir, viņi ir informēti par automātisko metodēm. Cilvēki sēžot pie datora, vai jūs varat atbildēt uz ziņu. Sociālo tīklu tas nav nedaudz savādāk. Jūs teiktu, ka ir pienācis laiks West Khanmkha likums, noteikti ir. (Mūsu acīs), ir sociālo tīklu Taimvest. Bet tas var būt arī radošs eksperiments. ? Kā ... Lldekia tiek skaidrots dažus piemērus zemāk:

Mini Blog
Izmantojot čivināt formā mini-emuāru vai emuāru, var arī būt pusē. Pieņemsim, ka esat pārvaldību vai tehniskā, ir meistars Natsrfing. Ja jūs vēlaties, lai jūsu lasītājiem dažiem trikiem jums bija savā blogā sānjoslas. Tagad nu jūs Guron / padomi izveidot jaunu blogu, kas ir palaist un vadīt uzdevumu sevi skaitītājs. Vai izveidot kontu par čivināt, lai saņemtu notiek. Es domāju, ka otrais variants būtu daudz vieglāk. Tikko sāktu. Pierakstieties savā Google tērzēšana, sūtīt un saglabāt norādot sānjoslas. Twitter ir ļoti populārs parādīt uz jūsu emuāru, lai jūs tikai iegūt Mnmafik Vidjed kādu.

Reklamēt savu emuāru
Tas ir zināms visiem, ka lasītājs ir mazāks par blogger Hindi blogošana. Lai palielinātu lasītāju skaits, mēs izmantot visas jaunās platformas, kur Hindi ir gonna sasniedzamība. Čivināšana ir uz tās pašas platformas. Ja jūs vēlaties automātisko veidus, kā sekot savu emuāru vietnē var kļūt. Post šeit un tur būs īsa post jūs slampāt. Cilvēki redzēja šo amatu, tas nāk uz jūsu vietni. Tad pārējais ir atkarīgs no jums, kā jūs saistīts tos saglabāt. Ja jums ir mēnesis, lai saņemtu savu Twitter vietnē 10 hits nav nekādas bartera. Tagad tev ir jāatrod pārmaiņu dolāru hits tas ir atkarīgs no jums.

Akciju tirgus padomi
Jūs zināt, akciju tirgus ir labs, jūsu draugi gribēs akciju tirgus padomus. Lotus brālis, Dzirdi? Bet ir tā, ka jūsu 8 vai 10 draugiem, kas tiek ieguldīti jūsu padomus. Ja tas nav tērzēšanas funkciju, ka ikvienam ir ziņa, lai ņemtu palīdzību čivināt, Padariet savu vienu kontu, un galu jūsu Google tērzēšanas kontā Ielieciet to visu. Nav tip šeit, tur netika publicēts. Tas vietā pārliecinieties, lai abonētu draugiem teikt. Turiet visu tirgus komentārus visu dienu.

Kavita četri Liana
Pieņemsim, jūsu emuārs ir balstīta uz ļoti nopietnu tēmu. Bet jūs notika jūsu lasītāji, tāpēc tie ir daži uzjautrinoši joki, komiksu dzejoļi četru Liana veida tiek rādīts nākamajā Saitbar. Tas viss nāk uz jūsu blogu lasītāji. Tas ir risks, tomēr, var būt, ka tur būs vairāk populārs nekā jūsu Saitblog jūsu emuāru. Jums vajadzētu zināt jūsu lotosa bagāts brāli. Daudzi joprojām karājas uz bakalaura tikai tur meklēt bagāts.

Semantiku, izruna, rakstot uzdot jautājumus saistītus
Bieži cilvēki jautā, un tāds un tāds vārds Hindi Baraha / IME, kā rakstīt, vienkārši pajautājiet skūpsts, jūsu mīļajiem sniegs Jums atbildi eņģes. Tā iet arī ar citiem. Tāpat, hindi vai hindu vārdus angļu vārdiem angļu bieži jautā, vienkārši jautājiet apkārt čatā vietā, tad cilvēki sapratīs to. Creative izmantošana sociālo tīklu netiek veikta.

Live update
Pieņemsim, jums ir pikniks. Vaļā jebkuru blogeri gaļas (veģetārietis, kurš lasīt šo blogu saderīgu) atrodaties, ir brīdis, jūs varat dot tūlītēju informācijas vietni. Pierakstīties Lift Palieciet mobilo un Dunn nodot pārējie blogeri zina, ka vietā redzēs. Dzīvi atjauninājumi nav.

Nu, mēs esam cilvēki paša Jugadhu. Es ceru, ka ne, bet iespēja sekot Jugadhi pārliecināti, jūs izmantojat. Kā īsu pārsprāgt (walkinto drukāti 140 vārdiem, tik daudz var rakstīt Galia, tas nav?) Lai noņemtu, dzejoļi ir iestrēdzis smadzenēs, jauna svaiga haiku rakstīts, tad lai tur spewing. Vairākas partijas un, izmantojot šādas vajadzības var izmantot, lai čivināt. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet šādu saiti uz savu darbu.

Technorati Tags: , , , , ,


Vai jūs vēlētos tos

6 Responses to "paķert Twitter"

  1. Ti Tvitiyate joprojām ir netīrs. Angļu vārda ... lai Hindikrn.
    Jaunais Addiction Lgwaoge :)

  2. Ļoti noderīgas ziņojumus. Papildus palielinot līdzekļus nopelnīt vienu hits pagarinājumu. Jitu Bhai bagāts pēc I Avinash Tiwari ārsta un DP ir pat sāka dzejoļus par aktuāliem notikumiem. Bet varbūt, ka viņi spēj izpildīt. Uzrakstīt ziņojumu, ka Google AdSense Kur Kur vēl var pārvaldīt, lai palielinātu ed. Piesakoties uz atbalstu, kas jāpatur prātā, ir tas, ko un cik daudz var pacelt šādu atbalstu. Wow Money Blog Hindi un viņa pieteikums ir noraidīts ar Google. Tagad jūs varat parādīt man ceļu uz blogeriem, kas meklē atbalstu, rakstot pastu. Put Jitu bhai amatu ar veterāns blogeris tad pievieno savus komentārus un ieteikumus, ir pievienot lietas uz to. Gaida savu amatu.

  3. Un tad, kurš vada internetu ar mobilo GPRS vai CDMA mobilo skatuves viņa juta to hit Fokti Post Dana dienu, un tiem, kas nav aprīkoti ar Indijas mobilā tālruņa numuru 5566511 čivināt, kurš ir sniedzis Tas ir īss vēstījums, ka (saskaņā ar gaismas brālis), pīrāgs, kas sūta sms var arī atjaunināt to, vienkārši pievienojiet savu mobilā tālruņa numuru, ar savā Twitter kontā.

  4. Twitter ir labs site.Plese pastāstīt par Hindi meklētājprogrammām. Es zinu, par vienu Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet var u ieteikt vairāk

  5. Un jūs varat Tvitia Devanāgarī vai kādu indiešu Bhashamen. Es sūtu jums jāievēro mekhadilkarprakas Blagpta lasījums reaģēs.

    Light 's Last Bloga ieraksti .. Tweet Pēc Feline ķepa vairāk

  6. Kad es pensijā kapteini Čhatīsgarha departamenta Izglītības veidot savu un pensijas komisijas likmes kritums padara lielu kaunu tai ir subsidēt Block izglītības biroju Glory man bija pietiekami daudz darbinieku un Attec Guru ir kādreiz tik tur darbiniekiem jāsūta uz to sākotnējiem struktūrvienību es varētu darboties pareizi, un veikt pasākumus, lai novērstu kukuļošanu

Svarīga informācija

Dāvana tiem, kas komentārus par manu lapu. Jūs esat komentārus un precīzi aizpildīt savu blogu, mēs parādīsim šeit ir saite uz jūsu emuāru post pēdējā. Lasītājs atradīs kaut ko savā blogā. Vai nav tā pareizi? Tad kavēšanās, un sāktu.

Atstāj atbildi

CommentLuv žetons