Anekdote čivināt

MeraPannaOnTwitter

Kad mēs sekot eksperiments sāka jautāt cilvēkiem, vai viņi seko? Atkal labirints jaunu likumu? Whereto Ktrag izklīst, Vgarha Vgarha. Tātad mēs domājām logo izdzēst aplamiem, ir rakstot rakstu par čivināt. Nu par rakstu detalizēti Sun brālis tur rakstīt, protams Dekiaga viņai. Šie spriedumi būs noteikti dzirdēsiet jums jūsu ikdienas dzīvē ....

Mīlulītis dara?
Kas notiek?
Kas ziņas?
Kas jauns svaigs?

Jā, tas pats jautājums bieži Mirza. Mūsu Mirza Sahib kad tālrunis / čats nāk uz to pašu jautājumu, vispirms pirms kurināšanu. Tagad ITTE Fire mijieskaita puisis meklē pie viņiem, jums pateiks, neprasot, ko viņš dara. Es domāju, ka čivināt kā persona, kas cietusi no attīstītājs Mirza tāpēc arī padarīt vietni sniegto Dunn, kas jebkurā brīdī ziņas par viņa konta, padarot katru mirkli jūsu draugiem var sniegt jums puiši. Tagad Avinash Veikt čivināt kā ziņas par Viņa augšāmcelšanās ņem, vannas mazgāt, sākot no publicējot ziņas par zeltu ir pārvietoti uz labo pusi, lai neviens lūdza minēto jautājumu. Viegli rakstīt īsziņas, tāpēc izredzes no augšas jūsu Google / Yahoo Messenger, mobilā vai citos veidos, jūs varat sūtīt atjauninājumus uz vietas. Šie atjauninājumi sauc tweets. Tweets var būt jebkurš vēstījums 140 vārdiem. Limit rakstīt angļu valodā, tāpēc ir labi, bet, protams, šī robeža ir samazināta līdz hindi, jo Hindi ir vārds tiek glabāti Unicode. Nu problēma ar čivināt, lai redzētu, kas savu. Jūs Lasiet priekšu.

Twitter Tweets tos izpildīt, tiklīdz tie ir publicēti jūsu Twitter vietne sniedz. Un logo jūsu vietnē Uzraudzības saraksts (Follow) tos ir automātiskā veidā ziņa ir veikts. Cilvēki sēžot pie datora, vai tas ir jūsu vēstījums var atbildēt. Sociālo tīklu nav tā nedaudz savādāk. Jūs teiktu, ka šie Khanmkha Rietumu Laiks ir jā, mums ir. (Mūsu acīs) ir vienīgais Taimvest sociālo tīklu. Bet tas var būt arī radošs eksperiments. ? Kā ... Zldekia paskaidroja dažus piemērus zemāk:

Mini Blog
Izmantojot čivināt formā mini-emuāru vai blogā var arī būt pusē. Pieņemsim, ka jums ir vadības vai tehniskas, ir meistars Natsrfing. Jūs vēlaties, daži no viņa triku sānjoslas jūsu emuāra lasītāji arī parādīts. Tagad nu jūs Guron / padomi ir izveidojis jaunu blogu, kas tiek palaista un darbojās arī pats par sevi Heel skaitītājs. Vai dodieties uz čivināt, lai izveidotu kontu. Es domāju, ka otrais variants vieglāk. Saņemt tikai sākums. Nosūtīt Tweets no jūsu Google tērzēšana, un parādīt sānjoslas uzturēšanos. Twitter ir ļoti populārs, tāpēc jums ir, lai parādītu savu blogu Mnmafik Vidjed atradīs kādu.

Reklamēt savu emuāru
Tas ir zināms visiem, ka blogger in Hindi blogošana ir daudz mazāk lasītājs. Lai palielinātu lasītāju skaits mums būs jāizmanto visas jaunās platformas, kur Hindi-zinot sasniedzamību. Twitter ir līdzīga platforma. Tātad, vai jums ir čivināt vietni no jūsu emuāru, automātiskā veidā var kļūt. Jūs varat nosūtīt šeit un tur būs īss post-splash. Redzot cilvēku šajā amatā, būs tikai jūsu vietni. Tad pārējais ir atkarīgs no jums, kā jūs tie tos saglabāt. Mēnesī 10 hits jums jūsu čivināt vietā nebija slikts darījums, vai nu. Tagad jūs atrast šos hits, šīs izmaiņas dolāra ir atkarīgs no jums.

Akciju tirgus padomi
Jūs zināt, akciju tirgus ir labs, jūsu draugi gribēs dalīties tirgus padomus. Kamal brālis, jūs dzirdat to? Bet ir tā, ka jūsu 8 vai 10 draugi, kas tiek ieguldīti jūsu padomiem. Ja šī funkcija nav tagad tērzēšanas ziņas, kas visi kopā, tāpēc labāk ņemt čivināt, lai jūsu viens konts, un uz galu jūsu Google tērzēšanas kontā Ielieciet to visu. Tikmēr, tip nav lietie, un tur netika publicēti. Citi draugi man pateikt, ka vietā, pārliecinieties, ka parakstīties. Turiet visu tirgus komentārs visu dienu.

Kavita četri Liana
Pieņemsim, jūsu emuārs ir balstīta uz ļoti nopietnu tēmu. Bet jūs vēlaties, lai jūsu lasītājs palicis, tāpēc tie ir daži uzjautrinoši joki, komiksu dzejoļus no četriem Liana veida rādīts nākamajā Saitbar. Tas saglabās nāk uz jūsu emuāru katru lasītāju. Tas ir risks, tomēr, var būt, ka jūsu Saitblog jūsu emuāru kļūs arvien populārāka. Lotus tad jums būs bagāts ar savu brāli. Daudzi bagāti bakalaura tikai tur skatīties tiešraidē karājas.

Semantika, izruna, rakstot saistītu jautājumus uzdot
Bieži cilvēki jautā, tāda un tāda un tāda vārds Hindi Baraha / IME rakstīt, vienkārši lūgt izlīgumu, jūsu mīļajiem sniegs Jums atbildi eņģes. Tā iet arī ar citiem. Tāpat cilvēki bieži jautā angliski angļu vārdiem hindi vai Hindi vārdiem, vienkārši čats vietā jautāt Tikmēr pārējie ļaudis sapratīs to. Creative izmantošana sociālo tīklu netiek veikts.

Live update
Pieņemsim, jums ir festivāls. Ļaujiet aiziet no jebkādām blogeri gaļas (veģetārietis, izlasot šo emuāru saderīgu) ir, tur jums brīdis, lai brīdī, vietā ir spējīgs sniegt informāciju. Veikt mobilo un palikt nodot Dunn Tweets, citi blogeri zinās, apskatot vietā. Dzīvi atjauninājumi nav.

Nu mēs, cilvēki Indijā ir ļoti Jugadhu. Es ceru, ka ne, bet viss pārliecināts, jums būs izmantot Twitter visi Jugadhi. Tāpat nedaudz vilšanās (walkinto drukāti 140 vārdus, var rakstīt diezgan Galia, kas nav?), Ņem ārā, dzejoļi ir gotten iestrēdzis smadzenēs, jaunu svaigu haiku rakstīts, tad lai tur spewing. Vairākas partijas un, izmantojot šādas vajadzības ir pieeja Twitter. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet šādas saites uz savu darbu.

Technorati Tags: , , , , ,


Jums patiks tos pārāk

6 Atbildes uz "A Twitter anekdoti"

  1. Ti Tvitiyate joprojām ir netīrs. "Vārdi angļu ... uz Hindikrn.
    Jaunais Addiction Lgwaoge :)

  2. Ļoti noderīgi. Bez palielinot līdzekļus nopelnīt nevienu hits pagarinājumu. Kad es Avinash doktora brālis Jitu bagātajām un OP Tiwari dzejoļi par aktuāliem notikumiem ir sākušas pieaugt. Jums ir jāievēro padomus viņi ir pelnījuši. Jūs uzrakstīt atskaiti, ka Google AdSense Kur Kur vēl var izdevies piesaistīt ed. Kamēr piesakās uz atbalstu, ir jāpatur prātā, ko un cik daudz, lai paaugstinātu šādu atbalstu. Wow Money Blog Hindi un viņa pieteikums ir noraidīts ar Google. Tagad jūs varat parādīt ceļu uz Emuāru autori, piemēram, man, kas vēlas ed uzrakstīt amatu. Put tad leģendāro brāli Jitu arī tad, kad norīkošanu savu komentāru, ievadiet blogeris un pievienot lietas, to un noteikti ieteiktu to. Gaida savu amatu.

  3. Un tad, kas ir vadošā internetu, mobilos GPRS vai CDMA viņa jutās mobilajam segumam Dana dienu patting Fokti amatu un Twitter tiem, ko tiem, kam ir šāda iespēja nosacījumu bija Indijas mobilo numuru 5566511 ti īsziņa uz kuras (saskaņā ar Alok brālim) pīrāgs, kas ir sūtīt sms var arī atjaunināt, ievadiet savu mobilā tālruņa numuru, būtu jāsaista ar savu Twitter kontu.

  4. Twitter ir labs site.Plese pastāstīt par Hindi meklētājprogrammām. Es zinu, par vienu Hindi Store (www.hindi.co.nr) .. bet var u ieteikt vairāk

  5. Un jūs varat Tvitia Bhashamen Devanāgarī vai Indijas. sekot mekhadilkarprakas Protams, es esmu lasījums jūsu atbilde tiks nosūtīta Blagpta.

    Light 's Last Blog post .. Tweet Pēc ķepu pār Feline

  6. Kad es pensijā master Valsts departamenta Izglītības aizstāšanas likmi to un pensijas aizstāšanai ir paklupt subsidēt lielu kaunu visai bloks izglītības iestādē man pietiekami daudz darbinieku un JAY Katram kapteinim ir Attec to sākotnējās struktūrvienību tā, ka es būtu jāsūta tur, darbinieki varētu strādāt pareizi, un veikt pasākumus, lai novērstu norīšanas

Informāciju, kas vajadzīga

Dāvana tiem komentāriem par manu lapu. Vai jūs komentēt un precīzi aizpildīt savu blogu, mēs parādīsim jūsu emuāra pēdējā post saites šeit. Lasītājs atradīs kaut ko savā blogā. Vai nav tā pareizi? Tātad, kāpēc kavēšanās ir sākusi iet.

Atstāj atbildi

CommentLuv žetons