Opowieść na Twitterze

MeraPannaOnTwitter

My twitter, ludzie zapytać Twittera co zaczęli? Ponownie labirynt nowego prawa? Dokonano przesunięcia Ktrag rozproszyć, Vgarha Vgarha. Więc pomyśleliśmy, aby skorygować błędne wyobrażenia ludzi, pisać artykuł na Twitterze. Dobrze o artykuł szczegółowo słońca brata przechowywane piśmie, musi także odważył. W życiu codziennym można usłyszeć zdanie ... oczywiście.

Grzybek robi?
Co się dzieje?
Jakie wieści?
Co nowego świeże?

Tak, oto jest pytanie często Mirza. Apelujemy również Mirza Sahib / czaty chodź, zanim pierwsze pytanie jest wypalanie. Ogień Itte teraz rozliczeń sługa zobaczył ich, powie, nie pytając, co on robi. Myślę, że Twitter będzie cierpieć z powodu osoby jak Mirza, który jest również twórcą Dunn zrobił miejsce, w którym każdy twój moment, przez któregokolwiek z informacjami o koncie mogą dać przyjaciół, kochanków. Teraz Avinash Weź Twitter, jak wieść o jego zmartwychwstaniu wydawać, myciu wanny, zmieniły się od złota do wiadomości opublikowane, aby nie zadawać żadnych pytań powyżej. Zbyt łatwo pisać krótkie wiadomości, więc można korzystać z górnej części Google / Yahoo Messenger, telefonów lub innych sposobów wysyłania aktualizacji na stronie. Te aktualizacje tweety mówić. Tweety mogą być również wiadomość z 140 słów. Aby napisać wiadomość w języku angielskim, więc jest to dobry limitu, ale granica jest ograniczona do Hindi oczywiście, jest polskie słowo są zapisywane w formacie Unicode. Cóż problem z Twittera, aby zobaczyć co się. Czytaj cię dalej.

Zobacz tweety na Twitterze, jak tylko daje im opublikowała na swojej stronie Twitter. I logo witryny listy obserwowanych (poniżej) jest, on jest automatycznie powiadamiany sposób. Czy ludzie siedzący przy komputerze jest Twoja wiadomość może odpowiedzieć. Serwisy społecznościowe nie jest coś inaczej. Można by powiedzieć, że nadszedł czas, aby Khanmkha Zachodzie jest tak, mamy. (Naszym zdaniem) tylko Taimvest social networking. Ale może to być również twórczy eksperyment. Jak ... Zldekia jest wyjaśnione poniżej kilka przykładów:

Mini Blog
Jeśli używasz Twittera w formie mini-blogu lub blogu może mieć również stronę. Załóżmy, że Manejmant lub techniczne, jest mistrzem Natsrfing. Jeśli chcesz kilka sztuczek, które są ukazujące czytelnikom na pasku bocznym bloga. Teraz Albo Guron / wskazówki i zrobić nowy blog, który jest prowadzony i zarządzać zadanie samo w sobie Tedi. Lub udać się na Twitter Złóż konto. Moim zdaniem druga opcja będzie znacznie łatwiejsze. Uzyskaj dopiero początek. Wyślij tweety z czatu Google, i nadal wskazują na pasku bocznym. Twitter jest bardzo popularne pokaż na swoim blogu tak dostaniesz Vidjed Mnmafik kogoś.

Reklama bloga
Wszyscy wiemy, że polskie blogów na Bloggerze jest znacznie mniej czytnik. Aby zwiększyć liczbę czytelników, że wszyscy muszą korzystać z nowej platformy do osiągnięcia których hindi-wiedząc. Twitter ma również podobną platformę. Albo automatycznie z bloga Twitter sposób może się stać. Napisz tu i tam, będziesz przelewać krótki post. Widząc ludzi, że post, jak witryna będzie. Wtedy reszta należy do Ciebie, aby był przywiązany do nich. 10 odsłon w miesiącu masz swoją stronę, to nie Twitter propozycję przegraną. Jak znaleźć te hity na dolara jest teraz do ciebie jest to.

Wskazówki giełdowe
Wiesz, że na giełdzie jest dobre, twoi przyjaciele będą chcieli porad giełdowych. Lotus bracie, słyszysz? Ale co się dzieje, jest to, że 8 lub 10 znajomych, co jest do inwestowania na twoich wskazówek. Jeśli ta funkcja jest obecnie w wiadomości czatu nie było, że wszyscy razem, więc się na Twitterze, konta Stwórz własne, i porozmawiać z konta Google na czubku Umieść to wszystko. Oto wskazówka nie rzucać, a nie zostały opublikowane. Tu zapisz się do tej strony do innych znajomych. Trzymaj cały komentarz do rynku przez cały dzień.

Kavita cztery Liana
Załóżmy, że Twój blog jest oparty na bardzo poważny temat. Ale chcesz, aby czytelnik pozostaje aktualne dowcipy, pokazane są niektóre zabawne, komiczne wiersze czterech typu Liana na następnej Saitbar. To wszystko czytelnikowi przyjdzie na swoim blogu. Jest to jednak ryzyko, że Saitblog Twój blog stanie się bardziej popularny. Wtedy poznasz swój lotosu bogatego brata. Tyle dziewic pozostają wiszące tam właśnie szukać bogatych.

Semantycznie, wymowa, pisząc do zadawania pytań dotyczących
Często ludzie pytają, takie i takie i takie słowo w języku hindi Baraha / IME na jak pisać, po prostu poprosić o rozliczenie, twoi bliscy daje odpowiedź zawiasy. To pójdzie dobrze z innymi. Podobnie, ludzie często pytają angielskich słów w języku hindi lub hindi słów w języku angielskim, a nie tylko na czacie tam, zapytać, czy ludzie będą go zrozumieć. Kreatywne wykorzystanie portali społecznościowych nie jest.

Na żywo Aktualizacje
Załóżmy, że masz funkcję. Puść żadnej blogerów mięs (te, wegetariańskie, to przeczytać odpowiednie blogi) są tam, z chwili na chwilę, informacje można dać tej strony. Weź telefon i tweety utrzymać leje z Dunn, bloger będzie wiedział, patrząc na miejscu. Żywe aktualizacje nie są.

Ale są ludzie, w samym Jugadhu. Mam nadzieję, ale cała pewność, będziesz używać Twitter Experience Jugadhi. Jako mała wyrzutu (typu walkinto, w 140 słowach, tak Galia jest napisane, że nie?) Aby usunąć, wiersze zostały tkwi w umyśle, nowy świeże haiku jest napisane, to niech wypływa. Wiele z tych partii i jest używany, wszystkie można wykorzystać to na Twitterze. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujące linki do Twojej pracy.

Technorati Tags:


Polubisz ich zbyt

6 Odpowiedzi do "Twitter anegdoty"

  1. Tj Tvitiyate nadal jest bałagan. Słowa angielskiego na Hindikrn ....
    Nowy Uzależnienie Lgwaoge :)

  2. Raport jest niezwykle przydatna. Poza tym zwiększenie rozszerzenie pomocą zdobywając żadnych trafień. Po tym, jak bogaci brat Avinash Rai i Om Prakash Tiwari lekarza świeżych przypadkach zaczęły umieszczać wiersze. Jeśli masz pomysły są warte kontynuacji. Możesz napisać raport, że dodatek Google AdSense i skąd tam, gdzie pomoc może być udało się podnieść. Przy ubieganiu się o pomoc musi pamiętać, co i ile taka pomoc może być generowane. Wow Pieniądze Blog hindi i jego wniosek zostanie odrzucony przez Google. Teraz możesz pokazać drogę do blogerów takich jak ja, którzy chcą dodać post napisany. Z całym legendarnego blogger umieścić Jitu Bhai dodać komentarz, należy wprowadzić i dodać rzeczy do niej i zdecydowanie polecam. Takie przodu Twój post.

  3. A potem, kto zarządza z Internetu przez telefon komórkowy GPRS lub CDMA telefon scenie czuła Dana dni trafiła w słupek Fokti i Twitter dla nich przez tych, którzy nie mają takie urządzenie indyjski numer telefonu komórkowego jest 5566511 , w którym krótki komunikat, że jest (zgodnie z ALOK brata) samosa tj wysłać sms może również zaktualizować go, po prostu dodaj swój numer telefonu komórkowego z konta Twitter.

  4. Twitter jest dobre site.Plese powiedzieć o hindi wyszukiwarkach. Wiem o jeden hindi Store (www.hindi.co.nr) .. ale może u sugerują więcej

  5. I można Devanagari lub jakiekolwiek Indian Bhashamen Tvitia. Twój Blagpta mnie posłał muszą przestrzegać mekhadilkarprakas będę reagować poprzez czytanie.

    Światła "S ostatniego blogu .. Przez kotów Twitterze Paw

  6. Guruji, kiedy przeszedł na emeryturę Państwowego Departamentu Edukacji budować swoją emerytalne i Oceń przestępstwo jeść zbudować wielki wstyd, że musi dotować Education Office Zablokuj dla Jay i miałem wystarczająco dużo pracowników Każdy kapitan jest Attec wysłałem je do ich oryginalnych działów więc nie pracownicy powinni być w stanie prawidłowo funkcjonować i podjąć kroki w celu zapobieżenia spożyciu

Informacje potrzebne

Prezent dla tych, którzy wypowiedzieć się na mojej stronie. Czy komentarz i dokładnie wypełnić swój blog, znaleźliśmy link do blogu będą trwać. Dzięki temu czytelnicy bloga znajdą coś. Czy to nie jest słuszne? Więc dlaczego opóźnienie jest, i rozpocząć.

Zostaw odpowiedź

CommentLuv odznaka