Anegdota A Twittera

MeraPannaOnTwitter

Kiedy follow ludzie zaczęli pytać, czy używany jest podążać? Znów gorączkowe? Dlaczego Ktrag rozproszyć, Vgarha Vgarha. Więc pomyśleliśmy, aby usunąć błędne przekonania ludzi, aby napisać artykuł na Twitterze. Cóż w tym artykule rozszerza brata Sun przechowywane piśmie musi mu wyzwanie. W życiu codziennym usłyszysz słowo ... oczywiście.

Osadowy ty robisz?
Co się dzieje?
Co nowego?
Co nowego świeże?

Tak, to jest pytanie często Mirza. Gdy Mirza Sahib nasz telefon / czat przyjść do wypalania pierwsze pytanie, dlaczego. Teraz Itte Ogień oczyszczenia facet patrząc na nich, powie, co on robi, nie pytając. Ja również śledzić dewelopera, który będzie cierpieć z powodu kogoś takiego jak Mirza Dunn stworzył stronę, w której co chwila przez któregokolwiek z informacjami o koncie może dać ci faceci moich przyjaciół. Teraz Weź Avinash , jak on ma wieści o obserwacji, kąpieli, mycia, od złota do opublikowanych raportów zaczęły kwestionować, że nie zapytał którekolwiek z powyższych. Łatwiej napisać krótkie wiadomości, więc szanse się swoimi Google / Yahoo Messenger, telefonów lub innych sposobów można wysyłać aktualizacje do serwisu. Zaloguj się, aby porozmawiać z tych aktualizacji. Zaloguj się 140 słów może być każda wiadomość. Limit napisać wiadomość w języku angielskim, więc to jest dobre, ale oczywiście ten limit zostanie zmniejszony do hindi, bo polskie są słowa zapisane są w formacie Unicode. Otóż ​​problem z Twittera, aby zobaczyć co się. Przeczytasz dalej.

Twitter Tweety spotkać, jak tylko daje im opublikowała na swojej stronie Twitter. I logo na swojej stronie listy obserwowanych (Śledź) zostały, zostały poinformowane przez metod automatycznych. Ludzie siedzący przy komputerze, czy można odpowiedzieć na wiadomość. Serwisy społecznościowe nie jest to nieco inaczej. Czy można powiedzieć, że jest to ustawa o czasie Zachodniej Khanmkha jest, to na pewno. (W naszych oczach) jest social networking Taimvest. Ale może to być również twórczy eksperyment. Jak ... Lldekia wyjaśniono niektóre przykłady poniżej:

Mini Blog
Użytkownika lub adres w postaci mini-blog lub blogu może mieć bok. Załóżmy, że masz zarządzanie lub techniczne, jest mistrzem Natsrfing. Jeśli chcesz czytelników do kilku tricków pokazał w swoim blogu na pasku bocznym. Teraz albo się Guron / wskazówek, aby utworzyć nowy blog, który jest prowadzony i zarządzać zadanie samo w sobie sprzeczne. Lub załóż konto na Twitterze, aby zacząć zabawę. Myślę, że druga opcja będzie znacznie łatwiejsze. Wystarczy zacząć. Zaloguj się z czatu Google, wysyłać i przechowywać pokazując na pasku bocznym. Twitter jest bardzo popularne pokaż na swoim blogu tak dostaniesz tylko Mnmafik Vidjed kogoś.

Reklama bloga
Wiadomo wszystkim, że czytelnik jest mniej niż blogger w hindi blogów. Aby zwiększyć liczbę czytelników, będziemy korzystać z całej nowej platformie gdzie hindi jest złapiesz. Twitter jest na tej samej platformie. Jeśli chcesz automatycznych sposobów naśladowania witryny blogu może stać. Napisz tutaj i nie będzie można przelewać po krótkiej. Ludzie widzieli, że post, to przyjdzie do Twojej witryny. Wtedy reszta należy do Ciebie, jak związał je zachować. Jeśli masz w miesiącu, aby uzyskać witryny Twitter 10 trafień nie żadnego barteru. Teraz trzeba znaleźć zmiany w dolara trafia to do Ciebie.

Porady giełdowe
Wiesz giełdzie jest dobre, twoi przyjaciele będą chcieli porad giełdowych. Lotus bracie, słyszysz to? Ale jest to, że 8 lub 10 przyjaciół, które inwestowane są na twoich wskazówek. Jeśli nie jest w funkcji czatu, że każdy ma wiadomość, więc podjąć pomocą Twittera, Dokonaj jedno konto, a na końcu swojego konta czatu google umieścić to wszystko. Nie wskazówka tutaj, nie został opublikowany. To serwisu należy zapisać się przyjaciele mówią. Dbać o komentarz do rynku przez cały dzień.

Kavita cztery Liana
Załóżmy, że Twój blog jest oparty na bardzo poważny temat. Ale odbyło swoich czytelników, więc mają kilka zabawnych dowcipów, pokazane są komiczne wiersze cztery typu Liana na następnej Saitbar. To wszystko się dla czytelników bloga. Jest jednak ryzyko, może być, że będzie bardziej popularna niż Saitblog swoim blogu. Powinieneś znać lotosu bogaty brata. Wiele pozostaje wiszące dla kawalera po prostu nie patrzeć bogaty.

Semantyka, wymowa, pisanie do zadawania pytań związanych
Często ludzie pytają, i takie i takie słowo w hindi Baraha / IME, jak pisać, po prostu zapytaj pocałunek, twoi bliscy daje odpowiedź zawiasy. Będzie się dobrze z innymi. Podobnie, hindi czy hinduskie słów angielskich słów po angielsku często pytają, po prostu zapytaj na czacie, a nie, to ludzie to rozumieją. Kreatywne wykorzystanie portali społecznościowych nie jest.

Na żywo
Załóżmy, że masz piknik. Puścić wszelkich mięs (Vegetarian blogerów, którzy czytać tego bloga kompatybilny), są w chwili istnieje możesz dać natychmiastowy witrynę informacyjną. Zaloguj Podnieś Bądź mobilny i Dunn umieścić reszta blogerów wiedzieć, że witryna będzie widać. Żywe aktualizacje nie są.

Cóż, ludzie są w samym Jugadhu. Mam nadzieję, że nie, ale okazją do naśladowania Jugadhi pewni, będziesz korzystać. W krótkiej serii (walkinto wpisane 140 słów, tak wiele można napisać Galia, że ​​nie jest?) Aby usunąć, wiersze zostały zatrzymane w mózgu, nowego świeżego haiku napisane, to niech nie wypływa. Kilka wiele, wykorzystujące takie potrzeby można użyć do Twitter. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujące link do swojej pracy.

Technorati Tags: , , , , ,


Czy chcesz je

6 Odpowiedzi na "chwycić Twitter"

  1. Tj Tvitiyate jest nadal bałagan. Angielskie słowo ... do Hindikrn.
    Nowy Uzależnienie Lgwaoge :)

  2. Niezwykle użyteczne raporty. Oprócz zwiększenia rozszerzenie pomocą zdobywając jednego trafienia. Jitu Bhai bogate po I Avinash Tiwari lekarza i OP nawet zaczął wierszy na sprawach bieżących. Sugerujesz, że są w stanie wykonać. Napisz raport Google AdSense Gdzie Gdzie indziej można zarządzać podnieść ed. Przy ubieganiu się o pomoc, aby pamiętać, jest to, co i ile można podnieść taką pomoc. Wow Pieniądze Blog hindi i jego wniosek zostanie odrzucony przez Google. Teraz możesz pokazać mi drogę do blogerów, którzy szukają pomocy w napisaniu posta. Umieścić słupek Jitu Bhai z weteranem blogger następnie dodać swoje komentarze i sugestie należy dodać rzeczy do niego. Czekam na post.

  3. A potem, kto zarządza z Internetu przez telefon gprs lub etapie CDMA telefon czuła uderzył Fokti post Dana-dni, a dla tych, którzy nie dysponują Indian numer telefonu komórkowego 5566511 Twitter, który przewidziany To jest krótki komunikat, że (zgodnie z bratem światła) tortu, który wysyła sms może także aktualizować go, po prostu dodaj swój numer telefonu komórkowego do konta Twitter.

  4. Twitter jest dobre site.Plese powiedzieć o hindi wyszukiwarkach. Wiem o jeden hindi Store (www.hindi.co.nr) .. ale może u sugerują więcej

  5. I można Tvitia Dewanagari lub jakiekolwiek Indian Bhashamen. Przesyłam należy przestrzegać mekhadilkarprakas Blagpta odczyt będzie reagować.

    Światło jest ostatniego blogu .. Tweet Po kotów paw nad

  6. Kiedy na emeryturę pana z Chhattisgarh Wydziału Edukacji budować Emerytalnych i Emerytalnych stawki prowizji za upadek czyni wielki wstyd, że musi dotować Education Office Zablokuj for Glory miałem odpowiedni personel i Attec Guru jest nigdy tak nie jest personel powinien być wysłany do ich oryginalnych działów mogłem działać prawidłowo i podjąć kroki w celu zapobiegania korupcji

Ważna informacja

Prezent dla tych, którzy komentarz na mojej stronie. Jesteś komentarzy i dokładnie wypełnić swój blog, pokażemy tu jest link do blogu ostatniego. Czytelnik znajdzie coś do swojego bloga. Czy to nie jest słuszne? Następnie zwłoki, i rozpocząć.

Zostaw odpowiedź

Odznaka CommentLuv