Anegdota A Twittera

MeraPannaOnTwitter

Kiedy śledzić używane Twittera, więc ludzie zaczęli pytać, co to jest? Znowu nowy gorączkowy? Dokąd Ktrag rozproszyć, Vgarha Vgarha. Tak więc mamy do skorygowania błędnych wyobrażeń ludzi, jest napisać artykuł na Twitterze. Cóż w tym artykule rozszerza brata Słońce przechowywane piśmie Oczywiście śmiał go. Zdania te z pewnością usłyszeć Cię w życiu codziennym ....

Co ty poppet?
Co się dzieje?
I co nowego?
Co nowego świeże?

Tak, to samo pytanie jest często Mirza. Nasz Mirza Sahib telefon / czat przyjść do wypalania na pierwsze pytanie jest taka sama. Więc teraz Itte Ogień dzielnie facet patrząc na nich, powie, bez pytania, co robi. Lubię Mirza, osoba cierpiąca na Twitterze dewelopera, który stworzył stronę tak Dunn, w którym każda chwila po chwili, jakieś wieści z konta do Yaron znajomymi może dostarczyć. Teraz Weź Avinash , ona ma wieści o zmartwychwstaniu Twitter, pranie kąpieli, publikowanie aktualności from've zaczął spać więc nikt nie zadaje pytania powyżej. Napisz krótkie wiadomości nawet łatwiejsze, więc szanse się Twój Google / Yahoo Messenger, telefon komórkowy lub inne sposoby, można wysyłać aktualizacje na stronie. Aktualizacje te są nazywane tweety do. Tweety może być wiadomość jest 140 słów. Aby napisać wiadomość w języku angielskim, więc jest to dobry termin, ale limit ten zmniejsza się do przedmiotu, hindi, jest hindi słowo są przechowywane w formacie Unicode. No to w czym problem jest postrzegany z Twittera. Przeczytaj przed tobą.

Twitter Tweety spotkać jak tylko czyni je opublikował na swojej stronie Twitter. I logo na swojej stronie listy obserwowanych (Wykonaj) 've dał im wiadomość jest w sposób automatyczny. Ludzie siedzący przy komputerze, więc może odpowiadać na wiadomości. Serwisy społecznościowe nie jest to kilka różnych sposobów. Czy można powiedzieć, że to jest czas Khanmkha Zachód jest OK, na pewno jest. (Naszym zdaniem) jest tylko Taimvest social networking. Ale można go również stosować twórcze. Jak wytłumaczyć ..... Zobacz kilka poniższych przykładów:

Mini-blog
Z Twittera jako mini blogu lub blogu może mieć bok. Załóżmy, że zarządzanie i techniczne, jest mistrzem Natsrfing. Jeśli chcesz czytelników do kilku sztuczek pokazałeś w pasku bocznym bloga. Teraz albo jesteś Guron / porady, aby utworzyć nowy blog, który jest prowadzony i zarządzanie zadanie samo w sobie sprzeczne. Lub utworzyć konto na Twitterze, aby iść. Moim zdaniem druga opcja łatwiejsza. Proszę po prostu zacząć. Wyślij tweetów z czatu Google, przechowywania i wyświetlania na pasku bocznym. Twitter jest bardzo popularne pokaż na swoim blogu tak znajdziesz Vidjed Mnmafik kogoś.

Reklama bloga
Wiadomo wszystkim, że blogowanie w hindi Blogi czytelnika o wiele mniej. Aby zwiększyć liczbę czytelników, że wszyscy muszą korzystać z nowej platformy do osiągnięcia hindi wszechwiedzący. Twitter jest na tej samej platformie. Jeśli chcesz witryny blogu Twitter automatyczny sposób może stać. Zakładać splash tu i tam będzie krótka wiadomość. Ludzie patrząc na to stanowisko, to przyjdzie do Twojej witryny. Następnie związany Reszta należy do Ciebie, jak je utrzymać. 10 odsłon w miesiącu masz witryny Twitter wyłączają jakąkolwiek ofertę deficytu. Teraz trzeba znaleźć zmiana dolara trafia to do ciebie.

Porady na giełdzie
Dobra znajomość rynku akcji, porady giełdowe dać do przyjaciół. Kamal Brat, słuchasz prawda? Ale to jest twoje 8 lub 10 znajomych, co jest do inwestowania na swoich końcach. Jeśli ta funkcja nie jest obecnie w wiadomości czatu, który sprawił, że wszyscy razem, więc podjąć pomocą Twittera, aby Twój jedno konto, a konto z Google czat Umieść końcówkę w ogóle. Nie przechylić tutaj, nie został opublikowany. Subskrybuj mówić znajomym, że robią resztę strony. Trzymaj cały komentarz do rynku przez cały dzień.

Cztery Liana poezja
Załóżmy, że Twój blog jest oparty na bardzo poważny temat. Ale chcesz, aby czytelnik pozostał, więc mają kilka zabawnych dowcipów, wierszy typu humor czterech Liana pokazane na następnej Saitbar. To wszystko się na swoim blogu czytelników. Jest jednak ryzyko, może być bardziej popularna niż Saitblog blogu. Wiesz, że będzie bogaty brat lotosu. Wielu nadal wisi na studia licencjackie tylko tam szukać bogatych.

Znaczenie, wymowę, pytania związane zadać pisania
Często ludzie pytają, i takie i takie słowo w hindi Baraha / IME pisać, po prostu zapytaj pocałunek, twoi bliscy daje zawiasów odpowiedź. Będzie to dla dobra innych. Podobnie, ludzie często pytają angielsku z angielskimi słowami Hindi lub hinduskich słów, a nie po prostu porozmawiać i zapytać Tymczasem reszta ludzi będzie go zrozumieć. Kreatywne wykorzystanie social networking nie jest.

Aktualizacje na żywo
Załóżmy, że mamy piknik. Spełniają blogerów już Przypuśćmy, że ktoś (kto Wegetariańska, czytać ten blog spójne) są tam można dać każdą chwilę z tej strony. Wybrać z telefonu i Dunn Tweets osób nie pragnie, odpocząć Blogger'll dowiedzieć się, patrząc na miejscu. Żywe aktualizacje nie są.

Cóż my, mieszkańcy Indii są bardzo dobrze połączone. Mam nadzieję, że nie, ale korzystanie Jugadhi pewność dostaniesz najwięcej z Twitter. Jak krótka seria (typ walkinto, Galia 140 mogą być zapisywane w słowach tak wiele, że nie jest?) Usuń, wiersze zostały zatrzymane w umyśle, nowe świeże haiku napisane, więc niech się rozlewać. Wiele takich wiele jest używany, można to wykorzystać do Twitter. Twoja praca będzie link poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Technorati Tags: , , , , ,


Będziesz także ich

6 Responses to "chwycić Twitter"

  1. Tj. Tvitiyate jest tylko bałagan. Aby Hindikrn angielskich słów ....
    Nowy Uzależnienie Lgwaoge :)

  2. Zgłoś niezwykle pomocne. Oprócz zwiększenia środków zarabiać rozszerzenie Hits. Po I maldaar Jitu brata Avinash Tiwari lekarz i PO zaczęła nawet poematów o sprawach bieżących. Jeśli sugerowane są warte realizacji. Napisz raport, że dodatek Google AdSense i skąd, dokąd Ed może zorganizować do zbierania. Przy ubieganiu się o pomoc musi pamiętać, co i ile podnieść taką pomoc. Wow Pieniądze Blog hindi i jego wniosek został odrzucony przez Google. Teraz możesz pokazać mi drogę do blogerów, takich jak wentylatory Eda pisząc post. Jitu brat założyć, jak również, gdy doświadczony bloger następnie wstawić swoje komentarze i sugestie na pewno dodać rzeczy do niego. Które czekają na swój post.

  3. A następnie, w którym mobilny Internet jest przez GPRS lub CDMA telefon etapie wzięła go Fokti Dana - Dan poklepując i Twitter dla tych, którzy nie mają takiego rozwiązania zapewnionego przez tych, którzy mają numer telefonu 5566511 Indian To jest krótka wiadomość, która (zgodnie z lekkiego brata) ciasto, które jest wysłanie sms może także aktualizować je, po prostu dodaj swój numer telefonu komórkowego z konta Twitter.

  4. Twitter jest dobre site.Plese powiedzieć o hindi wyszukiwarkach. Wiem o jednym hindi Store (www.hindi.co.nr) .. ale może u sugerują więcej

  5. I można Tvitia Bhashamen dewanagari lub Indian. Należy stosować się do mnie @ khadilkarprakas czytam odpowiedź zostanie wysłana Blagpta.

    Światło 's ostatniego blogu .. Twitter Obserwujący kotów paw na

  6. Kiedy na emeryturę pana Departamentu Stanu Edukacji budować ich emerytalne i prowizja spada do upadku musiał dotować to wstyd umieścić wystarczającą liczbę personelu bloku Edukacja Office, Jay i ja Mistrz Attec kiedykolwiek wysłał ich do swoich pierwotnych wydziałów, więc nie pracownicy powinni być w stanie prawidłowo funkcjonować i może zapłacić łapówkę

Ważne informacje

Darem dla tych, którzy komentować mojej stronie. Jesteś komentarz, podaj dokładny adres swojego bloga, Twój blog pojawi się ostatnio link tutaj post. Czytelnik znajdzie coś dla swojego bloga. Nie jest to słuszne? Więc dlaczego opóźnienie zaczęła iść.

Dodaj komentarz

CommentLuv znaczek