Anegdota A Twittera

MeraPannaOnTwitter

Kiedy follow używane Twittera, więc ludzie zaczęli się zastanawiać, co to jest? Znowu nowy gorączkowy? Dokąd Ktrag rozproszyć, Vgarha Vgarha. Więc pomyśleliśmy, aby rozwiać błędne wyobrażenia ludzi, jest do napisania artykułu na Twitterze. Cóż w tym artykule rozwija brata Słońce przechowywane pisanie musi go odważył. Zdania te z pewnością usłyszy ... w swoim codziennym życiu.

Co ty osadowy?
Co się dzieje?
I co nowego?
Co nowego świeże?

Tak, to pytanie jest często Mirza. Nasz Mirza Sahib gdy telefon / czat, chodź przed następnie wypalanie pierwsze pytanie jest takie samo. Ogień Itte wyczyszczenie ich teraz widząc faceta, powie, bez pytania, co robi. Ja również śledzić dewelopera, który będzie cierpieć z powodu kogoś takiego jak Mirza Dunn dokonał jednej strony, z których żaden nie tworząc swoje informacje o koncie w momencie każdej chwili swojego puszki Yaaron przyjaciółmi. Teraz Weź Avinash , ona ma wieści o zmartwychwstaniu Twitter, myciu wanny, opublikowane wiadomości from've zaczął spać, więc nikt nie zwraca na powyższe pytanie. Napisz krótkie wiadomości proste, więc z góry Vantage do Google / Yahoo Messenger, telefon komórkowy lub inne pod wieloma względami może wysłać aktualizacje na stronie. Tweety, które mówią do tych aktualizacji. Tweety, że każda wiadomość może być tylko 140 słów. Ograniczyć wiadomości pisać w języku angielskim, więc to jest dobre, ale oczywiście ten limit zostanie zmniejszony do Hindi ponieważ hindi jest słowo zapisane są w formacie Unicode. No problem z Twittera, aby zobaczyć, co. Przeczytaj przed tobą.

Twitter Tweety spotkać jak tylko ona daje im opublikował na swojej stronie Twitter. Oraz logo na swojej stronie listy obserwowanych (Śledź) zrobił, zostanie poinformowany za pomocą metod automatycznych. Ludzie siedzą przy komputerze, więc może reagować na wiadomości. Serwisy społecznościowe nie jest to kilka różnych sposobów. Można by powiedzieć, że czas Khanmkha Zachód jest OK, na pewno jest. (Naszym zdaniem) jest tylko Taimvest social networking. Ale to może być również używany twórczy. Jak ... Lldekia wyjaśnić poniżej kilka przykładów:

Mini-blog
Korzystanie z Twittera jako mini blogu lub blogu może mieć bok. Załóżmy, że zarządzanie i techniczną, jest mistrzem Natsrfing. Jeśli chcesz czytelnikom kilka sztuczek, aby pokazać, że są w pasku bocznym bloga. Teraz albo się Guron / porady, aby utworzyć nowy blog, który jest prowadzony i zarządzać zadanie samo w sobie sprzeczne. Lub utworzyć konto na Twitterze, aby zacząć zabawę. Myślę, że druga opcja będzie znacznie łatwiejsze. Uzyskać dopiero początek. Zaloguj się przy użyciu czatu Google, wysyłać i przechowywać pokazano na pasku bocznym. Twitter jest bardzo popularne, aby pokazać na swoim blogu więc Mnmafik Vidjed byłoby znaleźć kogoś.

Reklamować swojego bloga
Wiadomo wszystkim, że czytelnik jest mniejsza niż blogger Hindi blogów. Aby zwiększyć liczbę czytelników, że wszyscy muszą korzystać z nowej platformy do osiągnięcia hindi-wiedząc. Twitter jest podobna platforma. Jeśli chcesz automatyczny sposób z blogu Twitter może stać. Post tutaj i nie będzie krótki powitalny piszesz. Ludzie widzieli, że stanowisko, to przyjdzie do Twojej witryny. Następnie związany Reszta należy do Ciebie, jak je utrzymać. 10 odsłon w miesiącu masz własną stronę Twitter to nie ma sprawa deficytu. Teraz możesz znaleźć te przeboje to zmiana dolara do Ciebie.

Porady giełdowe
Dobra znajomość rynku akcji, porady rynku akcji dać do znajomych. Kamal brat, słyszysz to? Ale zdarza się, że firmy 8 lub 10 znajomych, które są inwestowane na twoich wskazówek. Jeśli ta funkcja nie jest obecnie w wiadomości czatu, który sprawił, że wszyscy razem, więc lepiej wziąć na Twitterze, aby Twój jedno konto, a konto z Google Chat Umieść końcówkę w ogóle. Cast nie przechylić tutaj, nie został opublikowany. Inni przyjaciele mówią, że witryna należy zapisać się. Trzymaj cały komentarz do rynku przez cały dzień.

Cztery Liana poezja
Załóżmy, że Twój blog jest oparty na bardzo poważny temat. Ale chcesz, aby czytelnik, który pozostał, więc mają jakieś zabawne żarty, humor wyświetlane są wiersze z czterech typu Liana na następnej Saitbar. To wszystko się dla czytelników Twojego bloga. Jest jednak ryzyko, może być bardziej popularna niż Saitblog swoim blogu. Wtedy będziesz wiedzieć, jego bogatą brata Kamal. Wiele pozostaje zawieszony na kawalera tylko tam szukać bogatych.

Semantyka, wymowa, pytania związane zadać pisania
Często ludzie pytają, takiego i takiego i takiego słowa w hindi Baraha / IME pisać, po prostu zapytaj pocałunek, twoi bliscy dadzą ci odpowiedź zawiasy. To pójdzie dobrze z innymi. Podobnie, ludzie często pytają angielsku z angielskimi słowami Hindi lub hindi słowy po prostu porozmawiać, zamiast pytać Tymczasem reszta ludzi będzie go zrozumieć. Kreatywne wykorzystanie social networking zrobione dobrze.

Aktualizacje na żywo
Załóżmy, że mamy funkcję w. Spełniają blogerów przeszły Przypuśćmy, że ktoś (kto Wegetariańska, zgodne Przeczytaj ten blog) są tam można dać strona jest świadomy każdej chwili. Tweety Unieś Bądź mobilny i Dunn umieścić reszta blogger będzie wiedział, patrząc na tej stronie. Aktualizacje nie są żywe.

Cóż my, ludzie w Indiach są bardzo Jugadhu. Mam nadzieję, że nie, ale korzystanie Jugadhi przekonany, można w pełni wykorzystać Twitter. Takie jak krótkie typu walkinto (wyrzutu, Galia 140 może być napisany w słowach tak bardzo, że nie jest?) Usuń, wiersze zostały tkwi w umyśle, nowe świeże haiku napisane, więc niech to wysypać tam. Wiele z nich stosowane takie mnóstwo potrzeb, które można wykorzystać na Twitterze. Twoja praca będzie link poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Technorati Tags: , , , , ,


Będziesz też je lubię

6 Responses to "anegdota" Twittera

  1. Czyli Tvitiyate jest tylko bałagan. Angielskie słowo ... do Hindikrn.
    Nowy Uzależnienie Lgwaoge :)

  2. Zgłoś niezwykle przydatne. Oprócz zwiększenia środków zarabiania wzmocnienie trafienia. Po I maldaar brat Jitu lekarz Avinash Tiwari i Om Prakash zaczęły umieścić wiersze o sprawach bieżących. Zasługujesz wskazówki mają oni do wykonania. Napisz raport, że dodatek Google AdSense Gdzie Gdzie można zorganizować do zbierania ed. Przy ubieganiu się o pomoc i co, aby pamiętać, jak bardzo taka pomoc może zostać uruchomiona. Wow Pieniądze Blog hindi i jego wniosek został odrzucony przez Google. Teraz możesz zobaczyć ścieżkę do blogerów, takich jak ja, którzy chcą dodać pisania postu. Jitu brat założyć, jak również, gdy weteran bloger włóż swoje komentarze i sugestie na pewno dodać więcej rzeczy do niego. Takie przodu do postu.

  3. A potem, kto zarządza Internetem za pośrednictwem telefonów GPRS lub CDMA telefon scenie czuła Dana-Dan trafił w słupek Fokti i Twitter dla tych, którzy nie mają takie urządzenie, które mają być dostarczone Indian mobile przez liczbę 5566511 tak krótki komunikat, w którym (według Alok brata) samosa czyli wysyłając sms można także aktualizować je, tylko z numerem telefonu będzie można dodać do konta Twitter.

  4. Twitter jest dobre site.Plese powiedzieć o hindi wyszukiwarkach. Wiem o jednej hindi Store (www.hindi.co.nr) .. ale może u sugerują więcej

  5. I można Tvitia Dewanagari lub dowolny Indian Bhashamen. Oczywiście czytam Twój Blagpta śledzić mekhadilkarprakas odpowiedź będzie wysłana.

    Light 's Ostatni wpis na blogu .. Twitter Obserwujący kotów paw nad

  6. छत्तीसगढ़ के शिक्षा विभाग मैं गुरूजी के सेवानिवृत होने पर उन्हें अपना पेंसन बनवाने के लिए दर दर की ठोकर खाना पड़ता है और पेंसन बनवाने के लिए घूस देना पड़ता है यह बड़े शर्म की बात है इसके लिए सभी ब्लाक शिक्षा ऑफिस मैं पर्याप्त स्टाफ लगाया जय और Mistrz Attec kiedykolwiek wysłał je do ich oryginalnych wydziałów, więc nie powinno być mechanizm działa prawidłowo i pracownicy nie muszą dotować

Niezbędne informacje

Prezent dla tych, którzy komentarz na mojej stronie. Jesteś komentarz i wypełnij dokładny adres bloga, pokażemy tu jest link do bloga ostatniego postu. Czytelnik znajdzie coś dla swojego bloga. Słuszne, prawda? Więc dlaczego opóźnienie zaczęła iść.

Dodaj komentarz

CommentLuv znaczek