Anegdota A Twittera

MeraPannaOnTwitter

Kiedy wykonaj eksperyment zaczął się zapytać ludzi, czy one idą? Ponownie labirynt nowego prawa? Do której Ktrag rozproszyć, Vgarha Vgarha. Więc pomyśleliśmy logo do usunięcia nieporozumień, pisze artykuł na Twitterze. Dobrze o artykule szczegółowo Sun brata przechowywane piśmie, na pewno Dekiaga ją. Zdania te z pewnością usłyszeć Cię w codziennym życiu ....

Grzybek robi?
Co się dzieje?
Jakie wieści?
Co nowego świeże?

Tak, to samo pytanie często Mirza. Nasza Mirza Sahib gdy telefon / czat dojść do tego samego pytania, najpierw przed odpaleniem. Teraz Itte Ogień oczyszczenia facet patrząc na nich, powie, nie pytając, co on robi. Myślę, Twitter jako osoby, która poniosła w związku z tym od dewelopera Mirza będzie również stronę podane przez Dunna, który w każdej chwili wieść o jego uwagę, dokonując każdej chwili możesz dać swoim znajomym was. Teraz Avinash Weź Twitter, jak wieść o jego zmartwychwstaniu trwa, kąpieli umyć, począwszy od publikowania wiadomości złota są przesunięte w prawo tak, że nikt nie zapytał na powyższe pytanie. Łatwy do pisania krótkich wiadomości, więc szanse z górnej części Google / Yahoo Messenger, telefonu lub innych sposobów można wysyłać aktualizacje do serwisu. Aktualizacje te są nazywane tweets do. Tweety może być każdy komunikat z 140 słów. Limit pisać w języku angielskim, więc to jest dobre, ale oczywiście ten limit zostanie zmniejszony do Hindi, ponieważ hindi jest słowo przechowywane są w formacie Unicode. Cóż problem z Twittera, aby zobaczyć co się. Przeczytasz w przyszłość.

Twitter Tweety spotkać je tak szybko, jak są one publikowane na swojej stronie Twitter daje. I logo na swojej stronie listy obserwowanych (Śledź) uczynił je automatyczny sposób wiadomością jest. Ludzie siedzący przy komputerze, czy jest to wiadomość może odpowiedzieć. Serwisy społecznościowe nie jest to nieco inaczej. Czy można powiedzieć, że czas tych Khanmkha Zachodu jest tak, mamy. (W naszych oczach) jest tylko Taimvest social networking. Ale może to być również twórczy eksperyment. Jak ... Zldekia wyjaśniłem niektóre przykłady poniżej:

Mini Blog
Użytkownika lub adres w postaci mini-blog lub blogu może mieć bok. Załóżmy, że masz zarządu lub technicznych, jest mistrzem Natsrfing. Chcesz niektóre z jego sztuczek w bocznym czytelników bloga również pokazane. Teraz albo się Guron / porady stworzyli nowy blog, który jest prowadzony i obsługiwany również w sobie pięty. Albo idź do Twitter, aby utworzyć konto. Myślę, że druga opcja łatwiejsza. Pobierz dopiero początek. Wyślij tweetów z czatu Google, i na pobyt paska bocznego. Twitter jest bardzo popularny, więc trzeba pokazać swój blog Mnmafik Vidjed będzie znaleźć kogoś.

Reklamować swojego bloga
Wiadomo wszystkim, że bloger w hindi blogów jest o wiele mniej czytnik. Aby zwiększyć liczbę czytelników, będziemy musieli korzystać z wszystkich nowych platform, gdzie hindi-wiedząc zasięg. Twitter jest podobna platforma. Tak czy masz stronę na Twitterze z bloga automatyczny sposób może się stać. Możesz pisać tutaj i nie będzie krótki post-powitalny. Widząc ludzi, że post, przyjdzie tylko swojej stronie. Wtedy reszta zależy od Ciebie, jak związać je zachować. W miesiąc 10 hitów masz własną stronę Twitter nie był zły interes albo. Teraz możesz znaleźć te ciosy, zmiana kursu dolara do ciebie.

Wskazówki giełdowe
Wiesz giełdzie jest dobre, twoi przyjaciele będą chcieli podzielić się wskazówki na rynku. Brat Kamal jest, usłyszysz? Ale jest to, że 8 lub 10 znajomych, które są inwestowane na twoich wskazówek. Jeśli ta funkcja nie jest obecnie w wiadomości czatu, które mają wszyscy razem, więc lepiej wziąć Twitter, Dokonaj jedno konto, a na czubku swojego konta czatu Google Włóż wszystko. Tymczasem końcówka nie rzucać, a nie zostały opublikowane. Inni znajomi mówią mi, że witryna należy zapisać. Trzymaj cały komentarz do rynku przez cały dzień.

Kavita cztery Liana
Załóżmy, że Twój blog jest oparty na bardzo poważny temat. Ale chcesz czytnik pozostał, więc mają jakieś zabawne żarty, komiczne wiersze z czterech typu Liana pokazane na następnej Saitbar. Będzie przychodzić na swoim blogu wszystkich czytelników. Jest jednak ryzyko, że może być Twój blog będzie Saitblog stać się bardziej popularne. Lotus to będziesz bogaty brata. Wielu bogatych licencjat tylko tam, aby obejrzeć na żywo powieszenie.

Semantyka, wymowa, pytania związane zadać pisania
Często ludzie pytają, takie i takie i takie słowo w hindi Baraha / IME pisać, po prostu poprosić o rozliczenie, swoich bliskich daje odpowiedź zawiasy. To pójdzie dobrze z innymi. Podobnie, ludzie często pytają angielsku angielskich słów Hindi lub hindi słowy, zamiast pytać tylko czat Tymczasem reszta ludzi będzie go zrozumieć. Kreatywne wykorzystanie portali społecznościowych nie jest.

Uaktualnienia na bieżąco
Załóżmy, że masz Festival. Puścić żadnej blogerów mięs (wegetariańskie, po przeczytaniu tego bloga kompatybilny) są, nie masz chwili na chwilę, strona jest w stanie udzielić informacji. Weź telefon komórkowy i ruszać w Dunn tweetów, innych blogerów będzie wiedział, patrząc na miejscu. Żywe aktualizacje nie są.

Cóż my, mieszkańcy Indii są bardzo Jugadhu. Mam nadzieję, że nie, ale cała pewność, będziesz używać Twitter wszystko Jugadhi. Jak trochę frustracji (walkinto wpisane 140 słów, może być napisany dość Galia, że ​​nie jest?), Wyjąć, wiersze zdobyć tkwi w mózgu, nowego świeżego haiku napisane, to niech wypływa. Kilka wiele, wykorzystujące takie potrzeby mają dostęp do Twitter. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następujące linki do Twojej pracy.

Technorati Tags: , , , , ,


Spodoba ci się ich zbyt

6 Responses to "anegdota" A Twitter

  1. Tj Tvitiyate bałagan nadal. "Słowa angielskiego ... do Hindikrn.
    New Addiction Lgwaoge :)

  2. Niezwykle przydatne. Poza tym zwiększa rozszerzenie pomocą zdobywając żadnych trafień. Po I Avinash doktorska brat Jitu bogatych i OP Tiwari wierszy na sprawach bieżących zaczęli montować. Musisz przestrzegać wskazówek sobie zasłużyli. Piszesz raport Google AdSense Gdzie Gdzie jeszcze można zdołał podnieść ed. Podczas ubiegania się o pomoc musi pamiętać, co i ile podnieść taką pomoc. Wow Pieniądze Blog hindi i jego wniosek zostanie odrzucony przez Google. Teraz możesz pokazać drogę do blogerów, takich jak ja, którzy chcą ed napisać post. Umieść to legendarny brata Jitu także podczas wysyłania komentarz, wprowadź blogger i dodać do niego rzeczy i zdecydowanie polecam. Czekam na post.

  3. A potem, kto zarządza Internetu przez GPRS lub CDMA telefonów czuła na telefon pokrycia Dana-dzień klepiąc Fokti post i Twitter dla nich przez tych, którzy nie mają takie urządzenie było Indian numer telefonu 5566511 czyli krótki komunikat, w którym (zgodnie z Alok brata) tortu, który jest do wysyłania sms może także aktualizować go, wpisz numer telefonu komórkowego powinny być powiązane z konta Twitter.

  4. Twitter jest dobre site.Plese powiedzieć o Hindi wyszukiwarkach. Wiem o jeden hindi Store (www.hindi.co.nr) .. ale może u sugerują więcej

  5. I można Tvitia Bhashamen Devanagari lub jakiekolwiek Indian. postępuj mekhadilkarprakas Oczywiście czytam twoja odpowiedź zostanie wysłana Blagpta.

    Light 's ostatniego blogu .. Tweet Po łapy nad Feline

  6. Kiedy na emeryturę Departamentu Stanu Master of Education dla stopy zastąpienia ich emerytalne i na wymianę ma potknąć na dofinansowanie duży wstyd dla wszystkich kuratorium blok kładę mało pracowników i Jay Każdy kapitan jest Attec oryginalnych działów tak, że będę tam wysłany, pracownicy mogą pracować prawidłowo i podjąć kroki w celu zapobieżenia spożyciu

Potrzebne informacje

Prezent dla tych komentarzy na mojej stronie. Czy komentarz i dokładnie wypełnić swój blog, pokażemy ostatnich linki pocztowe swoim blogu tutaj. Czytelnik znajdzie tu coś do swojego bloga. Czy to nie jest słuszne? Więc dlaczego opóźnienie zaczęła iść.

Zostaw odpowiedź

Odznaka CommentLuv